Re: PHP фреймворки
CI хороший фреймворк для початку. Він хороший для навчальних цілей. Вважаю, що після нього краще перейти на Symfony чи Yii.
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → PHP → PHP фреймворки
Сторінки Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
CI хороший фреймворк для початку. Він хороший для навчальних цілей. Вважаю, що після нього краще перейти на Symfony чи Yii.
Особисто моїм першим фреймворком був CI. Вивчається дійсно дуже просто.
Yii доволі зручний та відносно простий, Symfony має мільйон можливостей, але на теренах наошої країни знайдеться лише пару десятків замовників проектів такого рівня, тому лише для роботи на закордон
Свого часу, коли вибирав собі фреймворк, то зупинився на KohanaFramework, оскільки почитав за нього, що поріг вникнення у нього значно нижчий в порівнянні з іншими фреймворками. І справді, коли я почав його вивчати, то зрозумів чому в нього низький поріг вникнення - в ньому досить добре зрозуміла структура каталогів, іменування класів, файлів... Хоча зразу скажу, що величезними мінусами є
відсутність доброї документації
я б сказав примітивний форум для їх співтовариства
та дуже повільна обробка відкритих питань
Також немаловажливим мінусом є низька затребуваність досвіду з ним у роботодавців.
Якщо б не його плюси, то я б вже точно дивився в бік Yii та Symfoni 2. А якщо коротко про його плюси, то:
в першу чергу він, справді, досить добре структурований
добре прокоментований код, безпосередньо з якого створюється документація, причому можна легко розділяти код написаний окремими розробниками; ось наприклад клас, який написав я (це видно в заголовках лівого меню - KtretyaK)
він досить швидкий та раціонально використовує ресурси (приклад - мій сайт має близько 800 сторінок контенту в БД)
його можна назвати "дорослим фреймворком", оскільки в ньому реалізовано досить серйозний функціонал - зі старту з ним йдуть модулі: auth, cache, codebench, database, image, minion (is a simple command line task runner), ORM, Unites, Userguide; на скільки я зрозумів, то в порівнянні з іншими фреймворками в нього досить гнучка та прогресивна система маршрутизації (routing) з фільтрами, кешуванням, автоматичним створенням лінків
▼Прихований текст
▼Прихований текст
, добре що вказали про який саме текст, але тут теж можна лише здогадуватись що саме ви мали на увазі під "чи писали ви журнал".
Стосовно текста, то мета була привернути увагу до веб-програмування на реальних цифрах.
Тільки прийшов до необхідності та розумової можливості використовувати PHP фреймворк і одразу спробував Yii. Неймовірно швидко включився в роботу. Зараз навіть не бачу необхідності використовувати щось інше. В найближчих планах - спробувати CI.
В найближчих планах - спробувати CI.
Пробуйте, як на мене після Yii ви на СІ не перейдете опишете як результати ))
Рекомендую Yii2, набагато краще ніж перший + все на просторах імен(PHP 5.4), вже є багато офіційних розширень, все ставиться з composer, є модуль під Codeception(тести), одразу Bootstrap 3, в найближчих планах випуск RC.
Писав декілька проектів на Yii (першому), починати наступний проект буду на другому.
Рекомендую Yii2, набагато краще ніж перший + все на просторах імен(PHP 5.4), вже є багато офіційних розширень, все ставиться з composer, є модуль під Codeception(тести), одразу Bootstrap 3, в найближчих планах випуск RC.
Писав декілька проектів на Yii (першому), починати наступний проект буду на другому.
Сильно відрізняється від першого? Важко відмінності вивчати?
Вони його зробили схожим на зенд другий, впринципі мені було не важко, але я і зенд знаю)
Хм, на мою думку, зараз Phalcon забирає обертів, і він справді прогресивний у порівнянні із іншими фреймворками. Зараз на ньому вечорами пишу черговий соціальний проект, цілком задоволоний. Плюс там із новою версією планується запуск нової мови програмування Zephir, дана мова php-подібна, а код компілюється в сішні php-розширення.
Дуже добрий фреймворк - Laravel. Досить багато функціоналу, але разом із тим - багато синтаксичного цукру, що робить розробку досить легкою та приємною. З ним легко розібратися як новачку, так і більш досвідченому розробнику.
На другому місці Phalcon, але там набагато більше зайвої праці для розгортання проекту. Хоча, Phalcon Dev Tools допомагають, але не завжди.
На Yii робив декілька проектів, але версія 1 вже досить застаріла, тому перейшов на Laravel. Не пошкодував анітрохи. Нещодавно спробував покласти його на HHVM та почати використовувати Hack - трохи помучився поки все це настроїв, але різниця у швидкості дуже помітна, а Hack - досить інтересна мова програмування, в якої є досить багато речей, яких PHP на мою думку не вистачає. (Як і Zephir, Hack - це діалект PHP, розроблений командою Facebook). До речі, у PHP 7 переходять деякі моменти, які вже реалізовані в Hack та Zephir - наприклад, тайпхінт повертаємого значення.
Дуже добрий фреймворк - Laravel.
Не працював з ним, але судячи з великої кількості курсів на сайті http://tutsplus.com/ - фреймворк вартий уваги