21

Re: SSD як обрати SSD як встановити шинду на SSD

та нє, у них оператор не знає ні української, ні англійської, так що він не допер, який в мене емейл, написав його криво, і мені так і не прийшла ніяка інструкція про оплату
так що я замовив в moyo, думав, що сьодня й заберу - але ж фіг там, аж в середу буде.

22

Re: SSD як обрати SSD як встановити шинду на SSD

чуйте, я помітив, що в мене час від часу запускається хдд, навіть, коли я його не юзаю. Як зробити, аби воно не юзалось, якщо мені не тре?

23

Re: SSD як обрати SSD як встановити шинду на SSD

Зайти в керування дисками, і там забрати призначені букви дисків в усіх розділів на харді. Іще має бути можливість той диск якось приховати чи повністю вимкнути. А так, щоб він був увесь час доступний, але не використовувався, мабуть не вийде.

24 Востаннє редагувалося koala (26.02.2018 18:06:37)

Re: SSD як обрати SSD як встановити шинду на SSD

FakiNyan написав:

чуйте, я помітив, що в мене час від часу запускається хдд, навіть, коли я його не юзаю. Як зробити, аби воно не юзалось, якщо мені не тре?

Відстежити, які це процеси смикають диск, і вбити.
Але не раджу. Це може бути:
- індексатор (потім Windows шукає файли значно швидше);
- дефрагментатор (потім диск працює швидше);
- антивірус (потім комп'ютер взагалі працює).

Подякували: leofun01, FakiNyan, Torbins3

25 Востаннє редагувалося leofun01 (26.02.2018 18:33:25)

Re: SSD як обрати SSD як встановити шинду на SSD

koala написав:
FakiNyan написав:

чуйте, я помітив, що в мене час від часу запускається хдд, навіть, коли я його не юзаю. Як зробити, аби воно не юзалось, якщо мені не тре?

Відстежити, які це процеси смикають диск, і вбити.
Але не раджу. Це може бути:
- індексатор (потім Windows шукає файли значно швидше);

Підтримую.

koala написав:

- дефрагментатор (потім диск працює швидше);

Для SSD дефрагментатор повинен як мінімум попереджати користувача про недоцільність дефрагментації, або не запускати дефрагментацію взагалі. upd: не подивився, що мова йде про HDD.

koala написав:

- антивірус (потім комп'ютер взагалі працює).

*NO*

Подякували: FakiNyan1

26

Re: SSD як обрати SSD як встановити шинду на SSD

дивіться, у пана koala 4666 репутації, а 4 - перекладається як смерть японською, а 666, то взагалі число дідька, оце фігово зараз пану koala, мабуть..

27 Востаннє редагувалося /KIT\ (11.09.2020 11:47:20)

Re: SSD як обрати SSD як встановити шинду на SSD

.