leofun01 написав:Мабуть якраз після встановлення колеги і стали колишніми
Багато колишніх колег по роботі не входять в круг моїх друзів. Ми усі вже давно на пенсії, але передзвонюємося з потреби.
varkon написав:Компанія Comodo заробляє на якісній роботі в інтересах користувачів, а не на попилі бюджетних коштів. Так що ні. Тим більше що Zillya - це комерційний продукт з закритим кодом який або використовує свое, або користується одним з росповсюджених - навіть можливо й CIS (aka Comodo Internet Security). Наша компанія дає можливість стороннім вендорам користуватися своєм ядром без передачі кодової бази.
На Ваше "дрімуче" висловлювання можу відповісти наступне.
1. У Вас явно чисто український діловий підхід за принципом: тиха українська ніч, але сало краще заховати. Подібна методика давно зжила себе у світовому бізнесі, тому що інакше не існували б міжнародні корпорації. Зарубайте собі на носі: сьогодні розробка і підтримка усіх безкоштовних високоефективних антивірусних програм фінансується виключно через відповідні служби з бюджету держав. Жодна комерційна фірма за свій рахунок цього робити не буде, що ми і спостерігаємо сьогодні виключно в РФ і в Україні.
2. Усі Ваші так звані "закриті" програмні коди можна легко отримати з виконуваних файлів шляхом застосування спеціальних службових декомпіляторів. Про це, наприклад, давно відомо румунським розробникам самого швидкодіючого безкоштовного антивіруса BitDefender, які скооперувалися з розробниками китайської фірми 360 Total Security і надали їм свої програмні коди, а натомість отримали доступ до швидкісних алгоритмів хмарних антивірусних технологій і до вивчення величезної бази азіатських вірусів. Інший приклад кооперації - чеський AVG і норвезький Norman. А усі безкоштовні антивіруси перерахованих фірм фінансуються виключно з бюджету їх держав. І лише Україна продовжує "ховати сало власного живота в офшорах".