61

Re: Харчування

І взагалі, припиніть їсти їжу моєї їжі :D

62 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 20:33:25)

Re: Харчування

/KIT\ написав:
CyberNatural написав:
Torbins написав:

Vo_Vik
Як ви можете! Там же цілий відділ підбирав лінки, які нам сподобаються :)

оце так зарозумілість чи паранойа. Я може довести вам, що я людина чесна і мені нічого ховати, щоб у вас не було прогресії страху.
Наркоманам ніколи не подобається, коли їм розказують про те, що м'ясо - це трупи невинних тварин, яке зовсім необов'язково жерти.

Причому тут наркомани? Чи ти вважаєш, що м'ясо викликає залежність?  :|

Безумовно, нам з дитинства нав'язуються харочові звички. Я в ранньому дитинству не любив м'ясо, рибу, хліб але мене привили мої батьки до цієї їжі, а їх іхні батьки, які пережили голод і мали віликий страх недостачі їжі.
Цукор теж є дуже небезпечним, тому, що асоціюється у дітей зі святом, похвалою.

Vo_Vik написав:

А кетчуп це кров мертвих помідорів.

Найчудовіщий, на мою думку, аргумент у тому, що плоди рослини з любов'ю вирощують спеціально для нас такими гарними, духмяними, тому що вони дуже вдячні за те, що ми перенесемо іх сім'я подалі, та ще здобрюємо калом.
Плоди - це єдина! їжа, яку ми залюбки їмо без посивлювачів смаків типу соль та цукор у такому вігляді, як їх приготувала природа.
До того ж не рекомендую термічно обробляти плоди та овочі, вітаміни, ензими, мінерали нейтралізуються, а органічні кислоти стають неорганічними, якщо я не помиляюсь. Орагнізму тяжко це виводити. Подивіться навкруги, багато серед вас є людей без жирного пальто? А хвороб скільки, які фармалікарі тільки маскують, а не лікують? Усе це від неправильного, але традиційного харчування та психосоматики.

Не машини ж

63 Востаннє редагувалося CyberNatural (27.07.2018 20:48:54)

Re: Харчування

Alexv написав:

І взагалі, припиніть їсти їжу моєї їжі :D

у тому і справа, що на те, щоб вигодувати тварин для їжі треба дуже багато води, та рослин, які так потрбіні нам всім і тим, хто голодую. А м'ясо, як до недавнього часу важалося у Західному світі - необов'язковий продукт для щасливого життя, а навіть навпаки.
Перехід, звісно, треба робити поступово, тому що організм наш з дитинства будувався на традицйному джанкфуді і йому потрібен час для перебудування. А головне - бажання, інформаційна база, свідомість. Я не жалкую, шашлик тепер для мене пахне горілою шкірою, якщо він без цибулі. Такого енергетичного під'йому я ніколи не відчував. Ще я став більш урівноважений і терплячий до інших, хоча спочатку навпаки була ломка і нервовість. Особливо від усвідомлення того, що коється навкруги.
Теля - це дитина корови. Яка може бути психика у наших дітей, коли ми їх годуємо телятиною у світі, який все ж таки еволюціоную і стаю більш свідомим, а людина із варвара-раба поступово еволюціоную у співчуваючого творця.

Не машини ж

64

Re: Харчування

А що ви п'єте? Я вже відмовився від сигарет, кави та обмежив споживання цукру.
П'ю какао без цукру. Потужний антиоксидант. Ще корисніше їсти сирі какао боби.

Їм яблука. Бажано вживати більше часнику та цибулі для здоров'я. Але не завжди виходить. То запах з рота потім може заважати, то ще щось.

65

Re: Харчування

по різному в основному, але м'ясні страви люблю найбільше