Тема: Малюнок за допомогою бібліотеки turtle
Доброго дня!
Допоможіть намалювати малюнок за помогою циклів. Дитині задали на іноформатиці таке зробити. Він вчити програмування не хоче, а здавати якось треба. Намагався сам розібратися, не вийшло.
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Python → Малюнок за допомогою бібліотеки turtle
Сторінки 1
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
Доброго дня!
Допоможіть намалювати малюнок за помогою циклів. Дитині задали на іноформатиці таке зробити. Він вчити програмування не хоче, а здавати якось треба. Намагався сам розібратися, не вийшло.
Чому це "здавати треба"? Якщо хтось не вчиться, то він не здає, а отримує двійку. Досі це так працювало. В чому сенс оцінок тоді?
Двійка портить середній бал в атестаті
Двійка портить середній бал в атестаті
Ну так і є, а у чому ж проблема?
Якось не хочеться портити середній бал, тому і прошу допомоги
Ви, здається, не розумієте. Ідея оцінювання в тому, щоб кожен учень отримав оцінку власних знань і їх потім можна було порівняти - хто краще навчався, а хто гірше. Це потім впливає на отримання освіти та подальшу кар'єру. Наприклад, завдяки отакій незаслуженій оцінці (ну добре, завдяки не лише їй, а й купі інших) людина може потім отримати диплом інженера. Чи лікаря. Чи архітектора. Чи хоча б водійські права (тут прямої залежності немає, але є зв'язок у підходах). Ви дуже хочете жити в суспільстві, де будинки і літаки збудовані людьми, які не вміють їх будувати, лікарі не вміють лікувати, водії - керувати автівками? Отримувати оцінку чи ні - вибір вашої дитини. Ви можете на нього вплинути. Якщо дитина хоче нижчий середній бал - ну добре, хай отримує, це звільнить місце в університеті для стараннішої і талановитішої.
Тобто, Ви в школі ніколи не просили допомоги, та вчили всі предмети на 12 балів?
Ні, не всі на 12 балів, і іноді просив допомоги, але ж не зробити за мене.
Програмування не для всіх, тим паче ви не знаєте як зараз подають матеріал в школі.
Ми вас вислухали - співчуваємо всім форумом. Ваша дитина не хоче вчитися, бо програмування не для всіх та зараз ми не знаємо як подають матеріял в школі. Що ж ви робити будете з поганим атестатом вашої дитини? Як далі жити вам та дитині? Як жити людям з атестатами, в яких менше 12 балів по всім предметам? Плак-плак-плак.
Матеріал у школі подають саме так, бо якийсь розумник сказав, що програмування не для всіх — відповідно, скоротили кількість годин, послідовне вивчення програмування замінили хаотичним ознайомленням з різними можливостями комп'ютера. Предметів «для всіх» не існує — навіть такими обов'язковими дисциплінами, як математика чи українська мова, далеко не кожен в житті займається професійно — багатьом вистачає і лічби на калькуляторі й усного спілкування на суржику. Але знати треба.
Бібліотека turtle взагалі для дітей створювалась. Стандартна документація до неї написана достатньо якісно — як ілюстрована стаття з підручнику. Проблемою, втім, може бути відсутність хороших українських перекладів цього матеріалу.
З чим саме виникли проблеми? Це стосується саме turtle, чи мови програмування взагалі?
from turtle import *
color('black', 'yellow')
begin_fill()
while True:
goto(0, 70)
goto(70, 70)
goto(70, -70)
goto(280, -70)
goto(280, 70)
goto(350, 70)
goto(350, 0)
goto(280, 0)
goto(210, 0)
goto(210, -140)
goto(140, -140)
goto(140, 0)
goto(0, 0)
if abs(pos()) < 1:
break
end_fill()
done()
Є українською: https://docs.python.org/uk/3/library/turtle.html
Добре, що вже нарешті є, але там кожне речення плаче за редактором. Машинний переклад?
Держава черепахи
Видимість
Програмування не для всіх, тим паче ви не знаєте як зараз подають матеріал в школі.
От саме зараз якісь інші батьки десь жаліються, що хімія чи біологія не для всіх («ви не знаєте як зараз подають матеріал в школі»™), але дуже хочуть щоб їхня дитина таки мала гарний атестат для вступу у медичний ВНЗ.
Сподіваюся, що якщо їм таки допоможуть, то та дитинка потім лікуватиме вашу дитинку, а не моїх онуків.
багатьом вистачає і лічби на калькуляторі й усного спілкування на суржику
Тобто до появи шкіл всі розмовляли суржиком?
Насправді все навпаки: розповсюдження суржику та російської співпадає з розповсюдженням радянських шкіл! Попри те ще вже два чи три покоління школярів навчається українською, масового переходу на українську, принаймні станом до 22-го року ми не спостерігали. Але спостерігали масове доколупування адептів радянської школи до тих хто переходив. Якщо ти розмовляєш російською чи тим самим суржиком, то все норм, а якщо українською -- то ти з т.з. адептів радянської школи апріорі розмовляєш "неправильно". Їм обов'язково треба знайти "помилку" і "довести" що твоя українська мовляв "не українська".
Останнім часом, десь з 2019-го року можна спостерігате таке явище, що суржик взагалі став ознакою "патріотізму" а літературна мова -- ознакою "ворога народу" і "шпигуна". "Культурним контекстом" вважається Подерв'янський, а кривляння української мови вважається ознакою того, що той хто кривляється її знає, а його опонент -- не знає. Яскравий приклад такого кривляння -- обов'язково зневажливе вживання слова НАРІД і гигикання зі слова НІТ. Тобто це є ледь більше ніж повністю відшиблене відчуття мови. Але з понтом я мовляв українською в школі вчився а ти -- ні. Вищою панівною расою "надукраїнців" вважають себе ті хто 24.45% округлює як 25%...
Ні, не всі на 12 балів, і іноді просив допомоги, але ж не зробити за мене.
Всі 144 бали оскільки брав участь у районних олімпіадах ледь не з усіх предметів, з фізики та хімії -- призові місця на областних олімпіадах, з програмування -- призові місця на студентських всеукраїнських.
Ви, здається, не розумієте. Ідея оцінювання в тому, щоб кожен учень отримав оцінку власних знань і їх потім можна було порівняти - хто краще навчався, а хто гірше. Це потім впливає на отримання освіти та подальшу кар'єру.
Насправді після університету це вже ні на що не впливає, оскільки на перший план виходить питання, хто головний. Наприклад якщо ти влаштовуєшься на роботу, то які б в тебе не були оцінки, ти все одно -- "студент", себто нічого знати не маєш права. Тобто ідея така сама як й в будь-якого форуму) Ієрархія невігласів в чистому вигляді -- це Вікіпедія.
Якось не хочеться портити середній бал, тому і прошу допомоги
Лютий криндж полягає в тому, що Ваша дитина навіть домашку списати нездатна!
Згадав, як прототип називався: дитяча мова Logo, пам'ятаю що вдома був підручник ще радянських часів. Чомусь мені ніколи ця ідея не подобалася.
Сторінки 1
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися