1

Тема: Зберігання продуктів харчування

Через неправильне зберігання частину продуктів доводиться викидати.
Деколи сам не знаю - що і як краще зберігати.

2

Re: Зберігання продуктів харчування

Не купувати більше ніж потрібно?...

3 Востаннє редагувалося comport (13.10.2021 00:30:06)

Re: Зберігання продуктів харчування

Восени овочі та фрукти дешеві, потім ціни зростають через тривалість та вартість зберігання.
Все рівно треба мати деякий запас продуктів вдома.

Подякували: cheappi3861

4

Re: Зберігання продуктів харчування

Ягоди можна заморожувати (і сподіватися що тривалого відключення електрики не буде). Я так роблю. Навіть придбав додаткову невелику морозилку і забив її ягодами. Тепер до літа маю можливість просто виймати потрохи і кидати в чай.

Морозилку цю придбав колись вживану, бо основний холодильник вийшов з ладу серед літа і потрібно було терміново щось знайти на час ремонту. Чув що люди купують морозилки високі аж до стелі, бо це найпростіший спосіб зберігати продукти. Сучасні моделі мають ще й можливість зберігати холод впродовж 8 годин без електроенергії.

Яблука можна засушити на компот в спеціальній сушці, вартість приладу від 800 грн. Потім запакувати в вакуумний пакет. Або ж просто зав'язати в декілька звичайних пакетів. Поки що цим не займаюся, але хотів би почати. Хоча готова сушка на компот влітку теж продається і ціни не те щоб кусаються. Тобто можна просто придбати і зав'язати в пакети. Там можуть завестися хробачки, але для мене це не проблема, я вважаю їх безкоштовним м'ясом.

Про гречку та інші крупи лише чув краєм вуха, що можна обробити в мікрохвильовці від паразитів і тоді щільно закрити в скляні банки. Цінність інформації сумнівна, допоки не знайду підтвердження.

Наскільки я знаю, такі продукти як олія можуть довгий час стояти, тобто є варіант придбати більше в сезон коли вона дешевша. Але особисто я не вживаю так багато олії щоб робити запаси.

5

Re: Зберігання продуктів харчування

Що до круп, цукру, солі та борошна, інших сипучих продуктів - можна зберігати в пет-пляшках. 1,5, 2, 5, 6, 10  літрів і більше. Для дрібних пляшок можна зробити лійку - горло від такої ж пляшки. А з кришки зробити перехідник для кріплення тої лійки.

6 Востаннє редагувалося frz (13.10.2021 09:50:16)

Re: Зберігання продуктів харчування

На жаль, в крупах і в борошні особливо масово заводиться міль (пробував, перевірено). Тому необхідна попередня термічна обробка щоб вбити існуючих паразитів, а потім - щільна кришка аби не з'явилися нові. Можливо, потрібна буде навіть наступна термічна обробка через деякий час.

Це має сенс задля резервного накопичення харчів, скажімо для того щоб безпечно мешкати взимку у віддаленому регіоні, де можливі сильні снігові замети і розмиття ґрунтових доріг під час дощів/відлиги.

----

Для проживання ж у квартирі в великому місті це трохи завеликий клопіт. Хіба що на випадок бадабуму, але тоді потрібен значно ширший асортимент, який не обмежуватиметься продуктами харчування. І насправді на випадок бадабуму перше що треба зробити аби вижити - виїхати чимшвидше подалі геть з великого міста; вимкнення основних комунікацій і неможливість встановлення альтернативних, плюс скупчення людей і гарантоване мародерство з іншими звірствами зробить турботу про харчі найменшою складністю. Дрова, газовий балон, сонячні батареї, генератор, льох, огорожа - це те що дозволить у віддаленому місці прожити трохи довше ніж у місті.

----

Для "зберігання" свіжого листя салату потрібен особливий пристрій - вертикальна ферма. Ось це підійде і для малогабаритної квартири. Ферма шириною лише пів метра і висотою на ціле вікно задовольнить потребу в салаті цілий рік. За умови, що організоване нічне освітлення і постійне крапельне зрошування. Ці пристрої досить дорогі, якщо купувати готові, однак на те ми й інженери щоб змайструвати щось таке самостійно. Ще не пробував, та вважаю що щось таке мені під силу. Хоча час від часу придивляюся до дешевших готових виробів.