21

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

передав це двом знайомим, навчажться на військових, запитав ну як, сказали це буде краще чим війська

22

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

Torbins написав:

0xDADA11C7
Проблема тільки у тому, що зарплати у них смішні

Здається це у них не єдина проблема.
Й якщо в рашці кажуть що дві біди - й перша ремонтує другу - то в нас іх стільки ж, але перша ремонтує не тільки другу а й ЗСУ, державу та інше.

Подякували: 0xDADA11C71

23

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

Народ, перестаньте наїзджати. Це не позиція програміста. Це позиція для того хто хоче йти служити, або є дуже висока ймовірність, що його заставлять йти служити в найближчому майбутному, і має якісь навички роботи з комп’ютерною технікою.

Подякували: Torbins1

24

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

tim написав:
iovchynnikov написав:

1. Ви і пан Юрій власне взагалі хто?
2. Де опис? Умови?
3. На кого це розраховано?

1. Можете переглянути профіль linkedin.
2. На етапі співбесіди. Маєте допуск форми 3, 2, 1?
3. На ІТ спеціалістів певного профілю(не програмістів). Команди програмістів вже є. На тих, хто хоче в ЗСУ.

Аж сумно відповідати. Або Ви не читали взагалі повідомлення, або я навіть не знаю.

Малося на увазі:
1. Оферта має бути офіційна, хоча б на сторінці ЗСУ, а не від дяді Юри, PhD, який навіть в ЗСУ не працює.

2. Саме через таке відношення до людей й буде нулячий ефект пошуку кандидатів.

Як до HR, яким доведеться приймати людей з усіх можливих напрямків АйТі, від енікейшників, до вузькоспеціялізованих працівників, так і до потенційних кандидатів, яким доведеться пройти кілька кіл пекла, щоб хоч зрозуміти який вам спеціяліст треба.

Від уточнення на кшталт "шукаємо системних адміністраторів з 4 роками досвіду з мережами та системами Linux" ніякої секретності посади ви не порушите.

3. На ІТ якого такого певного профілю це "Швидке просування. Але за пиятику стріляю на місці (в коліно + 2 контрольних)." розраховано? Колишніх ІТшніків AlcoCo Ltd?

У підсумку, ця "оферта" - навіть не оферта. Оферта має щось пропонувати за щось. Тут немає ані предмету оферти, ані умов, ані осіб, які оферту пропонують.

Можна скільки завгодно писати про те, як люди тікають через грінкартиігроші, але починати треба з себе, ви нічого не зробили для того, щоб хоч яку мати перевагу в  іншому. Наприклад, можна почати з нормального відношення до кандидатів, а не вже на етапі оферти називати потенційними алкоголіками, які так відчайдушно хочуть #вайтівайті, що їх не цікавить ані умови, ані навіть виконувані обов'язки.

Подякували: leofun01, varkon, DOP, tim, PRY5

25

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

3. На ІТ якого такого певного профілю це "Швидке просування. Але за пиятику стріляю на місці (в коліно + 2 контрольних)." розраховано? Колишніх ІТшніків AlcoCo Ltd?

Найгірше що він нікого ще не підстрелив і не підстрелить. Американські демобілізовані віськові, які подібні нахили і не встидалися себе, після Другої Світової створювали (в тому числі гейські) БДСМ спільноти з жорсткою дисципліною, бо вони справді любили мілітаризм/порядок і все таке.

26 Востаннє редагувалося Torbins (01.02.2018 22:25:41)

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

iovchynnikov написав:
tim написав:
iovchynnikov написав:

2. Де опис? Умови?

2. На етапі співбесіди. Маєте допуск форми 3, 2, 1?

2. Саме через таке відношення до людей й буде нулячий ефект пошуку кандидатів.

Мені також було це цікаво, і я отримав усю необхідну інформацію після першого звертання в приват. А в пості це не пишуть мабуть тому, щоб усілякі зрадофіли поменше патякали.

iovchynnikov написав:

3. На ІТ якого такого певного профілю це "Швидке просування. Але за пиятику стріляю на місці (в коліно + 2 контрольних)." розраховано? Колишніх ІТшніків AlcoCo Ltd?

А ви не знаєте як воно в армії буває, коли кругом кулі свистять? Нормальні, здавалося б, солдати за місяць синяками стають. От командири й починають на холодне дмухати.

Подякували: ReAl, tim2

27

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

Torbins написав:

А ви не знаєте як воно в армії буває, коли кругом кулі свистять? Нормальні, здавалося б, солдати за місяць синяками стають. От командири й починають на холодне дмухати.

буває по різному - але аватарами в арміїї не стають. Якщо людина до пияцтва схильна - то свистять кулі або навколи гурії співають - то їй не важливо. Свиня завжди грязюку знайде.
Але тон об'яви дуже схоже на гівно типа  ківи  - якій воював на фронті під Полтавою - але БОЄІЦЬ.
Нормальна людина, тим більше яка бувала б на нулі такого не напише. Це героям київськиго та полтавського фронту здається що все вирішує "за пиятику стріляю на місці (в коліно + 2 контрольних)".
Штимт?

Подякували: 0xDADA11C7, iovchynnikov, PRY3

28 Востаннє редагувалося varkon (02.02.2018 18:47:40)

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

Й до речі - героям київських фронтів  хочу нагадати найважливіше у їх стані. Не забудьте мушку спиляти.
Коли "прострелювати коліно"

29 Востаннє редагувалося tim (04.02.2018 09:31:50)

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

Щодо стилю об'яви 100% згоден. За 4 роки війни всі ІТ спеціалісти, які бажали потрапити в ЗСУ вже туди потрапили. Чому не шукають офіційно - питання не до мене.
Про ставлення в армії до ІТ спеціалістів можу сказати таке. Є мала ймовірність того, що коли Ви прийдете у МВК, потрапите у потрібний підрозділ після курсів перепідготовки, де максимально зможуть використати Ваші навички.
Працює стара радянська система підбору персоналу. Можливо є ще людський фактор, некомпетентність кадрових служб.
Як приклад сисадмін філіалу однієї з міжнародних компаній після призову потрапив у Десну, де "ганяє слоненят", тобто по ІТ профілю не працює взагалі.

30

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

Якщо ЗСУ потрібні будуть спеціалісти з кіберзахисту, написання певного ПЗ то вони дадуть об'яву на офіційному сайті?
Щоб про це знали росіяни ще до етапу відбору програмістів.

31

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

tim
Фейсбук рашисти також моніторять. Хіба що може Реплейс іще не потрапив до їхніх списків.
Та й узагалі про яку секретність може йти мова, коли оголошення за своєю природою є публічними? (питання риторичне, відповідати не обов'язково)

Подякували: varkon1

32 Востаннє редагувалося iovchynnikov (12.02.2018 00:20:54)

Re: Підрозділ для роботи в IT в ЗСУ

tim написав:

Якщо ЗСУ потрібні будуть спеціалісти з кіберзахисту, написання певного ПЗ то вони дадуть об'яву на офіційному сайті?
Щоб про це знали росіяни ще до етапу відбору програмістів.

Ні, вони звернуться до досвідченого HR Юри PhD, щоб той на фб замаскував оферту під набір потенційних алкоголіків xD

А серйозно - так, саме так і зробили. Те, що оборонна офіція розробляє методи захисту так само "секретно" і неочевидно як і фармацевтична компанія виробляє ліки.

До речі, я знаю, що такі системи розробляються зараз. Я тепер - шпійон?

Подякували: leofun011