21 Востаннє редагувалося Eff1c (15.02.2018 19:59:52)

Re: Пентіум 4 (Атлон 1700) це круто або навпаки?

javascriptIsLife написав:

Бачив б/у двохядерний Intel за 60 грн.

А я і5 на олх за 300 грн, але щось пахне розводом :)

22

Re: Пентіум 4 (Атлон 1700) це круто або навпаки?

Із Pentium 4 все значно гірше: під цією маркою процесори випускалися з 2000 по 2008 роки, тактова частота від 1300 до 3800 МГц.

Я не ремонтник, але частота 3 з лишнім лежить в діапазоні частот сімейства i7. Ними оборудовані геймерські ноути.

Е також перекладач сократ, багато прог для складної обробки зображень, фото. Взагалі багато чого. Безліч фотографій автівок, чіїхось шашликів, днів народження та свадеб, які я потроху бнезжалісно видаляю.

Може це ноут померлого?

23

Re: Пентіум 4 (Атлон 1700) це круто або навпаки?

Vyachek Astrofizuk написав:

Я не ремонтник, але частота 3 з лишнім лежить в діапазоні частот сімейства i7. Ними оборудовані геймерські ноути.

Окрім частоти, іще важлива кількість ядер, розмір кешу, якість роботи з цим кешем, довжина черги, кількість інструкцій виконуваних за такт, підтримувані набори інструкцій та купа іншого. Тому не варто порівнювати Пеньок з i7, тим більше старий.

24

Re: Пентіум 4 (Атлон 1700) це круто або навпаки?

Окрім частоти, іще важлива кількість ядер, розмір кешу, якість роботи з цим кешем, довжина черги, кількість інструкцій виконуваних за такт, підтримувані набори інструкцій та купа іншого. Тому не варто порівнювати Пеньок з i7, тим більше старий.

А що ти скажеш про нове покоління i9? Процик i9 це просто "кластер" з i7?

25

Re: Пентіум 4 (Атлон 1700) це круто або навпаки?

Vyachek Astrofizuk написав:

Процик i9 це просто "кластер" з i7?

Не зовсім. Ядра ± ті самі, лише з кількома додатковими наборами інструкцій. Але об'єднані вони кільцевою шиною, однією або двома, залежно від моделі. До того ж частоти тут менші. Через це такий процесор буде помітно програвати швидким i7 та i5 у задачах, де потрібно чотири або менше потоків. Принаймні, якщо порівнювати процесори приблизно одного року випуску.