41

Re: Ноутбук для програмування

Коли ноут можна продути без розбору це роблять частіше ніж коли треба розбирати чи кришку знімати.

ага, це приходят до нас в СЦ влаштовуватись на роботу і розказують шо на день вони по 30 ноутбуків роблять. За таких порад, продув і все нормально, треба карати так ніби це в останій раз, бо приходять потім користувачіі говорять

"мій ноутбук спочатку виклічався раз на дві години, потім раз на годину, потім раз на пів години, а зараз взагалі не вмикається, ЗРОБІТЬ ЙОМУ ШОСЬ".

В мене ноутбук леново, який я чув шо леново фірма погана, хоч він в мене ще з 2011 року і працює, ще ніяких проблем з відео карткою не було чи перегрівом, шо не так ? правильно, я його прочистку роблю раз в рік і термопасту міняю. Що робити справа кожного, але хочу застережити, ноутбук ноубукові, велика різниця, наприклад в леново що я брав, захист від перегріву, йде ще до загрузки ОС, а не коли вже включився і все перегріло що на платі є з BGA

42 Востаннє редагувалося HetmanNet (02.12.2019 11:35:29)

Re: Ноутбук для програмування

reverse2500 написав:

Коли ноут можна продути без розбору це роблять частіше ніж коли треба розбирати чи кришку знімати.

ага, це приходят до нас в СЦ влаштовуватись на роботу і розказують шо на день вони по 30 ноутбуків роблять. За таких порад, продув і все нормально, треба карати так ніби це в останій раз, бо приходять потім користувачіі говорять

"мій ноутбук спочатку виклічався раз на дві години, потім раз на годину, потім раз на пів години, а зараз взагалі не вмикається, ЗРОБІТЬ ЙОМУ ШОСЬ".

В мене ноутбук леново, який я чув шо леново фірма погана, хоч він в мене ще з 2011 року і працює, ще ніяких проблем з відео карткою не було чи перегрівом, шо не так ? правильно, я його прочистку роблю раз в рік і термопасту міняю. Що робити справа кожного, але хочу застережити, ноутбук ноубукові, велика різниця, наприклад в леново що я брав, захист від перегріву, йде ще до загрузки ОС, а не коли вже включився і все перегріло що на платі є з BGA

Ну у нас же юзери під наглядом, тож не плутайте ваших диких з нашими прирученими. ;)
Якщо ваші до вас мають прийти, то у нас навпаки ми йдемо до них. Якщо ваші йдуть на свій розсуд до вас, то наші йдуть на наш розсуд. Тож не плутайте зоопарк з дикою саваною.

Юзери щодо домашніх ноутів наслідують нашу статистику: чистять коли бачать що ми чистимо, міняють термоінтерфейси коли ми міняємо. Поки живі і здорові, і то виявилося краще з усіх даних порад, бо їм легше повторити за нами аніж самим слідкувати та вирішувати.

43

Re: Ноутбук для програмування

reverse2500 написав:

В мене ноутбук леново, який я чув шо леново фірма погана, хоч він в мене ще з 2011 року і працює,

та може і не погана. але, оскільки я не маю часу і бажання глибоко вивчати всі бренди - то просто дивлюся статистику набільшлго ринку світу - ebay.com по США - які там ноути користують і моделі яких брендів цінуються і через 5 років після випуску.

ще ніяких проблем з відео карткою не було чи перегрівом, шо не так ? правильно, я його прочистку роблю раз в рік і термопасту міняю.

не хочу знати як це робити. просто користуюся, ну може , якщо вже сильно почне пихтіти - витягну пилососом  скільки вдасться.

п.с.
розумієте, якщо ретельно обслуговувати/змащувати/підкручувати/регулювати "ВАЗ/жигулі" - вони теж будуть непогано їздити. а от фольксваген досить заправляти норм бензином .
різниця в витратах часу - 10 разів на користь фольксвагена.
і при цьому - різниця пробігу - теж чомусь на його користь.

Подякували: ostap34PHP1

44

Re: Ноутбук для програмування

вам вирішувати шо робити, але коли термопаста прилипає від перегріву і від часу придатності, ти потім придаєш сили щоб витягнути радіатор, не думайте що це є добре

45

Re: Ноутбук для програмування

Знайшла й такий: Dell Vostro 14 3490 [N2068VN3490ERCUBU]. З лінуксом, i7 найновішого покоління, і всього 21 000 грн

46

Re: Ноутбук для програмування

це нагибалово... 14 дюймів зламають вам очи. пам'ять в одноканалі, що не айс. слабка батарея.
не рекомендую вам взагалі придбати ноутбук для програмування

Подякували: sonya19801

47 Востаннє редагувалося HetmanNet (03.12.2019 09:30:55)

Re: Ноутбук для програмування

sonya1980 написав:

Знайшла й такий: Dell Vostro 14 3490 [N2068VN3490ERCUBU]. З лінуксом, i7 найновішого покоління, і всього 21 000 грн

Можна оперативи докунути та жорсткий і все буде файно. Оперативу раджу вибирати як прибуде ноут по тій що стоїть а не та що в описі.
Як додати жорсткий є інструкція у самого DELL.
Загалом то ще +3000 грн.

48 Востаннє редагувалося HetmanNet (03.12.2019 09:39:14)

Re: Ноутбук для програмування

ur_naz написав:

це нагибалово... 14 дюймів зламають вам очи. пам'ять в одноканалі, що не айс. слабка батарея.
не рекомендую вам взагалі придбати ноутбук для програмування

ну пам'ять все одно докупати.
зважаючи на частоту базову то батарея велика там і не треба, в емуляції все одно доведеться вішатися на розетку щоб проц у максималку пішов.

Щодо екрану дійсно малувато. Та навіть для 17 доведеться добирати монітор.

Подякували: sonya19801

49

Re: Ноутбук для програмування

ur_naz написав:

це нагибалово... 14 дюймів зламають вам очи. пам'ять в одноканалі, що не айс. слабка батарея.
не рекомендую вам взагалі придбати ноутбук для програмування

Щодо екрану, то на 15 дюймах завжди ставлю збільшений розмір шрифту, щоб не напружувати очі. Оперативку і так напевно збільшу, а щодо батареї, у мене наявний повербанк на 50 000  :)

50

Re: Ноутбук для програмування

Зацікавилася цим ноутом через процесор нового покоління - i7 Comet lake. Чула, що делл- надійна фірма, краща за всякі леново і асуси. І одне питаннячко: чому hp такі дешеві в порівнянні з тим же асером?

51 Востаннє редагувалося Torbins (03.12.2019 18:30:30)

Re: Ноутбук для програмування

HetmanNet написав:
sonya1980 написав:

Знайшла й такий: Dell Vostro 14 3490 [N2068VN3490ERCUBU]. З лінуксом, i7 найновішого покоління, і всього 21 000 грн

Можна оперативи докунути та жорсткий і все буде файно. Оперативу раджу вибирати як прибуде ноут по тій що стоїть а не та що в описі.
Як додати жорсткий є інструкція у самого DELL.
Загалом то ще +3000 грн.

Оперативка там, скоріше за все, розпаяна на материнці, і слот для додаткової усього один.

sonya1980
З трьох останніх варіантів лише Дел вартий уваги. Але 14 дюймів - це дійсно мало. Можливо варто купити для дому додатковий монітор.
За свіжими процесорами гнатися сенсу немає, в кількох останніх поколіннях прогрес у Інтела дуже невеликий, зате свіжина завжди коштує дорожче.
Що до HP наведіть приклади.

Подякували: sonya19801

52 Востаннє редагувалося HetmanNet (03.12.2019 20:02:41)

Re: Ноутбук для програмування

Torbins написав:

Оперативка там, скоріше за все, розпаяна на материнці, і слот для додаткової усього один.

Ні, там два слоти. Дивіться інструкцію DELL по заміні пам'яті.
DELL не був замічений за такою педарастією як розпайка пам'яті поза ультрабуками в 2012-2014.

53

Re: Ноутбук для програмування

Torbins написав:
HetmanNet написав:
sonya1980 написав:

Знайшла й такий: Dell Vostro 14 3490 [N2068VN3490ERCUBU]. З лінуксом, i7 найновішого покоління, і всього 21 000 грн

Можна оперативи докунути та жорсткий і все буде файно. Оперативу раджу вибирати як прибуде ноут по тій що стоїть а не та що в описі.
Як додати жорсткий є інструкція у самого DELL.
Загалом то ще +3000 грн.

Оперативка там, скоріше за все, розпаяна на материнці, і слот для додаткової усього один.

sonya1980
З трьох останніх варіантів лише Дел вартий уваги. Але 14 дюймів - це дійсно мало. Можливо варто купити для дому додатковий монітор.
За свіжими процесорами гнатися сенсу немає, в кількох останніх поколіннях прогрес у Інтела дуже невеликий, зате свіжина завжди коштує дорожче.
Що до HP наведіть приклади.

HP ENVY 13-ah0000 [13-AH0051WM 4AK66UA]
Acer Swift 5 SF514-52T [SF514-52T-596M]
Розумію, асер-ультрабук. Але така різниця в ціні?

54 Востаннє редагувалося HetmanNet (03.12.2019 20:57:33)

Re: Ноутбук для програмування

sonya1980 написав:
Torbins написав:
HetmanNet написав:

Можна оперативи докунути та жорсткий і все буде файно. Оперативу раджу вибирати як прибуде ноут по тій що стоїть а не та що в описі.
Як додати жорсткий є інструкція у самого DELL.
Загалом то ще +3000 грн.

Оперативка там, скоріше за все, розпаяна на материнці, і слот для додаткової усього один.

sonya1980
З трьох останніх варіантів лише Дел вартий уваги. Але 14 дюймів - це дійсно мало. Можливо варто купити для дому додатковий монітор.
За свіжими процесорами гнатися сенсу немає, в кількох останніх поколіннях прогрес у Інтела дуже невеликий, зате свіжина завжди коштує дорожче.
Що до HP наведіть приклади.

HP ENVY 13-ah0000 [13-AH0051WM 4AK66UA]
Acer Swift 5 SF514-52T [SF514-52T-596M]
Розумію, асер-ультрабук. Але така різниця в ціні?

Корпус, наприклад у Acer що навели він алюмінієвий, можна жосткий впихнути додатково (upgrade kit для жорсткого в комплекті йде). Одним словом в деталях справа.

Подякували: sonya19801

55 Востаннє редагувалося ping (03.12.2019 21:14:28)

Re: Ноутбук для програмування

sonya1980 написав:

Зацікавилася цим ноутом через процесор нового покоління - i7 Comet lake. Чула, що делл- надійна фірма, краща за всякі леново і асуси. І одне питаннячко: чому hp такі дешеві в порівнянні з тим же асером?

???
а Ви дівіться не на ширпотреб, а на лінійку ProBook , бажано  сереї 640
або щось вище https://www8.hp.com/us/en/laptops/busin … in-1s.html

Подякували: sonya19801

56 Востаннє редагувалося 221VOLT (05.12.2019 15:42:08)

Re: Ноутбук для програмування

з вашим бюджетом, напевно, я би собі купив
https://rozetka.com.ua/msi_gf639rcx_852 … cteristics

https://www.msi.com/Laptop/GF63-Thin-9RCX/Specification
2 слота оперативки, материнка 64Гб підтримує, згідно специфікації
проц тут взагалі 128Гб оперативки тягне, лол
стоїть 8Гб, потім докупити планки можна, ну і проц потужніший поставити
відюха хороша

єдине, що мене особисто напрягло би --
в таких ноутбуках зазвичай пише частота перерисовки екрана,
75Гц, 144Гц і тд
а тут не пише -- значить, 60Гц


imho, хороший ноут -- це геймерський MSI, ROG,
або на замовлення, типу Eurocom,
і щоб частота перерисовки була 144Гц -- очі "не державні" ))

хоча, відносно дешевші HP також бувають хорошими та чудовими

Подякували: 0xDADA11C7, sonya19802

57

Re: Ноутбук для програмування

Дуже дякую за всі пропозиції та поради. Але, я подумала, що мені не так вже й потрібна портативність. Просто я звикла ввечері на ліжку подивитись годинку ютуб, але це я можу робити і на старому ноуті. Зважаючи на маленькі екрани ноутбуків, я вирішила взяти системний блок та хороший монітор - зір дорожче!

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, HetmanNet, Torbins, ostap34PHP5

58

Re: Ноутбук для програмування

sonya1980 написав:

Дуже дякую за всі пропозиції та поради. Але, я подумала, що мені не так вже й потрібна портативність. Просто я звикла ввечері на ліжку подивитись годинку ютуб, але це я можу робити і на старому ноуті. Зважаючи на маленькі екрани ноутбуків, я вирішила взяти системний блок та хороший монітор - зір дорожче!

ну, з системником на пари не походиш (

тут треба вибирати що важливіше - потужність чи мобільність.

Подякували: sonya1980, 221VOLT, ostap34PHP3

59

Re: Ноутбук для програмування

ping написав:
sonya1980 написав:

Дуже дякую за всі пропозиції та поради. Але, я подумала, що мені не так вже й потрібна портативність. Просто я звикла ввечері на ліжку подивитись годинку ютуб, але це я можу робити і на старому ноуті. Зважаючи на маленькі екрани ноутбуків, я вирішила взяти системний блок та хороший монітор - зір дорожче!

ну, з системником на пари не походиш (

тут треба вибирати що важливіше - потужність чи мобільність.

rdp :)

Подякували: 0xDADA11C7, Torbins, 221VOLT, ostap34PHP4

60

Re: Ноутбук для програмування

ping написав:
sonya1980 написав:

Дуже дякую за всі пропозиції та поради. Але, я подумала, що мені не так вже й потрібна портативність. Просто я звикла ввечері на ліжку подивитись годинку ютуб, але це я можу робити і на старому ноуті. Зважаючи на маленькі екрани ноутбуків, я вирішила взяти системний блок та хороший монітор - зір дорожче!

ну, з системником на пари не походиш (

тут треба вибирати що важливіше - потужність чи мобільність.

Думаю, для мене важливіша потужність

Подякували: 221VOLT1