Якщо екстраполювати Вашу логіку, то й українська не потрібна - ітакпоймутжеж... а користуєтеся, мабуть, тому що правила форуму вимагають?
Тоді було б незрозуміло, навіщо мені тратити свій час на цей форум за наявності безлічі не менш популярних російськомовних ресурсів аналогічної тематики. Якщо вашу ідею не підтримують, це не тому, що всі навколо москалі — можливо, просто сама ідея ще потребує доопрацювання.
Якщо я нечітко сформулював свою думку, пояснюю ще раз: списки штучних слів у розвитку мови не відіграють майже ніякої ролі (неважливо, як ми їх обізвемо — сленгом, термінологією чи ще як), бо єдиний контекст, у якому вони вживаються на практиці — це сам список слів, відірваний від власне мови та мовлення. Хочете розвивати українську мову — створюйте не самі лише слова, а контент, у якому ці слова можна було б використати. Тим більше, якщо йдеться про таку суто розмовну категорію, як сленг (якось не дуже уявляю собі неформальну розмову двох чуваків, що раз за разом заглядають у цей ваш список, аби лиш підібрати правильні слова — розмовляючи на сленгу, реальні люди намагаються говорити правильною літературною мовою?!).
Взагалі, реальна проблема сучасної української мови — надто чітко окреслений розрив між мовою літературною (на якій в житті люди здебільшого не розмовляють через її стилістичну маркованість) та мовою розмовною (яку дехто й за українську не вважає — бо всюди суржик). Років 10-15 тому існувала дуже схожа полеміка: ніби-то всі проблеми української мови через те, що в ній нема матюків. І от стала інтелігентна українська публіка матюкатись як російська алкашня. А толку? Середній стиль, який би заповнював собою розрив між мовою ЗМІ та мовою побутового спілкування, не з матюків утворюється, і не зі сленгу. Потрібна якась нейтральна українська мова, що однаково добре сприйматиметься і як літературна, і як розмовна. Якщо такий варіант мовлення стане масовим, то він зможе стати тією основою, від якої відгалузиться реальний український сленг. Ну а поки що — є такий український ресурсик, http://myslovo.com — але я не помилюсь, якщо скажу, що мова, яку він відображає, надто приправлена суржиком, тому вам це не сподобається.