41

Re: Про форуми

Класифікація форумів за змістом? Професійні, тематичні, регіональні або місцеві. Універсальні? Розважальні.

42

Колись, на початку 2010-х був форум ВО "Свобода". Потім зник. Запити перенаправляються на фейсбук. Виявився неефективним чи що?

Цікаво, чи потрібен форум партії Порошенка? Або якійсь всеукраїнський політичний форум?

43

Я можу вам підняти новий форум за 15 хвилин. Але завтра там буде 0 живих людей і 150 рекламних ботів з Китаю чи Московії. І навіщо таке щастя? Подивіться на тіж теревені, що ви кидали. Там зараз 70% нових повідомлень - це реклама якихось онлайн магазинів.

44

Форум цікавий лише тоді, коли має певну кількість живих дописувачів.

Подякували: bvn1

45

comport написав:

Або якійсь всеукраїнський політичний форум?

Як зробити форум всеукраїнським? Ви можете назвати його "Всеукарїнський політичний форум", але на ньому зареєструється 3 з половиною каліки, а якийсь інший чувак, зробить інший форум і назве його "Політичний всеукраїнський форум"... і на ньому теж зраєструється 3 з половиною каліки...

Щодо політичних форумів, є форум Андрія Луганського... тільки там знову ж таки ніхто не живе практично. Зрідка хтось щось постить, жвавого обговореня немає.

Є форум упешки - чому не катить на роль всеукраїнського політичного форуму?

В кожному великому місті є свій форум і в ньому є розділи про політику... Може вони прокатять? На Полтавафорумі, наприклад, в політичному розділі завжди жваво...

А так, забув сказати, україномовність форумів - практично ніде не вимагається, на жаль. Але це фактор зменшення кількості відвідувачів, на жаль.

46

bvn написав:
comport написав:

Або якійсь всеукраїнський політичний форум?

Є форум упешки - чому не катить на роль всеукраїнського політичного форуму?

Це що за форум?

Згадав ще три форуми.
https://forum.durdom.club/
https://forum.durdom.in.ua/viewforum.php?f=1
https://pikvik.com.ua/

47

Потрібні альтернативні проукраїнські форуми для забанених на фупі. Деякі вже є. Але там теж банять. Часто авторитарно. То потрібні ще форуми.

48

Знайшов список форумів, але без посилань. Окремих форумів вже немає - домівка, наприклад.
https://drama.kropyva.ch/Список_регіона … ів_України

49

comport написав:

Це що за форум?

УП (pravda.com.ua - там десь на морді є посилання на форум)

50 Востаннє редагувалося comport (28.04.2019 14:55:54)

bvn, я з чого почав тему? Що фуп працює під контролем Олени Притули. Притула працює під чиїм контролем? Достеменно невідомо.
Повно ботів різного окрасу, які працюють безперешкодно, яких періодично банять на 1-2 дні для видимості.
Натомість проукраїнських дописувачів банять назавжди або часто, до того ж ображають, часом нецензурно. Модератори образ не помічають.

51

Згадав ще форум https://uatalks.com/forum.php
Там є розділ для політики.

52

Притула в Зе команді Коломойського. Або отримує фінансування.

53

comport написав:

аргументи і факти в студію

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!
Подякували: leofun011

54

FakiNyan написав:
comport написав:

аргументи і факти в студію

Пропоную квест. Зареєструватись на фупі, написати щось критичне про Зе. Можна пару раз. Результат оприлюднити тут.

55

я думав, ви про Сергія Притулу

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!

56

На мою думку, ІТ-індустрія зробила повне коло, та люди повертаються до чатів з лише знайомими людьми. Тому що зараз інформацію можно прочитати з оригінальних джерел або знайти непоганий переклад. І тому відпадає потреба у пошуках на форумах гуру, що здатен вирішити твою проблему з технікою і т.д...

Але для мене набагато цікавішим є саме балачки з гуру. Саме тому, відкривши для себе децентралізовані мережі, я підняв свій інстанс Pleroma на VPS. Якщо хтось бажає зареєструватися та оцінити що воно таке є, то заходьте на social.net.ua.

До речі, Pleroma все ще немає української локалізації, тому бажаючим це виправити я з задоволенням допоможу з настройкою docker-контейнера та розповім як найкраще це зробити.

57

Чесно кажучи, я розумію чому форуми відходять в забуття, оскільки зараз там дуже мало щирості і готовності допомогти, навіть якщо новачок незовсім коректно задає питання, на нього налітають як коршуни...., відповідно такий користувач більш не прийде на цей форум, і лишається контингент старожилів.
А щодо соцмереж ,то їхня ера ще далеко не закінчується, а навпаки, саме активно розвивається монетизація і комерція, такі компанії мають величезний прибуток, і точно будуть робити все можливе для їх подальшого існування.

Подякували: georgserd, NagarD2

58

Нікому не цікаво? Можуть бути проблеми? Від нової влади, наприклад.

59

Проблеми можуть бути від любої влади.

Подякували: leofun011

60

Vo_Vik написав:

Проблеми можуть бути від любої влади.

А також від відсутності будь-якої влади.
Життя - суцільні проблеми, біль та тлін, і нема нічого нового під Місяцем... Так і живемо.