161

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Млнітори електронно-променеві. Чим дріжді не догодили? Я навпаки їх їм.

162

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Дріжджі це грибки яких у нас в організмі і так повно, не варто їх ще собі додавати.
Крім того я ж писав про печію особисто в себе, якої позбувся коли не їм звичайний хліб.

А ще ніхто не пече хліб зі свіжого зерна, найкраще зерно продають закордон, а хліб печуть з гіршого і минулорічного врожаю. Поки зерно лежить воно обростає грибками
Коли хліб печеться ті грибки зовсім не вбиваються, саме тому звичайний хліб так швидко пліснявіє
В організмі і так живе багато грибків з якими він постійно бореться, не треба йому додавати роботи і ще вживати додаткові грибки

163

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Вчора багато овочів з'їв, і сьогодні пердю тааааким смердючим, що жах!

164

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

FakiNyan написав:

Вчора багато овочів з'їв, і сьогодні пердю тааааким смердючим, що жах!

це ж треба таку підставу у день незалежності :))))

165

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

У мене печія була, коли розтовстів був (внутрішній жир почав тиснути на шлунок) і при цьому наїдався солодким увечері.

Щодо хліба. Взагалі-то, це теж вуглеводи, як і цукор. Крохмаль гідролізується слиною до глюкози. Дріжджі самі по собі термічної обробки переважно не витримують, спор вони теж не утворюють — перш ніж улаштувати спиртове бродіння в організмі (до якого дріжджі, в нормі, погано пристосовані — шлунковий сік їх вбиває), їм треба розмножитись, і тоді б ви п'яніли від їстівної для них їжі — проте, дріжджовий хліб може містити солод, який додають, щоб крохмаль борошна почав гідролізуватися й забезпечив дріжджі глюкозою, і вже завдяки йому такий хліб стає більш легкозасвоюваним і для людини, і для мікроорганізмів, що облаштувались у ній.

Подякували: FakiNyan, leofun012

166

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Вчора станову тягнув, то зміг зробити 85кг на 6 повторень. Але 90кг тіко на 3 повторення. Нагадаю, що 100кг робив на 1 повторення певний час тому.

167

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Коротше, я й досі ходю до зали. Вага на основних вправах зростає, м'язи ніби краще видно, особливо на руках, бува помічаю то в дзеркалі, і здається, ніби то не мої руки...
Єдина проблема - я сам вагу не набираю, застряг на 69кг, хоча їсти почав більше вже, а останній тиждень їв, навіть печиво і кукурудзяні пластівці з молоком, але все одно щось не набрав нічого.
Щодо маленьких брусів, що ставляться на підлогу - попередньо я хотів їх зібрати з пвх труб, бо думав, що це сантехнічні труби, то має бути дешево, але то все коштувало б майже 1000 гривнів.
Нещодавно якось наштовхнувся на рекламку prom.ua, та глянув на подібні речі там - знайшов гарні, металеві, всього за 550грн. Виробляє якась компанія в Харкові, і прямо в них то і мона придбати. Завтра замовлю.

168 Востаннє редагувалося frz (09.12.2020 18:18:55)

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Щодо маленьких брусів, що ставляться на підлогу

Це цікаво, покажіть схему плз.

---

Upd: Качаю прес за системою abs workout.

169

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

frz написав:

Щодо маленьких брусів, що ставляться на підлогу

Це цікаво, покажіть схему плз.

---

Upd: Качаю прес за системою abs workout.

не знаю таких систем, але стою в планці 6 днів на тиждень.
https://i.pinimg.com/originals/a1/d4/b9/a1d4b9f043365040b881c39b8a7b619c.jpg

170

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

FakiNyan написав:

https://i.pinimg.com/originals/a1/d4/b9/a1d4b9f043365040b881c39b8a7b619c.jpg

Кабана якою вагою витримає?


Прес за системою abs workout (рівень 1)
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

171

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

frz написав:
FakiNyan написав:

https://i.pinimg.com/originals/a1/d4/b9/a1d4b9f043365040b881c39b8a7b619c.jpg

Кабана якою вагою витримає?


Прес за системою abs workout (рівень 1)
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

ось не знаю, сам не пробував, тому точно сказати не можу. Собі я ж придбаю металеві, адже то й дешевше, і надійніше.
Я вам відкрию один секрет, але для того, аби було видно м'язи преса, треба знизити % жиру в тілі. Більшість вправ і так вимагають напруження пресу, тому фанатично качати його не є чимось необхідним для отих кубиків, краще скажіть, що і скільки ви їсте?

172

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Я не надто переймаюся видовищністю кубиків. Їм все що дає жінка. Займаюся пресом для різноманітності, бо постійне сидіння за компом набридає. Також останнім часом двічі ходив на стадіон бігати, але для цього стало надто холодно.

Бруски вже поставлю собі згодом справжні, біля будинку.

173

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

перевірив був кількість підтягувань, то зросла на 3 підтягування, раніше було максимум 5, а зараз 8 зміг підтягнутись, і це відразу після виснажливого тренування, тому є думка, що після відпочинку міг би й більше підтягнутись. Це, мабуть, вперше в житті я зміг стільки разів підтягнутись.

174

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

О, я тут переживав що в мене кубиків не видно, а в Факіняна вже певне видно, а тут він зазвітував що лише 8 раз підтягується, то аж полегшало. :)

А віджимань скільки від початку проекту? Бо я ледве 30 можу.

Поки що роблю таке раз 3-4 на тиждень: https://www.youtube.com/watch?v=mmq5zZfmIws

175

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Кількість віджимань варіюється, але я не тренуюсь на кількість віджимань. 30 був робив, максимально було 37, але тоді я тренувався як раз на кількість віджимань, і десь за 2 місяці підняв кількість з 25 до тих 37. В мене тіло змінюється повільно, бо я і не набираю вагу, і не скидаю, а намагаюсь одночасно набрати м’язову масу та скинути жир, і то не дуже швидкий процес.

176 Востаннє редагувалося FakiNyan (14.12.2020 09:48:53)

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

bunyk написав:

О, я тут переживав що в мене кубиків не видно, а в Факіняна вже певне видно, а тут він зазвітував що лише 8 раз підтягується, то аж полегшало. :)

А віджимань скільки від початку проекту? Бо я ледве 30 можу.

Поки що роблю таке раз 3-4 на тиждень: https://www.youtube.com/watch?v=mmq5zZfmIws

А я в планці стою 6 днів на тиждень, по 1хв30с з перервою 20с, і так 5 разів.

177

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Прихований текст

Розповім історію з життя, котра осьо нещодавно сталася.
Весь цей час я ходив до зали та оплачував персонального тренера. Хлопець той рускагаварящій, бо виріс в такому місті.
Впродовж майже року я декілька разів натякав йому на те, аби він потихеньку починав проводити тренування українською. Два тижні тому на моє більш наполеглеве прохання та згадку про закон 16 січня, він різко відповів, що нікаґда нє будєт ґаваріть на украінскам! 16 січня, після тренування я повідомив йому, що буду далі з ним займатись лише за умови проведення тренувань українською, він відповів, шо подумає, та напише мені.
Сьогодні написав мені українською, аби я завтра приходив на тренування.

Здається, я перевиконав план пересічного українця по українізації росифікованих українців, віддав усі борги батьківщині, і тепер спокійно можу відійти у вічність.

Подякували: plusxx, /KIT\, koala, van9, 0xDADA11C7, ch0r_t, Arete, sensei, Chemist-i, bunyk10

178

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Я теж хочу мати тренера :) А скільки він коштує?

179

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

van9 написав:

Я теж хочу мати тренера :) А скільки він коштує?

вам дівчинку, чи хлопчика?

180

Re: Качаємось разом з ФакіНяном

Я ж алкаш...

Прихований текст

Мабуть хлопця, бо дівчинка нестерпить такого...

Прихований текст

з кривавими деснами, чорними зубами, сальним волоссям, нестриженого, небритого та немитого, не-накачаного, від якого тхне горілими дровами та сигаретами і пивом на 3 кілометри, потом та якимось оцтом

Мені ще далеко до дівчинки :)