(Будемо вважати, що c — помилка неуважності. Також, оскільки t — рядок символів, його не треба перетворювати на ціле число).
Ще одна деталь щодо вводу: пітонівський input() захоплює цілий рядок (тому користувач повинен буде вводити кожне число й команду в окремих рядках), тоді як паскалівський readln дозволяє ввести кілька змінних одним рядком (хоча можна вводити й кожне число окремим рядком — readln це теж прочитає). Якщо вам треба, щоб a, b та t вводились одним рядком, можна зробити так:
s=input().split(2)
a=int(s[0])
b=int(s[1])
t=s[2]
(Це необов'язково — три input'и замість одного теж чудово працюють, усе залежить від того, який спосіб вводу вам потрібен).
Далі, те, що по-паскалівськи зветься writeln, по-пітонівськи буде print — ви ж навіщось там присвоюєте t нові значення.
Нагадую, що оператор = виконує в пітоні й паскалі різну функцію: пітонівське t=якийсь_вираз виконує роль паскалівського t:=якийсь_вираз — у вашому коді на паскалі ніяких присвоєнь t:=... нема, тому і в пітонівському перекладі ніяких t=... бути не повинно (не рахуючи вводу з клавіатури, що був вище). Паскалівське if вираз1=вираз2 then відповідає пітонівському if вираз1==вираз2: — ці рядки ви переклали правильно, так і лишайте.