21

Re: Як переїхати в інше місто, котре дуже далеко?

FakiNyan написав:

а які там цінові категорії? я от дивлюся, то там в районі 6-7к можна зняти файну квартиру. Це багато, чи мало?

Це однокімнатна квартира з непоганим ремонтом і меблями десь недалеко від роботи. Можна й двокімнатну за такі гроші знайти, але там уже або з ремонтом буде не дуже, або місцезнаходження не зручне.

Подякували: FakiNyan1

22

Re: Як переїхати в інше місто, котре дуже далеко?

Torbins написав:
FakiNyan написав:

а які там цінові категорії? я от дивлюся, то там в районі 6-7к можна зняти файну квартиру. Це багато, чи мало?

Це однокімнатна квартира з непоганим ремонтом і меблями десь недалеко від роботи. Можна й двокімнатну за такі гроші знайти, але там уже або з ремонтом буде не дуже, або місцезнаходження не зручне.

ну то це ж норм, чи ні?

Прихований текст

при разплатні $1k

23

Re: Як переїхати в інше місто, котре дуже далеко?

Так, для Львова такі ціни уже стали нормою. Бо для програмістів вони не проблема, а програмістів тут багато.

Подякували: FakiNyan1

24

Re: Як переїхати в інше місто, котре дуже далеко?

ого) кількість львів'ян збільшується)

25

Re: Як переїхати в інше місто, котре дуже далеко?

FakiNyan написав:

5. Україномовне місто

:D

Подякували: Yola, varkon2

26

Re: Як переїхати в інше місто, котре дуже далеко?

@FakiNyan

Релокейт дійсно не завжди легко дається. Коли я переїжджав до Києва, культурний шок тривав півроку (зауважу, що переїзд був не з "села", а з досить великого міста), зараз уже все ок і я радив би таки переїзд саме сюди. Ритм життя Львова повільніший, тож там може бути легше на старті. Ну й, звісно, фактор зацікавленості у самому місті з розрахунком на пару років наперед :)