61

Re: Який код для вас є говнокодом?

221VOLT написав:
koloko написав:

Розумна тема. Дурні відповіді.

...

хоча в принципі я в школі учився. і там було як мінімум 10 учнів які називали себе прямо - дебилами. не в шутку, а з досади.

пробачте за прямоту та чесність, у вас і теми дурні  *FACEPALM*


вчилися ви, як мені здається, на двійки,
максимум у вас були трійки, хіба з фізри десь 4ка, і то не факт

мабуть, ті люди вміють в самокритику, та дивитись правді в очі
не впевнений, що ви так вмієте *FACEPALM*

решта -- без коментарів  *FACEPALM*

Я прошу пробачення, але я стараюся бути найбільш відвертим.
І саме тому мене і називають дурнем.
Того писати, що я писав вчора, я не мав ніякого права і я визнаю це.
Утім, як мені здалося, називати говнокодом будь-який код - це все-таки дурниця, а чому я пояснив.
Так, я не мав права цього робити.
Але от мене в школі раз за разом називали дурнем, називали іще із народження. У мене є відео, де вихователька дитячого садка, коли мені було 3, говорила "з нього нічого не вийде. він дурак, найгірше серед усіх в садку себе поводить".
І от коли людину називають дурнем, то вона старається знайти щось ненормальне в інших людей, щоб не бути такою приниженою. І це гріх. Але я стараюсь цього не робити.
І от коли мене впродовж всього часу мого життя, ще з народження всі називали дурнем і найгіршою людиною в світі, то нікому і нічого за це не було.
А от коли я пару чоловік принизив, то мені сказали, що я сам дурний а інших принижую. А тим людям, які мене принижували, такого ніхто не говорив. І не буде говорити.
Так от, коли я стараюся бути як всі (принижувати інших), то мене визнають дурнем по шаблону "бо він принижує інших", це гріх і тому дурень. Хоча я іще раз повторю, що я стараюся цього не робити. І що це гріх. І що я багато кого поки що називав дурнем. Але мені образливо. Бо не так вже й багато, як мене. Я розумію, що це гріх. . Коли я не принижую інших, мене теж визнають дурнем.
Може я чогось і не знаю. Та стараюся вчитися.
Я не знаю чому, та от досі я не бажаю нікому такого великого зла. А от мені бажають. Бо принижувати мене може тільки та людина, яка бажає мені багато зла. А з врахуванням того, що я не бажаю зла (зовсім не знайомим людям), а вони мені бажають, не знаючи навіть хто я такий - то я проклятий.
Проти мене всі люди на світі і я завжди буду вважати так. Я нічого ніколи не зміню. І тому я напевно звикну до цього. Мій девіз такий: "один за всіх і всі проти одного". Тільки так і ніяк інакше.
Взагалі, з врахуванням того, що кожна людина бажає собі добра, майже всі люди проти інших людей. Бо треба вибирати - або собі добре, або людям добре.

Взагалі, от зараз Ви кажете що я дурень, бо називаю інших дурнями.
Це є похідна від
---Ви називали мене дурнем, бо я пишу те, що на Вашу думку дурниця.
------Це є похідна від того, що я засмучений
-----------Це є похідна від того, що мене називають дурнем по іншим прининам
--------------Це є похідна від того, що я просто йду по вулиці і кожен мені скаже щось типу "ти дурень"
Можна видумувати багато різних причин, щоб назвати мене дурнем. Але оскільки дурнем мене називають ті люди, яких я бачу вперше - є лише одна єдина причина. І це не те, що я дурень. Це тільки те, і тільки те, що я проклятий.
Тож оскільки я проклятий, це є основною причиною, щось думати на рахунок дурня не є розумним.




Взагалі, дурні вони зазвичай не є важливими особами. Але чомусь люди, яких от я знаю, називають мене Путінською підстилкою. А інші люди називають крадієм, злочинцем, вбивцею.
Тому от єдиний висновок залишається - я проклятий.
Мене не навидить навіть власний мій батько. Він мені говорить, що я не даю йому нормально жити, утім, я навіть коли його не чіпаю, а вночі в туалет йду, він біжить до мене і готовий мене вбити, говорить я йому спати не даю, так сильно не любить.
Кожна людина хоче, щоб я помер і щоб мені було найгірше.
Навіть от коли я помру, тоді вже кожен буде мені бажати, щоб я попав в пекло і був в найгіршому казані.
Я стараюся бути відвертим, так прописано у законі
І я стараюся цього не робити




Я - самий найгірший злочинець у світі. Зробив злочинів найбільше серед всіх. Взагалі, гірше за мене людини не існує.


Я у школі отримував оцінки 3 і нижче. Це було пов'язано з тим, що майже всі вчителі були або друзями знайомих, або знайомими. З фізкультури і праці у мене була найвища оцінка - 3. З математики 1, а з української мови - 0. Я прогулював уроки і був дуже поганим учнем.
Наркотики вживав всього біля 60 раз, не більше. Вживати почав ще в 8 років. Хоча, мої однолітки вживали більше, ніж я. І я у більшості випадків був пасивним курцем. Спробував я покурити лише 14 разів. Перший раз в 12 років.
Так от ті друзі, які курили регулярно, вони зараз в інститутах. А я де? Ніде! То може треба було все ж курити?


Єдина тупість, яку я в собі бачу - це те, що я відвертий. Я розказую свої думки, майже не фільтруючи це.
От якби я розказував поменше, хіба б ви говорили, так часто, що я дурний?
На рахунок тем, будь-яку тему можна умовно назвати дурною.
Розумна повністю людина тему не створює, бо вона все знає. Тему створюють тільки люди, які чогось не розуміють і хочуть зрозуміти.

Ви ж дурними темами називаєте тему про те, як я зібрав компа, правильно? Так от, таку тему створюють всі люди, які слабо розбираються в компах. І ці люди дійсно є не розумними (в компах).
Утім, кожен з нас хоть більш розумний, а хтось менш розумний. А під старість інтелект падає. То якщо бажати зла всім, хто менш розумніший, то це все одно, що бажати зла собі в старості.
Давайте не будемо мірятись, хто більш розумний, а хто менш розумний, тим більше що я вам нічого не зробив. Давайте жити мирно.

62

Re: Який код для вас є говнокодом?

Інколи людину називають дурнем у значенні, як інтелектуально обмежена або розумово відстала людина. І загалом це не є чиєсь тлумачення цього слова, а являється саме діагнозом, медичним.
Звучить він як ментальна ретардація або у простонародді «Дурень».
Ви якраз схоже підпадаєте саме під цей критерій і ображатись тут немає на що, це потрібно лікувати. Вам потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів. Це звичайно добре, що ви не мовчите про свою проблему, але на жаль на цьому форумі вам не зможуть надати професійного лікування.

Подякували: 221VOLT, koala2

63

Re: Який код для вас є говнокодом?

Прихований текст

Джокер. Початок

Подякували: 0xDADA11C71

64

Re: Який код для вас є говнокодом?

Ця хвороба, яка є в мене, не лікується.
Це мені сказали як раз кваліфіковані спеціалісти.
Ця хвороба зветься
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 … 1%96%D1%8F
Мені зараз поставлений в мою медичну картку цей діагноз.
Також є підозра на інші захворювання, які є побічними ефектами вживання гашишу та амфетаміну. Але ці захворювання не є основними.
Тому що ніякий наркоман не буде розповідати, що він наркоман.
Розповідати буде тільки люди з діагнозом психопатія (соціальна дезадаптація).
Цей діагноз, подібно до діагнозу гомосексуальності, ні ліками, ні гіпнозом не лікується. Цей діагноз - це означає, що людина виросла, як в джунглях, не вміє правильно спілкуватися і взаємодіяти з оточуючими. І те, що сформувалося змалечку - це як програма, його складно виправити.
Отже, по чому мені поставили цей діагноз:
1. Не знаю, що можна говорити, а чого не можна
2. Соромлюся виходити на вулицю.
3. Стараюся втікати від людей
4. Трясуться руки в незнайомому приміщенні.
І от уявляєте, ніде, ні на яких форумах я не спілкувався, через отой сором.
Але от після того, як  мені в 2015 році поставили отой діагноз, назначили лікування - нейролептики проти сорому (точніше, від тревоги і страху) і спілкування з людьми. Так от, якби я отут не спілкувався, і в мене був би отой сором і страх, то ви б і не знали, що є я такий, і не обзивали б по всякому.
---------------------------
Проходять дні, і я розумію, що накраще від усього мені поїхати в узбекистан. Або в подібні країни, де такої цензури, як в нас, немає.
А ще я вчуся спілкуватися. Що можна говорити, а чого не можна - поступово починаю розуміти.
Але от знаєте, коли я спілкуюсь "розумно", я себе почуваю не в своїй тарілці. Тож я себе стримати не можу, що не почати писати так, як писав раніше.
Але ж у Вас таких проблем немає і Вам складно мене зрозуміти.
---------------------------
Єдине мені от не зрозуміло - для чого я пишу це. Мені простіше було б зареєструвати нового профіля, але замість цього я оце тут пишу. Це пов'язано з тим, що я не хочу прикидатися перед Вами іншою людиною. Я хочу, щоб я доказав вам свою правоту в такому образі, в якому я є.

65 Востаннє редагувалося 221VOLT (12.11.2019 04:04:08)

Re: Який код для вас є говнокодом?

квантова фізика говорить, що всесвіт -- це інформація
психологія говорить, що особистість -- це інформація (+ генетика + бажання/мрії, та кроки до їх реалізації)

imho, себе розібрати та зібрати заново, у іншій якості -- можна
та це вимагає бажання та зусиль, старання

ніхто вам не зможе стати на заваді, лише ви самі
ніхто вам не зможе сильно допомогти, лише ви самі

66

Re: Який код для вас є говнокодом?

А чим я Вам не подобаюсь таким, яким є?
Не люблю людей, які хочуть "справедливості".
Не зробив же я наче нічого, ніякого великого матеріального збитку, а Ви от зразу проти налаштовані.
Давайте так. Домовимося. Оскільки мене не забанили до цього часу, то це означає, що найменшу свою правоту я вже доказав.
Під "жити мирно" я не мав на увазі не банити. Я мав на увазі не йти так агресивно проти.
А раз я доказав хоч найменшу правоту, то мені нічого більше писати з цього профілю і я піду створювати новий.
Я ж іще раз повторяю. Я пишу з цього акаунту не тому, що я не розумію того, що Ви мене будете по всякому ображати з врахуванням того, що я пишу. Я пишу тому, що я бажаю доказати свою правоту. Навіть якщо це не розумно. Я такий впертий, такий впертий, що не відступлюся ніколи.
Але от незважаючи на те, що koala тут називав з натяками мене по всякому, я його підтримую найбільше. Він тут сама розумна людина на цьому форумі. Це по відношенню до Росії. Бо тут всі крім нього - ватники. Це одразу проглядується по тому що він пише, і по тому, що Ви пишете.
Єдиний його основний мінус - що він мене вважає тролем.
Давайте я отут поставлю крапку цьому ділу. Насправді, koala правий у тому, що я - тролль.
Насправді, я коли прийшов на форум, я тут спамив просто раді прікола. Я хворий на одну таку хворобу. І зветься вона соціальний садизм. Ця хвороба заключається в тому, що людині подобається знущатися над оточуючими. От я наприклад як уявив, що koala там бідний-бідний плаче від того, що я йому спамлю, то мені так одразу усмішка на обличчі і з'явилася. Оооо, а який він був злий, коли мені подзвонив... Справжнє задоволення  :D  :D  :D Це було круто
Але не в цьому суть. Суть в тому, що коли я вже перестав спамити і почав задавати, на мою думку, нормальні питання, після цього мене почали карати за перше і банити. А воно так образливо, коли ти реєструєш кожен новий акаунт для нового повідомлення!
Але і не в цьому суть. Якби я не був відвертим, то мене все ж причислили б до троллів, а не до психічно хворих. Хоча троллі - це теж хворі люди. Але не такі хворі, яким мене зараз вважають.
Тобто, моя помилка була лише у тому, що я був відвертим.
Отже, ми помирилися і мене тепер можна (я дозволяю) банити.

67 Востаннє редагувалося 221VOLT (12.11.2019 20:50:41)

Re: Який код для вас є говнокодом?

а самі собі ви подобаєтесь?
а подобається від інших отримувати на горіхи?

а чому?

мені особисто не подобається читати тексти,
у яких мені "втирають якусь суцільну дічь",
тобто -- нісенітниці, дурниці, неперевірені факти,
голослівні ствердження, та різні інші
особисті галюцинації-марення, відірвані від реальності;

особливо мені це не подобається,
коли мій минулий досвід мені явно говорить (а не просто текст дивним виглядає),
що оце мені "втирають якусь суцільну дічь"
:)

68

Re: Який код для вас є говнокодом?

Як пан індус заповідав, що психічні хвороби косять реплейсян..
Одного разу зайшовши сюди, ви вже ніколи не станете таким як раніше, реплейс зламає вас.

Подякували: 221VOLT, flatliner, 0xDADA11C73