ADR, я думав так: використовувати логічний варіант, і при нагоді праці із даними >1 біту (у моєму випадку 32), працювати із кожним бітом окремо. Але виходить замкнуте коло - своїм же 1-бітовим and (як приклад) я не зможу накласти маску на усі 32, тоді залишається системний and і заодно втрачається сенс виведення своїх примітивів.
koala, спершу я запхав це діло у функцію, тому й зробив висновок про те, що воно мені там генерує. Про спрощений варіант знаю Мені закортіло віртуальний АЛП створити, тому економити тут, гадаю, нема чого. Мене взяли сумніви, що у бітовому варіанті генеруються інструкції, які я можу застосувати напряму без виведення із стрілки: навіщо мені nor(a, a), якщо я нативно можу зробити not a?
0xDADA11C7, це я на інтерв'ю автора vmprotect натрапив, там він згадував стрілки Пірса. На Сішці поки для економії нервів прототипую..
Алгебра логіки у даний момент і у практичному сенсі новий горизонт для аматора на зразок мене Я не вважаю що це непотрібні навички. Були б мої знайомі веб-мавпи математично підковані, то замість "приниження" на форумі я б звісно спитав у них.