Re: Про національне соціальне програмне забезпечення України
1. Є CentOS, Scientific Linux і т.д. що є фактично RedHat заново зібраний з джерельних кодів RedHat..
2. Підтримка DivX легко виправляється збіркою і встановленням відповідних пакетів.. що до речі успішно всі роблять, просто з неофіційного репозиторія
3. Про віруси ви написали найбільшу дурню.. бо якщо запуститься на RedHat то запуститься на всіх нормальних дистрибутивах.. тож ви ні*** не знаєте про лінукс. Бо інакше знали, що з усіх дистрибутивів RedHat є найбільш безпечний. На його основі наприклад той самий Oracle Linux робиться і ще купу рішень. А в його офіційних репозиторіях на відміну від Ubuntu ще не знаходили троянів, майнерів і т.д.Тож правильне рішення: всі універи на Scientific Linux пересадити, яким підтримує і збирає Cern (бачите, в Cern такі тупі що не бояться китайських вірусів, як до речі і в NASA ), каферди "майбутніх веслувальників" на Fedora.. і буде колись за років десять щастя..
Це Ви тут пожартувати бажали або процитували книгу "Історії корупціонерів України"? Я теж можу пожартувати і розповісти цілком можливу історію для цієї книги. Наприклад, таку.
Приїхав якось в Україну представник зарубіжного виробника операційних систем (наприклад, припустимо типу Red Hat) і пообіцяв високопоставленим українським чиновникам "нечувані прибутки". За це високопоставлені українські чиновники дозволили йому відкрити в Україні представництво зарубіжного виробника операційних систем, а заразом і мале підприємство у складі "генерального директора", "головного бухгалтера" і "провідного програміста" для створення національного соціального програмного забезпечення України (наприклад, припустимо типу як для електронних аукціонів). Поки "генеральний директор" і "головний бухгалтер" були зайняті оформленням договірних документів і перекиданням "нечуваних прибутків" в офшори на рахунки високопоставлених українських чиновників, "провідний програміст" у безкоштовній версії операційної системи зарубіжного виробника (наприклад, припустимо типу Fedora) замінив фірмові написи на тлі брендових зображень державною символікою України на тлі українських національних орнаментів. Так було створено національне соціальне програмне забезпечення України.
А тепер без жартів. Особисто у мене немає особливого бажання, але досить сил і розуму, щоб на рівні ГІП (виконано більше 300 проектів англійською, російською і українською мовами) очолити невелику групу по виконанню цієї роботи в Дніпрі з фінансуванням через міський бюджет. Останнє слово за нашим центральним керівництвом.
Детальну відповідь на думку інших учасників дискусії можна подивитися тут:
- "RedHat vs Debian"
https://serverfault.com/questions/16370 … ux-vs-free
https://www.tecmint.com/redhat-vs-debia … t-of-view/
Думається, що справжні програмісти добре володіють англійською мовою і переклад тексту не потрібний.