21 Востаннє редагувалося Mario (27.12.2018 20:19:14)

Re: Продаж проекту соціальної мережі

Видалено.

22 Востаннє редагувалося zvmbest (10.11.2018 21:33:28)

Re: Продаж проекту соціальної мережі

Я вам так скажу, зараз соціальна мережа типу вк не надто швидко продасться(

Наскільки сумно це б не було, але щоб її продати, вам треба додати щось дійсно унікальне.

Я знаю про що кажу, я сам розробляю соцмережу, але з купою примочок, навіть з унікальною концепцією все йде не надто гладко(

Навіть дизайн не врятує, хоча ви мабуть вклали купу сил(

Можна його перетворити в соцмережу, спеціалізовану під певну галузь, або просто зробити PR кампанію по соцмережам та перетворити її на потужний український стартап. Думаю серед мільйонів людей знайдеться хоч хтось, кого це все зацікавить.

23

Re: Продаж проекту соціальної мережі

Я вам так скажу, зараз соціальна мережа типу вк не надто швидко продасться(

Наскільки сумно це б не було, але щоб її продати, вам треба додати щось дійсно унікальне.

Я знаю про що кажу, я сам розробляю соцмережу, але з купою примочок, навіть з унікальною концепцією все йде не надто гладко(

Навіть дизайн не врятує, хоча ви мабуть вклали купу сил(

На мою думку, є два варіанти:
1.Переглянути ціну
2.Зібрати команду і перетворитись на стартап

24

Re: Продаж проекту соціальної мережі

Чесно кажучи зараз планка падає у соціальних мереж  які роками держались на плаву. Взяти той самий ВК, ще 2-3 роки назад онлайн було 50-70 друзів а зараз 5-10 від сили. Всі знайомі перебрались в інстаграм. Тай сам уже дуже рідко захожу туди. Хоч і ВК це чудова мережа з багатим функціоналом і великим числом користувачів, дизайн і юзабіліті в порівнянні з фейсбуком радує око.

Те що цей проект інтегрований з вк ставить хрест на його продажі. В Україні заблокований ВК. Ніхто не буде включати ВПН шоб посидіти в новій не понятній соціалці.

25

Re: Продаж проекту соціальної мережі

Ви неправильно зрозуміли. Там просто функціонал схожий, нічого там не інтегроване.

Подякували: Mario1

26

Re: Продаж проекту соціальної мережі

zvmbest написав:

Ви неправильно зрозуміли. Там просто функціонал схожий, нічого там не інтегроване.

Мій косяк, в спішці не так прочитав.

27

Re: Продаж проекту соціальної мережі

клята спішка  :D

28

Re: Продаж проекту соціальної мережі

Можна демо получити?
Ато немає ні детального опису ні нічого.