Re: Реінженіринг України
tim я нічого для себе нового не відкрив
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Реінженіринг України
Сторінки Попередня 1 … 24 25 26 27 28 29 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
«Експертний корпус» презентує першу частину резонансної лекції Ростислава Мартинюка «Наслідки «п’яти колосків»: незасвоєні уроки». Тези, про які йде мова у цьому розділі:
Голодомор – військова операція, яку проводила окупаційна влада у форматі війни з Україною.
Збройні повстання та депортації як явний вияв відкритої війни Москви проти українців.
Невдала спроба колонізації України як наслідок опору українців.
Новояз як спосіб маскування злочинів Кремля.
Реванш української спільноти після 1933 року.
Недоречність порівняння Голодоморів та Голокосту
Екстремістські формули виживання 1932-33 років та їхній слід під час Третього Голодомору.
Який сенс виконувати міжнародні угоди з іншими країнами, якщо вони не виконують своїх обіцянок (Будапештський меморандум, безвізовий режим, тощо)?
Державний суверенітет — верховенство держави на своїй території і незалежність у міжнародних відносинах. Верховенство держави означає дію в межах її території тільки однієї публічної влади, яка визначає повноваження усіх державних органів іпосадових осіб, а також підлеглість цій владі всього населення території. Незалежність держави в міжнародних відносинах — це її непідпорядкованість будь-якій зовнішній владі, владі інших держав.
Чому на території України міжнародні закони мають перевагу над українськими?
Україна має відновити суверенітет.
Тому, що всі міжнародні договори ратифіковуються Верховною Радою, відповідно вони дістають статус закону в Україні.
Рустем Ташбаєв з США запропонував побудувати якісні дороги в Україні за прикладом США.
Я живу в країні, бюджет якої $25-50 млрд і 12 млн пенсіонерів. Побудова автобанів(магістральних та другорядних доріг) в Україні обійдеться мінімум $100 млрд. За які доходи плануєте будувати дороги? Якщо бюджет на ремонт доріг в Україні $0.5 млрд, 3 роки тому був $1.5 млрд.
Система, де товар на відстань 100-1000 км доставляється залізничним транспортом, а на відстань 5-200 км автомобільним теж гнучка.
Проблема українців не в логістиці і поганих дорогах.
Проблема у низьких доходах населення.
Якщо за 10-20 років збільшити середній річний дохід українця до $50-100 тис, то гроші на побудову доріг будуть. Ви намагаєтесь вирішити проблему не з того кінця і не ту.
Дороги потрібно будувати, коли базові потреби населення у їжі, житлі, освіті, охороні здоров'я, спорті, відпочинку будуть задоволені.
Наведу приклад. Київ-Ковель - якісна бетонка 200 км цілком аналогічна дорогам в США. Вже 10 років як побудована.
Зросли доходи населення, яке живе в 5-20 км від дороги M-07 Київ-Ковель?
Ні. Хоч дорога якісна і експлуатується вже 10 років.
Можна побудувати 100 тис. км якісних доріг в Україні, але це не збільшить доходи українців за тієї економічної системи, яку маємо.
Рустаме, я не сперечаюсь з Вами. Добре, якщо є якісні дороги. Але ми бачимо приклад країни, яка в 2010-2012 році будувала дороги, стадіони, купувала швидкісні потяги під Євро-2012. Макроекономісти того часу напевно теж вважали, що якісні сучасні дороги врятують економіку України. Помилялись! І криза 2012-2016 це довела, гривня обвалилась в 3 рази, ВВП впав в 2-3 рази, доходи населення зменшились в 3 рази.
Назвіть мільярдерів в США, які будують дороги. Скільки мільярдерів в інших галузях: нерухомість, фінанси, банки, біржа, інформаційні технології, соцмережі, продовольство, озброєння, промисловість, автопром?
Звичайно в рази більше. Тому в Україні варто розвивати найприбутковіші галузі.
Україна і дороги
Нє, ну а шо, все правильно люди пишуть. Купуєш машину, вбиваєш її за півроку на поганих дорогах і замість того, щоб тратити гроші на імпортні товари, тратиш гроші на ремонт. Гроші залишаються в країні, а ВВП росте.
Я взагалі не розумію проблем з побудовою/ремонтом доріг. Це треба робити за гроші приватних інвесторів, в обмін за це здавати їм (як це правильно назвати, в концессію?) придорожну територіюж на 10-20 років. Будь-яка заправка, забігалівка чи білборд - сплачує оренду інвестору. За 10-20 років вкладені кошти не те що окупляться, а ще й заробить чималенько. Накрайняк, можна дозволити збирати плату за проїзд, але тільки до моменту виходу в ноль, а далі дорога стає безкоштовною.
Проблема в нас в країні в основному одна - це дотримання "правил гри". Щоб потім оту дорогу не "віджали", а інвестора не кинули... Якби з цим не було проблем, то всі інші проблеми, здається, можна було б відносто просто повирішувати.
В Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Житомирі та інших містах держава має створити фондові біржі. Приватний капітал теж має можливість створити фондові, товарно-сировинні біржі в будь-якому місті країни.
Провести акціонування державних підприємств, які ВРУ, уряд бажають приватизувати. Створюються ВАТ.
Ціну акцій зробити максимально доступною для всіх від 1 гривні до 100 гривень.
Уряд оголошує про продаж акцій всіх державних підприємств протягом певного періоду 1-3 роки.
Для початку обираються 100 невеликих підприємств. Проводиться акціонування. В наступні кілька місяців партіями по 100-300 підприємств акціонується решта.
Акції підприємств продавати на створених біржах. Якщо уряд акціонує державне підприємство, то протягом року на фондових біржах буде продано 100% акцій.
Кожен місяць продавати по 10% акцій всім бажаючим через фондові біржі. Після першого і другого місяця продажу акцій можна робити перерву на місяць для корекції ціни.
Первинна публічна пропозиція (англ. Initial Public Offering, IPO) — перший публічний продаж акцій приватної компанії, в тому числі у формі продажу депозитарних розписок на акції. Продаж акцій може здійснюватися як шляхом розміщення додаткового випуску акцій шляхом відкритої підписки, так і шляхом публічного продажу акцій існуючого випуску акціонерами приватної компанії.
Основною метою проведення IPO є отримання так званого «засновницького прибутку» — прибутку, отримуваного засновниками акціонерних товариств у вигляді різниці між сумою від продажу випущених акцій і капіталом, дійсно вкладеним ними в акціонерне підприємство.
Метою акціонування є створення в Україні фондового ринку, залучення вітчизняних і іноземних інвесторів, інвестицій в країну, приватизація державних підприємств.
Фондовий ринок і акціонування державних підприємств
2016 рік ми закінчуємо з ВВП на душу населення на рівні $2000. А Румунія у нас поруч, одна з найбідніших європейських країн, закінчить цей рік з показником на рівні $6000; Угорщина ─ $10 000; у Польщі ─ близько $15 000.
Якщо ми віримо в мобільність робочої сили, я б припустив, що міграція робочої сили з нашої території буде катастрофічно збільшуватися, і зрештою ми залишимося з не 40+ млн, а з набагато меншою кількістю населення. Спочатку поїдуть найосвіченіші, потім інші.
─ Кілька років тому була популярна історія Ірландії, де все було дуже погано, але після голоду середини XVIII століття, коли частина населення не вижила, а частина емігрувала, економіка налагодилася. Це жахливо, але про це реально кажуть економісти.
─ Я не думаю, що для України це вихід.
─ Та все ж, у країні кілька мільйонів людей одержують зарплату близько $100 або менше. Ці люди приречені або на загибель, або на еміграцію.
Олег Устенко: «$30-50 млрд на руках у населення насправді належать 15% жителів України»
— Що ви можете порадити для IT-шників, які хочуть щось міняти в країні?
Розвивати бізнес, стартапи, робити проекти на мільярди доларів. Як волонтери можна вкладати свій час в такі проекти, як iGov, проекти для міністерств. Намагатися потроху змінювати країну і одночасно з цим заробляти гроші своєю працею. Робити проекти світового рівня і сподіватися на самих себе, а не на державу. Безпосередньо в ІТ, в hi-tech, зараз можна зробити набагато більше, ніж будучи чиновниками.
Засновник ELEKS Олексій Скрипник — про підсумки 2-х років в політиці
Розвивати бізнес в країні, в яку ніхто не хоче інвестувати, бізнес-клімат один з найгірших в Світі якось дивно.
Я підтримую економічну експансію українців в Польщу, ЄС, США та інші країни.
Так треба туди йти банками, корпораціями, великим, середнім і малим бізнесом! Навіть державними компаніями.
Чому Приватбанк, Ощадбанк не відкривають дочірні банки в Польщі?
Васадзе спробував відкрити автозавод, але не витримав конкуренції.
На будь-який іноземний ринок треба йти сукупно банками, інвестбанками, корпораціями, B2B, B2C, бізнесом згуртовано!
Просто їхати заробітчанами і робочою силою теж варіант, але лише для розвідки.
Заходити на ринок потрібно за підтримки "авіаносців", "авіації", "важкої артилерії", а потім вже "зачищати міста" і утримувати позиції.
Українці натомість 25 років заходять на іноземні ринки "військовополоненими". Хто автор цієї легендарної епічної військової стратегії??? Явно якісь шпигуни і "заслані казачки"
Вчіться на власних і чужих помилках, оновлюйте знання, теорії, переглядайте стратегію. І наполегливо створюйте свою "армію" для вдалої експансії на глобальний ринок!
Хто автор цієї легендарної епічної військової стратегії???
служив в Українській армії, шо неясно хто ? Ніхто, у нас армія паперова, в кожній країні армія має план по нападу і обороні, та навчається по тим планам, а у нас один план, відступати, ворог буде бачити болота, ліс, ми все одно будемо відступати
Зробимо Україну великою знову!
How to fix Our Crippled Ukraine?
Україна не має конкурувати на глобальному ринку. Червоний океан конкуренції між державами - шлях у нікуди, в минуле. Варто шукати "блакитні океани" позбавлені конкуренції. Таким блакитним океаном може бути Україна без держави, чиновників і корупції!
Україна як глобальна спільнота українців, які живуть на різних континентах і в різних державах.
P.S. 5-8 млн емігрантів за межами України, які виїхали в 1990-2016 роках це вже ціла "країна", "держава".
За кількістю населення від Грузії, Норвегії, Данії(5 млн) до Ізраїлю, Швейцарії, Гонконгу(8 млн).
Є Україна з 30-35 млн людей, які живуть на території країни Україна.
А є Ukraine з 5-10 млн людей, які розкидані по всім континентам Землі.
Якщо в 1989-2013 Україна щороку "втрачала" 100-150 тис. громадян, які емігрували, то в 2014-2016 з України щороку емігрували 0.5-1.5 млн.
Якщо за 23 роки з України виїхали 2-4 млн людей, то за останні 3 роки виїхали теж 2-4 млн. Тенденція поки не змінюється. Якщо держава не почне активно реалізувати певну стратегію в економіці, суспільній сфері, то за наступні 5 років з України в Ukraine виїде ще кілька мільйонів.
Де точка неповернення?
Держава Україна її вже минула, чи досі в точці біфуркації і час спливає?
Чи готові українці провести над собою експеримент з розсіяня по планеті Земля?
Світ втратив кордони національних держав.
Перехід до мережевих держав триватиме кілька десятиліть.
Корпорації, військово-національні, мілітарні структури і мережеві держави -
політична реальність 21 століття.
https://www.youtube.com/watch?v=rj0sJAtFKac
Про в'язницю, мури, офшори, економічні права з 1:30:18
Брежневщина українських можновладців:
Чому в Україні не знімають всі обмеження?
Коли буде валютна лібералізація?
Головні жахи українського правлячого класу:
+ всі українці виїдуть за кордон
+ виведуть, вивезуть за кордон всю валюту
+ більше не буде на кому заробляти мільйони і мільярди
+ відберуть все, що нацарювали за 26 років
+ еліти США, ЄС, РФ приведуть до влади конкурентів