Тема: BogoMIPS
Гортаючи купи непотрібних корисних казок статей для лохів жертв реклами довірливих людей, де порівнюють що краще (Intel vs AMD, nVidia vs Radeon і т.д.) за купою брехливих міфічних безглуздих необґрунтованих непрактичних тестів, що мають навішати локшини на вуха та показати на скільки ви лох продуктивним є ваш компю'ютер. Хоча відповіді завжди відомі: AMD (з Radeon включно) то бюджетне, Intel та nVidia то потужно та надійно.
Тож оглянувши кілька суперечок чим краще вішати локшину на вуха розводити лохів вимірювати продуктивність, зрозумів, що в цих суперечках забули про не призначений для цього чудовий метод вимірювання періоду використання "будильника" продуктивності в операційній системі Linux.
Він показує скільки мало би прой****ати перебувати у холостому циклі ядро, як би такий був. Відповідно чим більший показник, тим ху***іше використовується процесор швидший. Деталі про цей безглуздий точний метод тут.
Не будемо з'ясовувати на скільки таке вимірювання тупе точний та далеке від відповідає хрін знає яким практичним показникам.
Тож для того, щоб х*й**ю постраждати застосувати цю дитячу складну програму, необхідно запустити операційну систему Linux, та після як завантажиться ввести наступну команду до терміналу (консолі):
$ dmesg | grep BogoMIPS
де у відповіді побачимо показники з розрахунку на ядро і на всі ядра разом.
Наприклад, для двох ядерного процесору показало наступне:
[ 0.001014] Calibrating delay loop (skipped), value calculated using timer frequency.. 5343.09 BogoMIPS (lpj=2671545)
[ 0.046041] smpboot: Total of 2 processors activated (10686.18 BogoMIPS)
А для чотирьох ядерного:
[ 0.000020] Calibrating delay loop (skipped), value calculated using timer frequency.. 6784.75 BogoMIPS (lpj=3392377)
[ 0.083877] smpboot: Total of 4 processors activated (27139.01 BogoMIPS)
З цих даних ми не можемо судити про абсурдність відповідність цього методу нашій фантазії дійсності.
З цих даних ні х*я не видно, що ідіотизм цього методу подуктивність процесору зростає пропорційно до кількості ядер, бо одне ядро потужнішого процесору є продуктивніше в 1,26981765233 рази, а загальна продуктивність процесору в 2,53963624045 рази, тобто рівно в два рази як і кількість ядер.
Тож для того щоб постраждати х***ею підтвердити практичність цього методу заміряємо таким чином хрін знає що продуктивність наших процесорів. В коментарях очікую ваших результатів.
P.S. У зв'язку з недостатньою продуктивністю мізків деяких форумчан та необхідністю запобігати порожнім обговоренням що таке BogoMIPS змушений виділити основну тезу яку мав передати цей пост.