Тема: Скільки коштує з’їхати в яку-небудь благополучну країну ЄС?
Може хтось цікавився?
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Скільки коштує з’їхати в яку-небудь благополучну країну ЄС?
Сторінки 1
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
Може хтось цікавився?
Куди б ви не поїхали, всюди будуть свої проблеми. Не дарма жодна поширена релігія світу не обіцяє раю на землі. Тобто гарантує кожному нескінченний потік проблем аж до самої смерті.
Так. Але десь краще десь гірше.
Сумніваюся, що релігії не обіцяють раю на Землі саме через відмінність умов в різних регіонах.
Краще в чому? Комфортніше? Мабуть десь дійсно комфортніше, але там будуть свої проблеми.
Ну скажімо як у вас з расизмом? Ви готові до того, що навколо вас будуть переважно представники інших рас? В Україні такого нема, у нас відсоток людей з іншим кольором шкіри дуже незький і саме через це у нас немає з цим проблем. Але варто українцеві трохи пожити, скажімо, в Москві, серед усіляких Равшанів і Джумшутів, і ставлення різко змінюється. Цілком нормальна, в минулому, людина починає їх люто ненавидіти, й сама не знає за що. А геї, а товстуни?
Або підійдемо з іншого боку. Чи зможете ви цілком відмовитися від української мови? І як при цьому почуватиметеся?
Правду люди кажуть: "Краще там, де нас нема".
Отже ваш аргумент в тому що скрізь є свої проблеми і тому краще залишатися там де ти зараз є незважаючи на те що проблем в іншому місці може бути менше, вони можуть бути не такими суттєвими (для конкретної людини), переваги переважують недоліки.
незважаючи на те що проблем в іншому місці може бути менше, вони можуть бути не такими суттєвими (для конкретної людини), переваги переважують недоліки.
Особисто я у це не вірю. У кожної дії є свої плюси й мінуси, але в загальному їх "сума" завжди "дорівнює нулю".
Якого саме благополуччя ви бажаєте? Я цікавився поляками та польською культурою (масовою) і скажу чесно, що українці ґіґанти мислєй. Безперечно, відсутність в Україні прошарку середнього класу дається взнаки і в поляків є багато такого, що варто переймати, я навіть хочу вивчити польську мову (поки вуха в’януть од того пшекання). Але я зробив для себе висновок - нормальна національна держава, що ґрунтується на соціал-демократичних засадах ще не робить її мешканців розумнішими.
Ну скажімо як у вас з расизмом? Ви готові до того, що навколо вас будуть переважно представники інших рас?
Ви самі чудово розумієте, що не в кольорі шкіри питання, а в культурних розбіжностях.
В Україні такого нема, у нас відсоток людей з іншим кольором шкіри дуже незький і саме через це у нас немає з цим проблем.
Угу, руССкая вєсна це не етнічні проблеми. Одне тішить моє серце, що хохли прозрівають.
А геї, а товстуни?
Справжня проблема не в меншинах, а привілейованих меншинах. Мені й українські привілейовані меншини не подобаються.
Або підійдемо з іншого боку. Чи зможете ви цілком відмовитися від української мови? І як при цьому почуватиметеся?
Чого одразу "цілком" відмовитися? Людина питає про ЄС, а не Північну Корею. Громадянські свободи ніхто не скасовує.
Припустимо, що я переїду у Білорусь і буду скрізь балакаць па-тутэйшаму, праз год мяне будзе немагчыма адрозніць ад беларуса. Буду адчуваць добра, бо культурнай разьніцы амаль няма. Толькі тут я "бандэравец", а там буду "змагар". Тое самае з палякамі. Ну скажу я па-польску "Że na drzewach zamiast liści, Będą wisieć komuniści! " Штосьці зменіцца ад гэтага? Цэнтральныя славяне маюць адну культуру, аднак шмат моваў моў і дыялектаў.
http://www.youtube.com/watch?v=7J8iB2inn8s
Invader написав:незважаючи на те що проблем в іншому місці може бути менше, вони можуть бути не такими суттєвими (для конкретної людини), переваги переважують недоліки.
Особисто я у це не вірю. У кожної дії є свої плюси й мінуси, але в загальному їх "сума" завжди "дорівнює нулю".
Ну, якби всюди було однаково, то в Монако і в Антарктиду їхала б однакова кількість людей на одиницю площі
Чого одразу "цілком" відмовитися? Людина питає про ЄС, а не Північну Корею.
Це тільки у слов'янських країнах мови схожі на Українську і їх можна непогано вивчити за пів-року просто спілкуючись з місцевими. А трохи на захід уже починаються романські мови.
Ну, якби всюди було однаково, то в Монако і в Антарктиду їхала б однакова кількість людей на одиницю площі
Щось я не чув, щоб у Монако люди почувалися щасливішими ніж мешканці Антарктиди.
Пара лінків в тему (мою тезу вони не підтверджують, але й не зовсім заперечують):
http://en.wikipedia.org/wiki/Satisfacti … Life_Index
http://en.wikipedia.org/wiki/Happy_Planet_Index
2009 Happy Planet Index - 3тє місце Jamaica
Щось я не чув, щоб у Монако люди почувалися щасливішими ніж мешканці Антарктиди.
Як на мене треба відслідковувати не щастя а міграцію. Раз поїхало дохріна людей в одну країну з іншої значить логіка така що в одній країні погано в іншій добре.
Всюди добре а дома найкраще
0xDADA11C7 написав:Чого одразу "цілком" відмовитися? Людина питає про ЄС, а не Північну Корею.
Це тільки у слов'янських країнах мови схожі на Українську і їх можна непогано вивчити за пів-року просто спілкуючись з місцевими. А трохи на захід уже починаються романські мови.
Ви хочете сказати що держава підтримує українську мову? І в чому ж та підтримка полягає? Так, дозволено писати заяви мусорам українською мовою. А от навіть ЖКГ далеко не все українізоване. Може телевізійна реклама україномовна, а серіали вже масковскіє пра святих апрічніков - мєнтов, ГБістов, асвабадітєлєй всього, до чого тільки змогли дотягнутися. Єдиний плюс від нашої держави (на відміну від Білорусі), що за надмірне(!!) використання української ще не ув'язнюють. Щось не було чутно від Шевельова і Багряного про ущємлініє української мови на Онтарщині, НьюЙоркщині та Баварщині. Змінити мою думку може тільки якщо скажімо Буник/Реплейс/спілка "Гуртом"/тойХтоСтворюєКонтент заявить про те, що його підтримує держава. До речі, отой логотип до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка коштував державі 30 тис. гривень. І я нагадаю, що цей малюнок має розповідати про видатного художника (гравера в тому числі).
0xDADA11C7
??? Я мав на увазі, що українцеві значно легше вивчити якусь слов'янську мову, аніж одну з романських чи германських. Та й приємніше говорити мовою, яка хоч трохи нагадує рідну.
Torbins
Мене просто здивувала думка про те, що переїхати в іншу країну означає цілком відмовитись від української. Я лише хотів показати, що мова живе не через державну підтримку, а скоріше всупереч обставинам.
Про те, щоб закордоном спілкуватися українською, краще забудьте. Я проводив експеримент у Харкові. Із тими, кому легше російською, я говорив на російській, а з усіма іншими - на українській. Бували дні, коли я не вимовляв жодного українського слова. Закордоном буде іще гірше.
Із тими, кому легше російською, я говорив на російській, а з усіма іншими - на українській.
То ви хотіли і вашим і нашим, а мене коли росіяни просили перекласти російською слово "бавовняний" я відповідав "бававнЯный". І знаєте - майже всіх небажаних осіб розігнав, хоча питання було не в мові. Моя рідна говірка - щось середнє між степовим діалектом української і радянською російською. Кількість росіян в моєму місті зашкалює, та чи варто з тим кодлом балакати? Краще до синагоги піду
0xDADA11C7
Ми зараз переїзд закордон обговорюємо. З ким ви будете говорити українською скажімо у Італії? Із купкою емігрантів, переважній більшості яких уже за 40? Можна звичайно відшукати собі компанію з-поміж української діаспори й там. Для цього, щоправда, доведеться вибирати собі велике місто, у якому живе багато українців. При цьому усе одно частина ваших друзів житиме в іншому районі міста. Плюс мало хто з них поділятиме ваші зацікавлення і вам доведеться обирати інші теми для спілкування.
В результаті отримуємо можливість поспілкуватися українською лише у компанії друзів, та й то не кожен вечір.
І потім будете заходити на оцей форум і писати українською як я)
Питання переїзду не в грошах. А в цінності вас як жителя для тієї чи іншої країни. Якщо є досить великі суми, то фактично будь-яка країна дозволить відкрити в ній бізнес і відкриє вам бізнес візу як власнику. Якщо грошей не так багато, то найдешевшою в плані бізнес імміграції завжди була Словакія. Якщо брати професійну імміграцію, то колись в австріяк була програма яка давала можливість приїхати туди кваліфікованим працівникам на півроку для пошуку роботи. А взагалі якщо ви професіонал в якійсь справі спробуйте знайти роботодавця там де хочете жити, який погодиться оформити вам робочу візу.
Сторінки 1
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися