Тема: хто і за кого

я за тимошенко.
а мої старенькі батьки ось голосувати будуть за опозиційну платформу "за життя". говорять що правильно все медведчук говорить. що нам не треба лаятися із сусідами і з росією треба примиритися. що армія порошенко обстрілювала мирний донбас і обстрілювала в 14-му році донецьк з літаків. і що народ україни проголосував за зеленського саме тому що народ проти націоналізму.
це важко піддається корекції із-зовні. коли говориш щось проти - ти націоналіст, фашист і нацист. і це власні батьки. жаль.
коломойський те саме говорить що це громадянська війна
вихожу на балкон типа. чую що говорять сусіди. сусіди і голова осбб. говорить "наша вулиця по бандерівському". що потрібно провести дебандеризацію і вони готові підтримати голову осбб в міську раду.
задаю питання де інде. кругом всі говорять що порошенко націоналіст, бандеровець і тут треба провести дебандеризацію. так жаль...
не думав що колись це буде в україні.
формула успіху за життя: забрати томос в церкви, відмінити мовний закон, відвести війська на донбасі і так закінчити війну
ну а ви за кого? цікаво, теж хочете щоб забрали томос в церкви. чому всі так сильно проти того томосу... невідомо... чому?

2

Re: хто і за кого

Це в якому місті така мряка?

3

Re: хто і за кого

Прихований текст

https://i.ibb.co/t4BykMs/Else.png

4

Re: хто і за кого

leofun01 написав:
Прихований текст

https://i.ibb.co/t4BykMs/Else.png

Прихований текст

Не чипайте, нехай собі бєснуються.