1

Тема: вся правда про мови програмування!

не баян, а класика!  :D

(російська)

Прихований текст

Правда в том, что

    Node.js это замечательная server-side платформа, очень быстрая, можно использовать общий код на клиенте и сервере, и никаких проблем с многопоточностью by design.

    Ruby on Rails замечательный веб-фреймворк, нет ничего быстрее чтобы делать веб-приложения, огромное сообщество, библиотеки для всего, простая установка.

    Java замечательный язык, огромное количество устоявшихся практик и рекомендаций, самый популярный язык в мире, безумное количество библиотек, хорошо защищенная и оптимизированная VM, почти не уступает C/C++ по скорости, решает проблемы с памятью без участия программиста, первоклассное ООП и многопоточность, деплоится на любую платформу, легко найти разработчиков.

    С++ замечательный язык, очень быстрый и очень популярный, почти весь десктопный софт пишут именно на нем, базы данных, браузеры, игры. Позволяет очень тонко регулировать расход памяти и писать мало кода за счет шаблонного программирования.

    PHP замечательный язык, очень простой в изучении и использовании, идеальный для создания веб-сайтов, весь интернет на 99,9% состоит из PHP — facebook, wikipedia, Wordpress, Flickr и т.д.

    C замечательный язык, очень минималистичный, супер-быстро запускается и памяти вообще не ест. Легкий прямой доступ к памяти, как следствие огромные возможности для изобретения нестандартных способов исполнения программ.

    Perl это супер, очень компактная и лаконичная запись, огромное количество библиотек, везде установлен, писать код очень быстро, особенно работу с текстом и текстовыми данными.

    C# классный язык, такой же хороший как и Java, только оптимизирован под Windows, самую популярную ОС, умеет все, что умеют самые продвинутые функциональные языки, даже декларативный доступ к БД. Очень легко делать нативные десктопные программы.

    Objective C классный язык, разработчики на нем деньги просто лопатой загребают. Плюс на нем можно писать под iPhone.

    Windows замечательная ОС, самая распространенная, нет проблем с драйверами, совместимостью, ни с чем. Огромный выбор программ, включая антивирусы.

    Linux замечательная ОС, открытая, можно настраивать и менять как угодно. В современном Linux проблем почти не осталось, но если что случится, то сообщество очень огромное, любую проблему можно или найти решение в Google, или открыть исходники и самому поправить.

    Android идеальная система, на нем одном работают телефоны, планшеты, холодильники, очки. Кому не нравится качество программ на Android может пойти и сам написать лучше, потому что система открытая, как Linux. В отличие от iPhone, телефон на Android легко использовать как флешку.

    iPhone классный телефон потому что там все уже решено и оптимизировано производителем, и нет никаких лишних функций, то есть легко разобраться и пользоваться. Кроме того, компания Apple регулярно выпускает новые телефоны и прошивки, которые не работают на предыдущих поколениях, чтобы покупатели всегда старались иметь как можно более последний iPhone.

    Erlang классный язык потому что он работает в кластере и очень надежный, можно посадить любого программиста писать код и через неделю он уже может выкатываться на кластер, если что и сломает, то не все. Erlang учится за 2 недели, то есть за год можно выучить до 26 Эрленгов.

    Haskell классный язык потому что глупых программистов на нем не бывает. Его настолько сложно компилировать, что если программа скомпилировалась, то работать-то она уж точно будет.

    Scala блестящий язык потому что очень легко найти работу в Силиконовой долине, и можно писать как угодно — хоть ООП, хоть ФП. Он очень академичный и продуманный до мелочей, по одним декларациям типов в стандартной библиотеке видно насколько тщательно и кропотливо его продумывали и сколько в него вложено труда.

    UPD из комментов

    Python очень простой, для него есть много библиотек, красивое оформление кода почти встроено в язык.

    MongoDB удобная база данных, в которой не надо думать о реляциях, джоинах, каких-то формах нормализации. Просто и интуитивно, как json. Очень интуитивно, в отличие от SQL, хранить массивы, делать map-reducы и она web-scale.

    Юзера проявляют фантазию и креативность в своих требованиях, поэтому жизнь программиста — постоянное самосовершенствование.

    Быть программистом это здорово! Нам повезло работать в этой замечательной индустрии, производящей все эти классные вещи. Если не можешь найти нужную программку, то всегда можно написать самому как удобно.

    ЖЖ замечательная платформа, где незнакомые люди с совершенно разными мировоззрениями, но похожими интересами, могут встретиться и мирно обсудить технические детали и прочие важные в жизни вещи и расстаться друзьями



Если кто-то думает, что я не шучу, то он прав. Объективно, тут не с чем спорить, просто часто забывают про плюсы, когда начинают троллить друг друга и бросаться какашками. Софт ведь всегда делается ради плюсов, а не мелких недостатков. Помните об этом и давайте эту ссылку всем кто забывает.
https://tonsky.сайт-злодій/281876.html

:D  :D  :D

2

Re: вся правда про мови програмування!

Десь у Львові заплакав один FakiNyan...

Подякували: 221VOLT, dot, leofun01, ostap34PHP4

3

Re: вся правда про мови програмування!

Chemist-i написав:

Десь у Львові заплакав один FakiNyan...

десь у Львові продовжує сміятись один Тарас  :D

4

Re: вся правда про мови програмування!

Google Translate - чудова система автоматичного перекладу з елементами штучного інтелекту,  якою дуже легко користуватися.

Правда в тому, що

    Node.js це чудова server-side платформа, дуже швидка, можна використовувати загальний код на клієнті і сервері, і ніяких проблем з багатопоточність by design.

    Ruby on Rails чудовий веб-фреймворк, немає нічого швидше, щоб робити веб-додатки, величезне співтовариство, бібліотеки для всього, проста установка.

    Java чудова мова, величезна кількість усталених практик і рекомендацій, найбільш популярна мова в світі, божевільна кількість бібліотек, добре захищена і оптимізована VM, майже не поступається C / C ++ за швидкістю, вирішує проблеми з пам'яттю без участі програміста, першокласне ООП і багатопоточність, деплоітся на будь-яку платформу, легко знайти розробників.

    С ++ чудова мова, дуже швидкий і дуже популярний, майже весь десктопний софт пишуть саме на ньому, бази даних, браузери, ігри. Дозволяє дуже тонко регулювати витрата пам'яті і писати мало коду за рахунок шаблонного програмування.

    PHP чудова мова, дуже простий у вивченні і використанні, ідеальний для створення веб-сайтів, весь інтернет на 99,9% складається з PHP - facebook, wikipedia, Wordpress, Flickr і т.д.

    C чудова мова, дуже мінімалістичний, супер-швидко запускається і пам'яті взагалі не їсть. Легкий прямий доступ до пам'яті, як наслідок величезні можливості для винаходу нестандартних способів виконання програм.

    Perl це супер, дуже компактна і лаконічна запис, величезна кількість бібліотек, всюди встановлено, писати код дуже швидко, особливо роботу з текстом і текстовими даними.

    C # класний мову, такий же хороший як і Java, тільки оптимізований під Windows, найпопулярнішу ОС, вміє все, що вміють самі просунуті функціональні мови, навіть декларативний доступ до БД. Дуже легко робити нативні десктопні програми.

    Objective C класний мову, розробники на ньому гроші просто лопатою загрібають. Плюс на ньому можна писати під iPhone.

    Windows чудова ОС, найпоширеніша, немає проблем з драйверами, сумісністю, ні з чим. Величезний вибір програм, включаючи антивіруси.

    Linux чудова ОС, відкрита, можна налаштовувати і змінювати як завгодно. У сучасному Linux проблем майже не залишилося, але якщо що трапиться, то спільнота дуже величезна, будь-яку проблему можна або знайти рішення в Google, або відкрити вихідні і самому поправити.

    Android ідеальна система, на ньому одному працюють телефони, планшети, холодильники, окуляри. Кому не подобається якість програм на Android може піти і сам написати краще, тому що система відкрита, як Linux. На відміну від iPhone, телефон на Android легко використовувати як флешку.

    iPhone класний телефон бо там все вже вирішено і оптимізовано виробником, і немає ніяких зайвих функцій, тобто легко розібратися і користуватися. Крім того, компанія Apple регулярно випускає нові телефони і прошивки, які не працюють на попередніх поколіннях, щоб покупці завжди намагалися мати якомога більше останній iPhone.

    Erlang класний мову тому що він працює в кластері і дуже надійний, можна посадити будь-якого програміста писати код і через тиждень він уже може викочуватися на кластер, якщо що і зламає, то не всі. Erlang вчиться за 2 тижні, тобто за рік можна вивчити до 26 Ерленгов.

    Haskell класний мову тому що дурних програмістів на ньому не буває. Його настільки складно компілювати, що якщо програма скомпільована, то працювати-то вона вже точно буде.

    Scala блискуча мова тому що дуже легко знайти роботу в Силіконовій долині, і можна писати як завгодно - хоч ООП, хоч ФП. Він дуже академічний і продуманий до дрібниць, за одними деклараціями типів в стандартній бібліотеці видно наскільки ретельно і копітко його продумували і скільки в нього вкладено праці.

    UPD з коментів

    Python дуже простий, для нього є багато бібліотек, гарне оформлення коду майже вбудовано в мову.

    MongoDB зручна база даних, в якій не треба думати про реляціях, Джоін, якихось формах нормалізації. Просто і інтуїтивно, як json. Дуже інтуїтивно, на відміну від SQL, зберігати масиви, робити map-reducи і вона web-scale.

    Користувача проявляють фантазію та креативність в своїх вимогах, тому життя програміста - постійне самовдосконалення.

    Бути програмістом це здорово! Нам пощастило працювати в цій чудовій індустрії, що виробляє всі ці класні речі. Якщо не можеш знайти потрібну програму, то завжди можна написати самому як зручно.

    ЖЖ чудова платформа, де незнайомі люди з абсолютно різними світоглядами, але схожими інтересами, можуть зустрітися і мирно обговорити технічні деталі і інші важливі в житті речі і розлучитися друзями



Якщо хто-то думає, що я не жартую, то він має рацію. Об'єктивно, тут нема з чим сперечатися, просто часто забувають про плюси, коли починають тролі один одного і кидатися какашками. Софт адже завжди робиться заради плюсів, а не дрібних недоліків. Пам'ятайте про це і давайте це посилання всім хто забуває.
https: // tonsky

Подякували: P.Y.1

5

Re: вся правда про мови програмування!

Chemist-i написав:

Десь у Львові заплакав один FakiNyan...

І ја теж розључено заплакав.

Подякували: koala, ostap34PHP2

6

Re: вся правда про мови програмування!

koala написав:

Google Translate - чудова система автоматичного перекладу з елементами штучного інтелекту,  якою дуже легко користуватися.

Причому цього штучного інтелекту вистачає навіть на імітацію людини, яка мало знайома з мовами, де багато важливого у закінченнях!

С ++ чудова мова, дуже швидкий і дуже популярний, майже весь десктопний софт пишуть саме на ньому, бази даних, браузери, ігри. Дозволяє дуже тонко регулювати витрата пам'яті і писати мало коду за рахунок шаблонного програмування.

Подякували: 221VOLT, flatliner, P.Y.3

7

Re: вся правда про мови програмування!

Такого можна до кожного твердження з наведених нарити, і?

Подякували: ostap34PHP1

8

Re: вся правда про мови програмування!

koala написав:

Такого можна до кожного твердження з наведених нарити, і?

І це означатиме, що це не лише «чудова», а й стабільна система, якість результату мало залежить від поданого на вхід.

Подякували: 221VOLT1