Re: Тема для розмов
Город - це там де буряки ростуть і морква.
Думаєте, в Краматорську не ростуть?
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.
Ласкаво просимо вас на україномовний форум з програмування, веб-дизайну, SEO та всього пов'язаного з інтернетом та комп'ютерами.
Будемо вдячні, якщо ви поділитись посиланням на Replace.org.ua на інших ресурсах.
Для того щоб створювати теми та надсилати повідомлення вам потрібно Зареєструватись.
Український форум програмістів → Інше → Тема для розмов
Сторінки Попередня 1 … 268 269 270 271 272 … 723 Наступна
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
Город - це там де буряки ростуть і морква.
Думаєте, в Краматорську не ростуть?
Українська комп’ютерна аристократія(КА) не хоче ставати правлячою верствою народу, суспільства. Більшість задоволені своїм становищем, коли вони отримують дохід на порядок вище від решти населення з рук світової комп’ютерної аристократії.
Який катаклізм має відбутись щоб КА почала виконувати свою роль у державі, суспільстві? Був занепад економіки, почала руйнуватись держава, виникла війна. Але українська комп’ютерна аристократія продовжує жити в своєму віртуальному світі задоволень, споживання і розваг.
100 тисяч програмістів, ІТшників не йдуть в політику, органи влади, місцеві адміністрації бо не хочуть перейматись долею країни і власного народу. Навіть більше, тисячі аристократів щороку емігрують з країни в пошуках кращої долі і можливостей в інших країнах.
Але її занепад був запрограмованим. А отже мали постати инші провідні владні групи. І вони постали. Постали завдяки різкому росту ресурсного потенціалу суспільства і потребі у нових менеджерах карколомно зростаючого матеріального суспільного продукту. Наступила епоха індустріалізації. Епоха вугілля і сталі. Так постала класична буржуазія. В Україні доживає індустріальна провідна верства у виді донецьких політичних холдінгів, як би вона блискуче сьогодні не виглядала. Натомість у наші часи різко зростає инший ресурс – не матеріальний, а інформаційний. Ми вступаємо в епоху інформаційну. І постає нова провідна верства, яка ближча до сфери формування духовности, інформатики. Навіть гроші сьогодні не матеріалізовані у старомодні золоті злитки. Сьогоднішня валюта віртуалізована – це файли на відповідних твердих дисках. Саме від менеджменту інформаційних потоків сьогодні залежить національна безпека сучасних суспільств. І постає нова комп’ютерна аристократія. В Україні національної, незалежної від глобалізованої провідної верстви комп’ютерної аристократії немає.
Тарас Возняк Природа провідних груп
> комп'ютерна аристократія
> позитивний вплив на країну
Вже зовсім ї6анулися зі своєю навколоайтішністю, погромісти/галери всього навсього виконують певну роботу, ніяк не звязану з економікою/політикою/дипломатією/etc.
Не вистачає грамотних людей у цих сферах та їх розміщення на вагомих посадах.
Нехай кожен займається своїм, бо замовлення на гкод не робить ойтішників експертами у всіх і вся.
Чи може коли it зайде в верховну раду та запустить DupaJS на апаратах голосування, Україна встанезколін?
З одного боку так, але, з іншого, чи справді «професійні політики» (де-факто лоббісти певних фінансових груп) представляють наші інтереси краще?
Програмісти, працівники ІТ змогли за 10 років створити хоча б партію, яка буде представляти їх інтереси у ВРУ?
Так є аж 2 депутати, що пов'язані з ІТ О. Скрипник, О. Данченко. Але це крапля в морі.
ІТ дає 2-3 млрд експорту з 45.
Згідно з даними, обсяг експорту товарів та послуг України у 2016 році становив 44,885 млрд доларів, імпорту - 44,548 млрд доларів.
Принаймі можна розраховувати на 15-30 народних депутатів у парламенті.
Чому ІТ мало активні в політиці?
Чому ІТ мало активні в політиці?
Бо вкалують на галерах ще сильніше ніж раби.. і крім життя на галері не мають ніхріна..
тому що коміти в ВРУ не приймають, шановні депутати, просимо внести свої коміти і проголосувати, скрипт все зробить за нас, можна йти до дому
Бо вкалують на галерах ще сильніше ніж раби.. і крім життя на галері не мають ніхріна..
Програміст працює 4-6 годин на день. Якщо кодити більше 8-12 годин на день тривалий час, то потрібно буде довго відновлюватись(тижнями).
В 14 році цікавився На що витрачають час ІТшники?
В програмістів купа вільного часу! Професія вимагає 1-2 години на добу навчатись. З роками це стає звичкою.
4 години - робота
0.5 години — прогулянка перед обідом
0.5 години - обід
0 годин — трансфер на роботу (дорога)
1-2 години прогулянка на свіжому повітрі
1.5 години фізичні вправи
7-8 годин - сон
3 години - на життя (сім’я, секс, хоббі, шопінг, сніданок, вечеря, інтернет ...)
Тому ІТ спеціаліст легко може відвести 0.5-1 годину на день для політичної діяльності.
Пан Тім, Ви хочаб рядок коду покажіть, перед тим як профсоюзи створювати.
Програміст працює 4-6 годин на день.
Це так, але вони як правило розмазані на всі 8-10. Якщо хтось тут приходить, працює чотири години і може бути вільний - скажіть, що я неправий.
Пан Тім, Ви хочаб рядок коду покажіть, перед тим як профсоюзи створювати.
Вміння програмувати - не найголовніше для хорошого профсоюзного діяча.
Робочий день, норми виробітку - інструменти, анахронізми, лексикон капіталізму 18-19 століття коли стояло завдання "прив'язати робітника до станка".
Нажаль більшість людей мислить саме категоріями 18-19 століття.
ІТ спеціаліст, науковець "працює головою" - може думати над робочими питаннями в душі, по дорозі на роботу, з роботи, на відпочинку. Саме тому в ІТ як в одній з передових галузей питання обліку робочого часу не стоїть.
Роботодавцю нема різниці коли, де і в який час доби буде створено алгоритм, розв'язано проблему, тощо.
Саме для цього варто вивчати досвід організації "виробничого процесу", ставлення до співробітників, умов праці Google, Amazon, Yahoo, PayPal, WhatsApp та інших лідерів ринку.
Засилля "галер", аутсорсерів на ринку (майже 90%) призводить до того, що в Україні поширені ерзац-форми організації праці в ІТ секторі, ставлення керівництва совкове, бо 80% керівників походять з СРСР.
Знову у вас якісь сферичні коні у вакуумі. Звісно, кодер працює руками головою і може обдумувати свої проблеми де завгодно. Але все, що ви пишете, справедливо лише для випадків, коли проектом займається лише одна людина. Якщо їх двоє, їм уже потрібно якось узгоджувати час, коли вони можуть побачитись, щоб провести обговорення. А якщо їх десяток, а питання можуть виникати на протязі дня, то що робити?
Chemist-i написав:Пан Тім, Ви хочаб рядок коду покажіть, перед тим як профсоюзи створювати.
Порошенко хоч одне тістечко, тортик спік? Не всі ІТ спеціалісти пишуть код.
Так Порошенко й не претендує на місце в профспілці кондитерів.
Якщо їх двоє, їм уже потрібно якось узгоджувати час, коли вони можуть побачитись, щоб провести обговорення. А якщо їх десяток, а питання можуть виникати на протязі дня, то що робити?
Я так розумію git, інші інструменти колективного написання коду кількома розробниками, адміністрування через мережу інтернет не всім відомі і не всі ними користуються. Такі програми як e-mail, skype, mumble, мобільний телефон це щось зі світу наукової фантастики?
Для збиратись, бачитись в конкретному місці гуртом?
Більшість проектів Open Source такі як Linux створені десятками і сотнями людей, які живуть в різних містах, країнах, іноді на різних континентах і часто ці люди жодного разу в реальному житті не зустрічались.
Віддалена робота - те, що дуже повільно торує дорогу собі в Україні. Про власників ІТ компаній я не кажу, в них совкове або капіталістичне 18-19 століття мислення і бажання прив'язати програмістів ціпом до станка на заводі, фабриці робочого місця в офісі.
Коли питаєш у HR чи практикують віддалену роботу чуєш дивну відповідь: у нас завжди працюють в офісі!
Ще якось розумію те, що можна зібратись в барі, попити пива після завершення проекту, або вдалого раунду інвестицій.
Ви сильно хочете бачити CEO, PM, дизайнерів, адміністраторів, HR та всіх інших колег щодня?
Мені важливіше щоб з певною періодичністю капали гроші на рахунок за роботу. Якщо захочу з кимось побачитись особисто і людина захоче мене бачити, то можна призначити зустріч. Але це 1-4 години на тиждень!
Такі програми як e-mail, skype, mumble, мобільний телефон це щось зі світу наукової фантастики?
1. Це МАКСИМАЛЬНО незручно. Я пробував обговорювати робочі питання по телефону, витрачав багато часу і нервів, не добиваючись результату.
2. Якщо я пішов з офісу, то я розраховую, що зможу займатись своїми справами. Ви ж пропонуєте весь час бути на зв'язку. Тобто замість восьмигодинного дня ви фактично пропонуєте дванадцятигодинний.
3. Для продуктивного обговорення потрібен доступ до інфраструктури компанії. Безпека, доступність? Навіщо.
Більшість проектів Open Source такі як Linux створені десятками і сотнями людей, які живуть в різних містах, країнах, іноді на різних континентах і часто ці люди жодного разу в реальному житті не зустрічались.
Вони створювались набагато більшою кількістю людей і набагато довше, ніж аналогічні комерційні продукти.
Взагалі, tim, я не проти ваших інновацій. Навіть більше того, якщо ви створите компанію з такими умовами, які ви просуваєте, я з задоволенням там попрацюю.
Можна підвищити мінімальну вартість робочої сили з 20 до 100 грн за годину?
Уряд же підвищив вартість газу з 1 тис. до 8-10 тис. за 1000 м3. "Продуктивність" газу(теплота згоряння) не змінилась.
Якщо в Україні "держава" встановлює ціни на електроенергію, газ, тарифи на опалення, то чому вона не регулює ціни на робочу силу так само?
Ми ж ставимо українських підприємців в нерівні конкурентні умови порівняно з підприємцями США, ЄС!
Українські можуть купувати робочу силу від 20 грн за годину в той час як в США від $4-11 за годину, в ЄС 2-8 євро за годину!
Це не є чесна конкуренція! Чому МВФ не ставить такі умови НБУ, уряду для отримання чергового траншу?
Підвищення мінімальних цін на робочу силу вирішить проблему олігархату в Україні.
Також дозволить зарпобігти шаленій еміграції робочої сили з України в ЄС, США, Канаду, Велику Британію та інші країни.
Підвищення мінімальних цін на робочу силу збільшить ВВП країни.
Очистить економіку від недоброчесних підприємців, які отримували доходи за рахунок мізерної вартості робочої сили.
Якщо уряд дозволяє собі підвищувати ціни на газ в кілька разів, то чому не можна робити те саме з цінами на робочу силу?
Ох, я знав що все запущено, але не думав, що настільки.
Робоча сила є такий само ресурс для бізнесу як газ, вугілля, інфраструктура, корисні копалини, залізниця, дороги, зв'язок, тощо.
Якщо держава встановлює ціни на певні ресурси, то чому в більшості галузей встановлена мінімальна ціна на робочу силу в 3200 грн на місяць?