Тема: Радіомодем на радіолампах замість мобіли

Хочу порадитися. Хто що скаже.
Я захотів рацію для зв'язку у межах мого міста. 7км*3.5км.
Кажуть, що дозволені частоти забиті. 27 МГц, 144 МГц, 433 МГц. Буде досадно. Куплю дорогу китайську рацію і вона буде лежати на полиці.
Я вирішив робити власноруч. А батько каже, що простіше купити готову. Я бачу сенс брати готове лише як основу - звуковий підсилювач, модулятор та радіоприймач, а помножувачі частоти та підсилювачі потужності робити самому.
Але я чесно от дивлюся на будь-яку цивільну рацію з великою недовірою. Може простіше ті ж гроші витратити на закупку запчастин до саморобної?

У мене є безперебійник на 100ВА (він на 500, але тримає 100). Є радіолампи.

Я хотів би не таку схему, як зазвичай. Я хочу схему, в якій на першій радіолампі побудований генератор частоти. Із змінним коливальним контуром. Щоб можна було генерувати і 144, і 27 та хоч 50 МГц. Друга, третя радіолампи мають бути без фільтрів (які є в передавачах на конкретну частоту) посилювати цей сигнал і через якийсь трансформатор передавати на антену прямо або через змінні фільтри (як коливальні контури). Мені потрібно передавати у діапазоні від 6 МГц до 500 МГц.

Модуляція - ШІМ. Тобто є сигнал-нема, є-нема. От як у мобільнику.

Чи можуть до мене прийти? Сумніваюся. Якщо я буду з безперебійником десь у посадках зі своїм модемом щось передавати, то навряд чи у посадки прилетить українська ракета. А поки мене знайдуть, я вже втечу. Так що наче все в нормі. Ну, крім моралі