61

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Vitalina написав:

Він не вимагає в мене грошей, лише час, що, втім,  є проблематичнішим ніж гроші

Якщо час проблематичніший ніж гроші, що заважає найняти спеціаліста?

Vitalina написав:

Спочатку думала, що контакт просто блокує сайти, які їм не подобаються

Прихований текст

Якщо б Дуров с Цукербергом побачили надписи їх мереж червоним коліром - вони б навевно удушились, Ось і блокують=)

І з картинками треба щось робити, це правда, дуже у очі кидається пікселізація (чи як той ефект називається?)

62

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Replace написав:

На вашому місці я би прибрав 3 великі бенери, принаймі на внутрішніх сторінках. Коли я заходжу на сторінку, то бачу лише банер та заголовок статті :)

63 Востаннє редагувалося Очі.завидющі (05.08.2013 12:03:24)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

@Replace

Ви вже цитатами розмовляєте, як класик?  :D

Подякували: miroslav.chandler, Replace, Chemist-i3

64

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

картинки - не проблема, просто не встигла   їх  змінити;

щодо форуму - він мене цілком влаштовує. Форум не призначений для спілкування в стилі теревень. А до пошуку відповіді на те чи інше питання. І стиль шаблону чи дизайн читача  мало хвилюватиме, якщо тема форуму йому близька та цікава.

Тим більше, що на вашому форумі є один великий недолік - це велика кількість тем, деякі з них подібні, деякі не суттєві, деякі класні, але все одно це забагато. Хай у мене  буде 100 тем, але цікавих тем.

З "контактом" вже давно все гаразд. Дуже ввічливо та професійно відреагувала служба підтримки на мій запит. Там дійсно було фішингове посилання, але ми залишилися друзями))

На днях, з Joomla Ukraine прийшов лист:

" Звертаємо вашу увагу, що команда розробників Joomla випустила патч безпеки
для Joomla 1.5.26. Даний патч безпеки закриває небезпечну діру файлової
системи, яка була знайдена у попередніх версіях Joomla 2.5 та 3.1.

Цей патч буде у пригоді для сайтів, які працюють на Joomla 1.5!"

Так як мій сайт працює на джумлі 2.5 , це означає, що діри ще не долатані і з цієї причини навіть довелося видалити авторський блог. Є безліч інших плагінів - але майже всі вони не мають українського перекладу. Тому ненавидіти джумлу є багато причин )) Але я її все одно  люблю.

Щодо грошей. Людина, яка робила мені сайт сказала так: якщо ти сідаєш на велосипед, то ти повинна знати як він працює. Де гальма, де дзвінок, що робити як злетить цеп. Так і тут.

Уявляю скільки б грошей мені треба було викинути, якби я просто сиділа і чекала, що хтось за мене щось зробить. Щоб платити гроші, розуму великого не потрібно.  Звісно, я не зможу взяти на себе програмування - хоча можливо я просто не брала приватних уроків? Підозрюю, що це може бути цікаво

65

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Vitalina написав:

Тим більше, що на вашому форумі є один великий недолік - це велика кількість тем, деякі з них подібні, деякі не суттєві, деякі класні, але все одно це забагато.

Це був би значний недолік, якби не існувало гугля, і подібних до нього

І ще одна порада (чи то просто моє бачення) - у головному меню (те, яке горизонтальне та по ширині на всю сторінку) я б вирівняв заголовки, щоб вони усі були на одній горизонталі, а маленькі підзаголовки вже нижче

66

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Програмісти!
Допоможіть розібратися чому 97% відмов на сайті - це візити з Європи та США? Може сайт закритий для певних країн, чула, що так роблять. Як це перевірити? Хоча Ізраїль спокійно заходить і плаче над матеріалом http://www.zhinka-online.com.ua/zhinoch … atery.html

Під цим матеріалом були коментарі, але я вже їх не бачу... Не можу розібратися чому в одну пору під матеріалами стоять лайки, на вечір зникають, потім знову появляються. Була версія, що то різні копії сторінок. Але хіба нові матеріали  можуть так швидко створювати копії?

І ще, поставила  однакову капчу на сайт, блог та форум, - капча зникла разом із спамерами) Тепер хочу їх повернути) Поможіть!

67 Востаннє редагувалося miroslav.chandler (18.11.2013 01:21:19)

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Vitalina написав:

Допоможіть розібратися чому 97% відмов на сайті - це візити з Європи та США?

може в Європі та США, 97% жінок онлайн, не знають української?

68

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Це все переходи з пошукових систем - якщо іноземний користувач "забиває" фрази українською, то напевне знає

69

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

а що значить відмови ? і як ви про це дізнались ?

70

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Vitalina, може це боти, а не люди...

71

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Цікавий сайт, гарні статті. Особливо мені сподобалось про українських чортів. Хоча я багато чого не поділяю з ваших поглядів, проте не можу не захоплюватися вашим кругозором і працелюбністю. Напишіть ще статті про програмісток (ну хоча б про Аду Лавлейс - перша програмістка, список всесвітньо відомих хацькерш можу привести, якщо треба) і самогубць (латентних, дуже поширене серед жіноцтва явище чи то така моя вдача).

Подякували: Vitalina1

72

Re: Оцініть жіночу роботу: веб - сайт "Жінка - Онлайн"

Дякую за увагу до сайту, дійсно приємно.
Щодо працелюбності - то особисто я собою незадовлена.  Але з'явився стимул і я впевнена, що мені вдасться поновити сайт новими цікавими статтями.

Про жінок -програмісток зустрічала багато матеріалів. Особливо в жіночих журналах. Але більше про сучасних. Якщо ви знаєте імена тих жінок, які причетні до зародження науки програмування чи посприяли її розвитку, напишіть будь -ласка ( можна в приват або на електронку vitalinasevruk@gmail.com).

Також буду рада почути від інших, що їм цікаво читати на сайтах. З  аналізу метрики мого сайту  випливає, що добре йдуть матеріали про дітей, здоров'я, патріотична тематика та про відомих українок.