41

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

Постарайтеся зробити над собою зусилля іще раз, бо чим складніша програма, тим більше користі від дебагера.

Подякували: plusxx, koala2

42

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

Torbins написав:

Постарайтеся зробити над собою зусилля іще раз, бо чим складніша програма, тим більше користі від дебагера.

Зробив над собою вольове зусильля видалив до дідькової бабці PyCharm поставив Geany.

Подякували: leofun01, 221VOLT2

43

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

#Oracle
Чому #програміст за $3-5К не вміє оптимізувати запити #SQL?
Для цього наймають DBA $2-3K

Подякували: 221VOLT1

44

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

tim написав:

#Oracle
Чому #програміст за $3-5К не вміє оптимізувати запити #SQL?
Для цього наймають DBA $2-3K

Я взагалі не прогер це просто хобі, і заробляю я 1100€

Подякували: 221VOLT1

45

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

де ви такі з/п понапридумували? у нас от 5000грн/міс інженер-програміст БД

Подякували: ExPy1

46

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

ur_naz написав:

де ви такі з/п понапридумували? у нас от 5000грн/міс інженер-програміст БД

Я взагалі не вкурсі іт зарплат. Але я впевнений що людина за 200$ в місяць може лише робити робочий вигляд.

47 Востаннє редагувалося koala (20.01.2020 18:42:51)

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

Зарплати дуже різняться залежно від регіону та підприємства; але, пане ur_naz, здається, вам час шукати нову роботу.

48

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

це не моя з/п, але мені здається мені потрібно міняти регіон...

49

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

tim написав:

#Oracle
Чому #програміст за $3-5К не вміє оптимізувати запити #SQL?
Для цього наймають DBA $2-3K

Це цікава і досить холіварна тема. Насправді повинен вміти, якщо береться за бази взагалі. На практиці ж є такий дуже поширений підхід, коли логіка вся на стороні клієнтської програми, де інкапсулюються всі запити. Часто це призводить до того, що працює гарно на початку, а коли даних стає суттєво більше, то стає все сумно. Мене якось закликали на такий проект щоб все оптимізувати. При цьому джавісти питали керівника проекту, за що це мені задурно дають гроші. Проте я успішно виконав свою роботу всупереч таким висловлюванням. Пізніше мене ще декілька років кликали на цей проект на схожі маленькі завдання.

Піднімав якось цю тему на іншому форумі, то там одна людина мені доводила, що це просто джавіст недостатньо кваліфікований, якщо після нього довелося щось оптимізовувати. А холіварна ця тема через те, що дба воліє реалізовувати логіку на стороні бази даних, а це з точки зору джавістів страшна крамола. Не буду тут холіварити зі свого боку, скажу лише що точка зора джавістів мені тут не до кінця зрозуміла, зрештою це через те що я не джавіст )

Подякували: 221VOLT1

50

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

frz написав:

...точка зора джавістів мені тут не до кінця зрозуміла, зрештою це через те що я не джавіст.

Не узагальнюйте аж так. Джавісти, сішники,.... різні бувають  :)

51

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

Ну чи сі-шарпіст, неважливо. Програміст ооп, а не дба.

52

Re: Чому не працюють запити підкажіть будьласка.

ur_naz написав:

де ви такі з/п понапридумували? у нас от 5000грн/міс інженер-програміст БД

Можливо це би підійшло в розділ "гумор", однак все ж це реальність. Читав приблизно в 2011 році оголошення в газеті на зразок "вісник державної служби працевлаштування", то там прибиральницю запрошували на роботу за 1300 грн, а програміста - за 1500. Отже, 5 років навчання заради 200 грн різниці із прибиральницею без освіти взагалі.
Мораль вищесказаного - вчити англійську аби від зубів відскакувало, щоб не довелося читати схожі об'яви (я тоді надибав випадково, роботу не шукав).