0xDADA11C7 написав:Якщо в вас Kubuntu, то цей дистр держиться тіки на ентузіазмі спільноти, сам канонікал відмовився від його підтримки, тож мабуть і штатних тестерів в них нема. А от mint дуже непогана річ, мені куди більш подобається, ніж fedora.
Mint непоганий лише коли тобі вистачає того що є з коробки, а якщо ні то це хрінь повна лагів в усьому іншому. Це лише в mint могло статися, що root міг прийняти два різні паролі чи пустити юзера без пароля, хоча він є. З цим зіткнувся на роботі коли тільки прийшов. Чого тільки не бачив на Убунту і її нащадках, і двох конфігів для apache в двох місцях і при тому працював лиш один (один за стандартами і один за вавкою в голові), samba яка падає без жодної помилки (типу взяла закрилася сама по собі і пофіг що тобі там треба), cups що не розрізняє підключенні принтери (два однакової моделі), раптове вимкнення при спробі оновлення поставити (два однакових ПК в одному приміщені, на одному все добре встановилося а на іншому така загадка), wi-fi що працює через раз (запустив є, перезавантажив немає, ще раз перезавантажив є, а при спробі вручну привести до тями каже що не знає пристрою), bluetooth що зникає при спробі підключитися, безпричинне перезавантаження всіх служб приблизно о третій годині ночі, і т.п. При тому за куди більший досвід користування Fedora я зустрічав лише дві речі які здивували: зникнення команди shatdown разом з reboot та потім поява після одного чи кількох перезавантажень, і другою є що після деяких оновлень при наступному ввімкненні буває зупиняє процес завантаження і після перезавантаження все працює ніби нічого не трапилося. На перше відповіді поки не маю, на друге маю лиш поки здогадки.
Загалом скажу, що з початком користування Fedora я почав:
1) більше вивчати, а не десь підглядати у статтях тих хто сам не до кінця те знає
2) проблеми почав по справжньому вирішувати як треба а не аби швидше
3) застосовувати рішення лиш ті у яких впевнений
4) обирати варіанти рішень не за тим чи є подібні, а за тим які кращі
5) спираюся на стандарти, а не на "костилі"
6) віддавати перевагу інформації в якій знайду відповідь, а не просто готовій відповіді
7) перед використанням будь-чого вивчаю детально для чого воно
шукаючи відповіді лиш ту частину питання на яку не можу знайти чи не маю впевнений у правильності відповіді
9) розуміти чому рішення і відповідь не одне і те саме
10) знаходити систему там, де про неї незгадано
Ще багато чого є.. одним словом з Fedora довелося почати більше працювати мізками, а не просто гуглом, і саме тоді коли це зрозумів вона перестала бути моїм ворогом.
Щодо стандартів на Fedora то вони є, якщо ви їх ще не помітили то мабуть варто програмі мізків апгрейд зробити а не патчити до крові з носа чи намагатися апдейтити при значному розриві у версіях.