21

Re: 1C підприємство

Почитайте, як працює Тох, i подумайте, як там можна "дати доступ до данних" "заблокувати" i т.д.  Так, вiн непопулярний, але справа не в тому..Дуров посягнув на монополiю держави (своя криптовалюта), сидiв би тихо i нiхто би його не зачiпав.

По темi. Всi цi ватсаппи зливають данi американцям, як i айфони взагалi. Чи американцям зливати то норм, а росiянам погано?

22

Re: 1C підприємство

Так, сучасна тенденція полягає в тому, що всі уряди намагаються втручатися в спілкування людей у мережі. Тут і українське «санкційне» блокування на загальному тлі не здається чимось незвичним.

23

Re: 1C підприємство

ExPy бо ви не можете  зрозуміти терміну гібридна війна.

24

Re: 1C підприємство

не тільки месенджери, а й соцмережі. наприклад ВК, а акож мейл.ру, яндекс і можливо рамблер та ОК повністю під контролем ФСБ.
тому вони і заборонені в Україні. В Росії ж дуже популярним є заклеювання камери ноутбука і носіння шапочок з фольги.

25

Re: 1C підприємство

ExPy написав:

Почитайте, як працює Тох, i подумайте, як там можна "дати доступ до данних" "заблокувати" i т.д.  Так, вiн непопулярний, але справа не в тому..Дуров посягнув на монополiю держави (своя криптовалюта), сидiв би тихо i нiхто би його не зачiпав.

По темi. Всi цi ватсаппи зливають данi американцям, як i айфони взагалi. Чи американцям зливати то норм, а росiянам погано?

змішались в купу коні й люди

коли до Дурова вперше в гості приходили маски-шоу ФСБ -- ще навіть телеграму не було, не те що криптовалюти ))

*WALL* як завжди, більшість навколо плутають причину та наслідок...

26 Востаннє редагувалося 221VOLT (04.03.2020 00:29:25)

Re: 1C підприємство

ur_naz написав:

не тільки месенджери, а й соцмережі. наприклад ВК, а акож мейл.ру, яндекс і можливо рамблер та ОК повністю під контролем ФСБ.
тому вони і заборонені в Україні. В Росії ж дуже популярним є заклеювання камери ноутбука і носіння шапочок з фольги.

Прихований текст

ви чомусь думаєте, що ФСБ не має доступу до київстару, лайфцеллу та водафону *FACEPALM*
в тому числі і на початку Донбасу та Криму...

фактичний доступ !== офіційно оголошений доступ
фактичний доступ !== бути власником компанії

корупція, певною мірою, це також соціальна інженерія
і тоді була купа людей, які продавали все і всіх кому-завгодно,
і зараз такі є (люди та доступи-зливи)...
ви тільки платіть -- і вам нададуть максимум інформації

дуже наївно думати, що
всі навколо дуже "чесні-порядні-білі-пухнасті", "бо то наші" ))

питання в іншому -- кому потрібен неуловимий Джо?))

27

Re: 1C підприємство

ви чомусь думаєте, що ФСБ не має доступу до київстару, лайфцеллу та водафону

ви чомусь думаєте, що я щось там думаю, але те, що я думаю не завжди можна писати і говорити...

28

Re: 1C підприємство

ur_naz написав:

ви чомусь думаєте, що ФСБ не має доступу до київстару, лайфцеллу та водафону

ви чомусь думаєте, що я щось там думаю, але те, що я думаю не завжди можна писати і говорити...

Прихований текст

:D  тобто ви пишете, не подумавши?)) йой, палево)))

29

Re: 1C підприємство

де логіка?

30 Востаннє редагувалося plusxx (04.03.2020 16:05:16)

Re: 1C підприємство

ExPy написав:

Почитайте, як працює Тох, i подумайте, як там можна "дати доступ до данних" "заблокувати" i т.д.  Так, вiн непопулярний, але справа не в тому..Дуров посягнув на монополiю держави (своя криптовалюта), сидiв би тихо i нiхто би його не зачiпав.

По темi. Всi цi ватсаппи зливають данi американцям, як i айфони взагалi. Чи американцям зливати то норм, а росiянам погано?

Американці не віджимали Крим, не фінансують днр і не роблять ще багато капостей

Подякували: 0xDADA11C7, HetmanNet, 221VOLT, flatliner4

31 Востаннє редагувалося 221VOLT (05.03.2020 06:00:03)

Re: 1C підприємство

а яким чином Tox може бути популярним, якщо він взагалі неробоча штука?

він губить повідомлення, навіть якщо обидва співрозмовники онлайн ))

і звичайно, якщо хтось оффлайн -- все губиться,
якщо перезапустив клієнт -- все губиться,
і так далі...

мертвонароджена глючна штука imho


беремо звичайний канал зв'язку (телеграм чи гмейл)
та PGP(GnuPG) --
і маємо і надійність доставки повідомлень (не загубляться),
і зашифрований вміст (і можете спокійно обмінюватися своїми дівочими секретами,
ніякий Васька-хакер з паралельного класу не хакне, не прочитає :D )
все просто :)