Re: Сьогодні я дізнався
завантажити на сервер
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Сьогодні я дізнався
Сторінки Попередня 1 … 12 13 14 15 16 … 127 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
Дiзнався про таку гру, як Strategic Mind: Blitzkrieg
Я не думав, шо комусь колись таки вдасться зробити гру про ту сторону.. А то про совкiв стратегiй та шутерiв повно, а за нiмцiв нема. Ще не грав.
upd. https://www.youtube.com/watch?v=MkgWJ2mzjGs
Та Ви мабуть тоді ні чого не чули і про Sudden Strike. Дата виходу релізу 27 жовтня 2000 року.
Події гри максимально наближені до реальних подій другої світової. У грі надана можливість обирати одну із сторін:
Третій рейх, Радянський Союз, Велика Британія, Франція, США.
Droid 77, не чув, дякую, подивлюсь. Просто такi iгри - величезна рiдкiсть.
Хотів сьогодні зайти в один сервіс, на котрому був давно зареєстрований, але видалив клієнта, і забув пароля.
Але я пам'ятаю, що мій пароль складався з комбінації певних рядків, тобто, якщо пароль - це множина якихось символів, то оті рядки - це підмножини, з котрих можна скласти пароль, але я забув, в якій послідовності ті підмножити мають бути зліплені.
І от думаю - курва, це ж мені треба робити перебір всіх тих множин, аби отримати масив з можливих паролей, а як робити повний перебір я й не знав, бо ніколи не робив такого.
Почав з циклів... Думаю, це ж мені треба зробити так, аби оті рядки, що в масиві, змінювали свої позиції, і тоді якщо зліпити весь масив в один рядок, то вийде один результат.
Роблю один цикл, потім інший, але потім розумію, що ці два цикли можуть зробити повний перебір лише для двох значень, а в мене їх аж чотири!
Думаю далі - то може треба чотири цикли? А якщо значень буде двадцять? Я ж не буду писати двадцять циклів руками, то це мені треба робити цикл від 0 до кількості значень в масиві, і для кожного значення запускати масив? То це якась рекурсія має бути?
З кожною секундою я розумів, що ця ідея може й працююча, але написання такого коду буде аж занадто складним, тому я вирішив намалювати значення та можливі комбінації з цих значень в гімпі, і почав з цифр 1, 2, 3 ,4
І тут я почав розуміти, що якщо ми починаємо з 1111, а далі йде 1112 і так до 1114, то потім логічно буде припустити, що наступним значенням буде 1121, і це мені дуже нагадало двійкову систему числення, але в цьому варіанті вона не двійкова, а чотирькова? Чи то п'ятькова?
Коротше, як двійкова, але більше. І все, що мені треба зробити, це просто почати рахувати в цій системі від 0 до максимального необхідного значення, і використовувати цифри в цьому числі в якості індексів масива, котрий тримає рядкові значення.
Але код для переведення з цотирькової системи в десяткову я не писав, а просто зробив один цикл від 0 до максимального значення в десятковій системі 4^4, і потім, в циклі, переводжу це значення в чотирькову, бо в JS це можна робити дуже просто, ну і ще додаю нулі, якщо переведене число містить менше чотирьох цифр.
Лондонський діалект робочого класу, Cockney, висміяний колись у фільмі My fair lady, став зараз настільки популярним, що на ютубі масово почали з'являтися відповідні навчальні канали.
Датчик газу коштує 300-400 грн.
Після відомого вибуху в житловому будинку це популярна річ.
виявляється, в js можна підписуватись на подію закінчення плавної зміни стилів, таким чином при видаленні чогось спочатку можна запустити файну анімацію, і по її закінченню видалити елемент з DOM'у
https://jsfiddle.net/4t6cea57/
Сьогодні я дізнався, що ненавджу React так само, як і весь javascript...
Сьогодні я дізнався, що ненавджу React так само, як і весь javascript...
Аргументуйте свою позицію.
bvn написав:Сьогодні я дізнався, що ненавджу React так само, як і весь javascript...
Аргументуйте свою позицію.
Ненависть не треба обгрунтовувати.Ненависть це почуття людина або її відчуває, або ні чисто суб'єктивна річ.
Жабаскріпт став всепокриваючою поверхневою мовою, диво що на ньому драйвери не пишуть.
Все вірно, це почуття... І можливо навіть частково засновані на... "ви просто не вмієте їх готувати".
А якщо трохи аргументувати... не хотів би стати призвідником холівару в цій темі
Скажімо так, я пишу не про те, що є поганого у вище названих технологіях, а про те, що особисто мені в них не подобається.
Так от у жаваскрипті мені не подобається через одне місце вивернута об'єктна орієнтованість з її прототипами... хоча в es6 вже з'явилися класи, тільки з ними мало хто зараз працює чомусь. Всі все роблять через функції. Також я ненавиджу значення змінних 'undefined' і 'NaN' - це якийсь п.... Ну ще кілька дрібниць, які зараз згадувати ліньки.
Щодо реакту, то... спочатку мені навіть все подобалось, коли мова йшла про найпростіші формочки з взаємозалежними контролами. Начебто зручно, тут клацнув, там зникло, все через стейти... хоча описувати кожного разу ці стейти через хуки (привіт тим, хто не використовує класи - а на роботі не я вирішую чи використовувати їх чи ні), але це пів біди. Біда починається тоді, коли треба робити щось реалтайм, коли є кілька запитів на бекенд і все це треба узгоджувати між собою. Наприклад, клацнув двічі на якийсь світч і стомп-клієнт завис у пам'яті, продовжуючи валити логи у текстарію і ніяк його вбити не виходить. Ну і таке інше.
Мабуть я вже застарий для цього всього. Хех.
PS: Та взяти хоча б той стомп-клієнт... як його писати в текстарію правильно реакт-вей? Я спочатку спробував через стейт завести текстовий буфер і пихнути його у велью текстарії, але воно його оновлює тільки після того, коли ти вимикаєш конект. Це я так розумію реакт оптимізує часті зміни стейтів. Я це "люблю".
PPS: А редьюсери, що спрацьовують двічі - це просто "чудова" річ.
так js і не є об'єктно-орієнтованою мовою, то є функціональна мова + прототипи, я всілякі класи, то вже пізніше додали, бо типу всі хочуть класи, але я їх не хочу наприклад, хоча в тому ж ангулярі в мене все на класах.
З undefined та nan не зрозумів, в чому там проблема.
Щоб кожного разу не описувати ті самі стейти, їх можна винести в кастомні хуки, і потім просто всюди, де треба, використовувати ті хуки.
Про запити не зрозумів, бо ще не працював з ними в реакті.
З редюсерами та редаксом працював і працюю в ангуляр, нічого двічі не спрацьовує, швидше за все, ви просто щось не так робите.
Жабаскріпт став всепокриваючою поверхневою мовою, диво що на ньому драйвери не пишуть.
▼Прихований текст
На щастя, поки що нi. Тай навiть якби був якийсь транслятор з лайноскрiптiв (пiтон, жаба, етц) в рiнг0, то це була би жесть. Учитуючи, що веб кодери привикли писати щось на кшталт "import home_page, import X, import Y" , в результатi чого навiть вiзитiвка хеловорлд займає 1-2гiга памятi.
Драйвера мають писати елiта, грамотнi программiсти, тобто Сiшники, а не аби хто. Ядро помилок не прощає.
VTrim написав:Жабаскріпт став всепокриваючою поверхневою мовою, диво що на ньому драйвери не пишуть.
▼Прихований текстНа щастя, поки що нi. Тай навiть якби був якийсь транслятор з лайноскрiптiв (пiтон, жаба, етц) в рiнг0, то це була би жесть. Учитуючи, що веб кодери привикли писати щось на кшталт "import home_page, import X, import Y" , в результатi чого навiть вiзитiвка хеловорлд займає 1-2гiга памятi.
Драйвера мають писати елiта, грамотнi программiсти, тобто Сiшники, а не аби хто. Ядро помилок не прощає.
звідки таки пихатість? ви вже чимось себе зарекомендували в computer scienсe окрім надутого самолюбства?
це нагадує приказку про дитину, якій подарували молоток і все навколо їй стало здаватися цвяхами.
програміст, окрім того, що володіє кількома мовами на нормальному практичному рівні, ще й розуміє - коли і яку і для чого краще використовувати.
і не критикує молоток, що ним погано вкручуються шурупи.
З чого Ви взяли, що умовний сішник по дефолту хороший кодер?
Тут студентота зі своїми сями, сіхрестами двох рядків до купи стягнути не може.
Тільки не кажіть, що це поки личинки програмістів.
Такі люди, наскільки мені відомо, повинні чудово знати архітектуру заліза/ос.
У той же час, можуть не знати/не розуміти інші алгоритми/математику.
Зрозуміло що диму без вогню не буває, але не узагальнюйте аж так.
Причому тут студенти? в 99% сюди приходять дурнi, яких чи по блату чи чорт зна' чого засунули в той унiвер.
Веб може вивчити будь хто, будь який мужик може почитати книшку, подивитись вiдеокурс i клепати сторiнки на реакт, vue чи рельсах.
Але одиницi можуть написати навiть самий простий драйвер . Одиницi можут написати LSP фiльтр для вiнсок чи хоча би унiверсальний iнжектор в процесси. Не скопiпастити з хабра, а iменно написати, зрозумiти що там i до чого.
Системне програмування потребує великого рiвня всебiчних знаннь, самовiддачi i iнтелекту. Там не можна пiти на стаковерфлоу i спитати "ой чого у мене не виходить". А про руткiти i подiбне я взагалi мовчу. Противостояти цiлiй АВ - iндастрi точно на декiлька порядкiв важче, чим писати лайносторiнки на лайноскрiптах, де все IDE пише саме, а погромiст тiльки смакує смузi.