101

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

FakiNyan написав:

в салаті мало калорій, а пузо набиває дуже добре
в мене то помідорка, огірок, і трішки йогурту з 1.5% жиру

але мені ще більше подобається просто овочі на сковорідці готувати
берете цвітну капустку, броколі, зелену стручкову квасолю, можна всього по 100гр брати. Кидаєте на сковорідку, аби воно трішки підсмажилось, але трішки, а потім наливаєте трішки води і накриваєте кришкою, і ось так десь хвилин 15-20 і готове.


неможна мені молочки...  а це прямо перед сном? бо якщо тільки салат - за годину я знову голодний

102

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Djalin написав:
FakiNyan написав:

в салаті мало калорій, а пузо набиває дуже добре
в мене то помідорка, огірок, і трішки йогурту з 1.5% жиру

але мені ще більше подобається просто овочі на сковорідці готувати
берете цвітну капустку, броколі, зелену стручкову квасолю, можна всього по 100гр брати. Кидаєте на сковорідку, аби воно трішки підсмажилось, але трішки, а потім наливаєте трішки води і накриваєте кришкою, і ось так десь хвилин 15-20 і готове.


неможна мені молочки...  а це прямо перед сном? бо якщо тільки салат - за годину я знову голодний

я перед сном намагаюсь багато не пити і не їсти, бо потім важко заснути буде.
Замість молока мона брати інше молоко, без молока, типу мигдалевого. Салату треба більше їсти просто

103 Востаннє редагувалося plusxx (29.11.2019 12:40:19)

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

FakiNyan написав:
pluszz написав:

Є ще крута вправа зовнішній вигляд підтягує круто. Барпі https://youtu.be/TU8QYVW0gDU. Ну і планочка. Але як шо треба видончик як у Двейна Джонсона, то лише до спортзалу, і великі маси тягати, і жодних вуглеводів.

то зветься бурпі, і я то не люблю, краще на ровері покатаюсь
чому жодних вуглеводів?

Там ключові слова

pluszz написав:

як у Двейна Джонсона

. Тому що вуглеводи особливо легкі мають властивість перетворюватись на жири тому культуристи харчуються білковою їжею котра забезпечує можливість (при відповіднім навантаженні ) швидше нарощувати м'язову масу і не нарощувати жиру.

104

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

pluszz написав:
FakiNyan написав:
pluszz написав:

Є ще крута вправа зовнішній вигляд підтягує круто. Барпі https://youtu.be/TU8QYVW0gDU. Ну і планочка. Але як шо треба видончик як у Двейна Джонсона, то лише до спортзалу, і великі маси тягати, і жодних вуглеводів.

то зветься бурпі, і я то не люблю, краще на ровері покатаюсь
чому жодних вуглеводів?

Там ключові слова

pluszz написав:

як у Двейна Джонсона

. Тому що вуглеводи особливо легкі мають властивість перетворюватись на жири тому культуристи харчуються білковою їжею котра забезпечує можливість (при відповіднім навантаженні ) швидше нарощувати м'язову масу і не нарощувати жиру.

це не дуже робить сенсу
вони харчуються білком, тому що саме білок відбудовує пошкоджені м'язові тканини та сприяє їх росту
і білок і вуглеводи мають 4 калорії на 1 грам, якщо я з'їм 100 грам білку, і потім виконаю вправи, котрі спалюють 400 калорій, результат по вазі буде такий самий, як і в випадку, коли замість 100 грам білку я з'їм 100 грам вуглеводів.

Харчування повинно включати в себе всі макроелементи, включно з вуглеводами і жирами. Вуглеводи можуть використовуватись в якості палива перед початком виконання вправ (за скільки саме часу до початку - точно невідомо), таким чином у вас буде більше енергії на виконання вправ, що може посприяти пошкодженню м'язів, адже у ви зможете виконувати вправи енергійніше, та/або зможете зробити більше повторів, і це добре.

Але загалом, якщо мета - спалювати жир та набирати м'язи. головне:

  1. Використовувати м'язи, аби вони отримували пошкодження, котрі б стимулювали ріст м'язів

  2. Їсти необхідну кількість білку, тому що він використовується для побудови м'язів

  3. Не їсти цукру (можна, але небагато і нечасто), тому що він сприяє підняттю інсуліну, котрий в свою чергу блокує спалювання жиру. При цьому солодкі фрукти та всяке таке, без доданого цукру, їсти можна, тому що воно не так швидко і не так сильно піднімає рівень інсуліну.

105 Востаннє редагувалося plusxx (29.11.2019 13:21:36)

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

FakiNyan написав:

Але загалом, якщо мета - спалювати жир та набирати м'язи. головне:

  1. Використовувати м'язи, аби вони отримували пошкодження, котрі б стимулювали ріст м'язів

  2. Їсти необхідну кількість білку, тому що він використовується для побудови м'язів

  3. Не їсти цукру (можна, але небагато і нечасто), тому що він сприяє підняттю інсуліну, котрий в свою чергу блокує спалювання жиру. При цьому солодкі фрукти та всяке таке, без доданого цукру, їсти можна, тому що воно не так швидко і не так сильно піднімає рівень інсуліну.

Ну впринципі згоден. А білки то проф бодібілдери жеруть  там уних каждий грам рахується(курятину їдять в великих кількостях). Моя думка з усіх видів тренувань найрищими є кросфітерські. Сім підходів по 20 раз барпі хвилина між підходами.

Подякували: 221VOLT1

106

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

pluszz написав:
FakiNyan написав:

Але загалом, якщо мета - спалювати жир та набирати м'язи. головне:

  1. Використовувати м'язи, аби вони отримували пошкодження, котрі б стимулювали ріст м'язів

  2. Їсти необхідну кількість білку, тому що він використовується для побудови м'язів

  3. Не їсти цукру (можна, але небагато і нечасто), тому що він сприяє підняттю інсуліну, котрий в свою чергу блокує спалювання жиру. При цьому солодкі фрукти та всяке таке, без доданого цукру, їсти можна, тому що воно не так швидко і не так сильно піднімає рівень інсуліну.

Ну впринципі згоден. А білки то проф бодібілдери жеруть  там уних каждий грам рахується(курятину їдять в великих кількостях). Моя думка з усіх видів тренувань найрищими є кросфітерські. Сім підходів по 20 раз барпі хвилина між підходами.

насправді необхідна кількість білку дещо перебільшена, і якщо десь буде на 10грам менше, то це не страшно. Компанії, котрі продають всілякі протеїнові порошки зацікавлені в тому, аби всі вважали, що треба дуже багато білку жерти, і контролювати то все до граму.

По кросфіту, це залежить від того, що ви маєте на увазі. Бо сам кросфіт, то коли ви берете найкращі вправи з декількох дисциплін, як от підняття ваги, та гімнастика, і об'єднуєте то все в одну програму, котра дає вам гарні результати. А є crossfit games, то коли купка не дуже вумних людей, котрі особливо не вміють виконувати вправи правильно, ламають собі спини, або тілібонькаються на турніку.

https://www.youtube.com/watch?v=XQvSmqChm6M

107

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Кросфіт як спорт це знущання над своїм серцем, а як система кругових тринуваннь це гарна штука. Ну і барпі асоціюється з кросфітом того шо воно вже має в собі 3-4 впраи залежно від способу виконання. Але хочаб три разм на тиждень робити якісь вправи по  любій адекватній системі чи з залізом чи звласною вагою пф. і результат буде, я наприклад не міг виділити час на дорогу до спортзалу(а займатись почав тому що помітив що вмене з'являється порядочний бубен). Тому займався вдома з власною вагою був хороший результат. Вже більше як три місяці не займаюсь (того шо відмазку можна завжди знайти) то скажу шо все потроху повертається.

Подякували: 221VOLT1

108

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

То скільки ви там вже накачали? 20 см є?

109

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

так
будете?

Подякували: leofun011

110

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

javascriptIsLife написав:

То скільки ви там вже накачали? 20 см є?

20 см чого конкретно,? :[

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, leofun013

111 Востаннє редагувалося 221VOLT (29.11.2019 21:36:42)

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

pluszz написав:
javascriptIsLife написав:

То скільки ви там вже накачали? 20 см є?

20 см чого конкретно,? :[

:D біцепс

Прихований текст

в довжину!
*ридає*

Подякували: leofun011

112

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Якось мало для біцепсу, у мене 28 зараз...  І чому тоді "будете?"

Подякували: 221VOLT1

113

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Djalin написав:

чому тоді "будете?"

Здається то була пропозиція скоштувати макогона. :D

Подякували: 221VOLT1

114

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

leofun01 написав:
Djalin написав:

чому тоді "будете?"

Здається то була пропозиція скоштувати макогона. :D

ога  :D

а на Левандівці говорять "тобі шо, штангу на плечі кинути?"  :D
перший раз як таке там почув -- здивований був  *CRAZY*
далі смішно було і є)

115

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

сьоні робив вправи на ноги та прес, поту з мене витікло чимало

116

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

ех, нафіга таке життя треба..
хочеш гарно виглядати? тре важко працювати
хочеш мати файну роботу з гарним доходом? тре важко працювати
хочеш, аби то все було гівняним? взагалі нічого не тре робити, але тоді будеш, як VTrim

ух, добре, сьогодні в мене вправи на плечі, цікаво, як сильно вони завтра болітимуть

117

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

а коли будуть фотки, на яких помітний прогрес?

фото "до -- після" ?
бо тема наче натякає -- "качаємось разом" )

118

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

через місяць, якщо результати дійсно будуть помітними, якщо ні, то напишу про то, і потім вже зкину фотки, коли дійсно будуть результати.
Я зараз думаю про зміну порядку вправ, тому що наразі в одному суперсеті є вправи, котрі потрібно виконувати з різної вагою, а прикол суперсету в тому, аби починати наступну вправу відразу після попередньої, без відпочинку. А я не можу в один момент замінити млинці на гантелі.
То думаю якось зліпити вправи, котрі виконують з однаковою вагою в суперсети, і тоді вже буде правильно все.

Подякували: 221VOLT1

119 Востаннє редагувалося 221VOLT (04.12.2019 15:06:33)

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

норм! бажаю успіхів! )

і все ж, я би порадив спробувати вправи з власною  вагою
(посилання на додаток я скидав)

+ перестати нехтувати віджиманнями, дивіться:

Відео

осьо у Войтенка гарне відео, з показом різноманітних видів віджимань
https://www.youtube.com/watch?v=ZZfP7O1oxXM

а також
https://www.youtube.com/watch?v=rg7R2fLRk9I


+ хард-віджимання
https://www.youtube.com/watch?v=0jsu3AgmVuI

хард-віджимання 2
https://www.youtube.com/watch?v=VBnVrqsWVy4

ля! останнє відео видалили...
називалось "отжимания самурая",
там якийсь чел спочатку з катаною тренився,
а далі показував хард віджимання з положення без жодної устойчивої рівноваги:
руки на гімнастичних кільцях, кільця впираються в підлогу,
ноги в підвіску-петельку -- шнурочок з одним кріпленням,
і ноги вище рівня рук, отак

я поки лише частково такі вмію,
для рук ніяк не надибаю гімнастичні кільця чи щось подібне,
щоб не надто дорого



FakiNyan, коли наступного разу вас в місті побачу
(разок помітив був -- або то були ви, або хтось дуже схожий),
і коли підійду поздороватись -- у вас буде адекватна реакція?)
тобто, пропоную форумні обіди за форумні жарти залишити на форумі,
не переносити це в реал  :)

120

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

ну от нашо ви мені засрали тему цим гівном кацапським?

Подякували: leofun01, koala, dot3