701

Re: Сьогодні я дізнався

P.Y. написав:

Якийсь час у науці справді була поширена думка, що черепахи — незовсім рептилії, а то й найближчі родичі амфібій (жаб та саламандр). Цьому сприяла будова черепа черепах, що відрізняє їх від сучасних плазунів і ріднить з вимерлими парарептиліями...

Ок, цей анонімний пан P.Y. подобається мені все більше і більше.
Пане P.Y., то як вам та ідея/теорія еволюційна, авторства Gariépy, про яку я згадував, щось що викликало інтересу у вас?

702 Востаннє редагувалося P.Y. (08.03.2021 18:05:54)

Re: Сьогодні я дізнався

tchort написав:

Пане P.Y., то як вам та ідея/теорія еволюційна, авторства Gariépy, про яку я згадував, щось що викликало інтересу у вас?

Цього автора не читав. Про які саме аспекти еволюційної теорії там ідеться?
Актуальна версія вікі-статті про нього пише, що він білий людожер і харчується трансґендерними немовлятами-прихильниками абортів. Його взагалі можна читати без ризику бути спаленим ліберальною інквізицією?

Подякували: ch0r_t1

703 Востаннє редагувалося ch0r_t (08.03.2021 23:31:01)

Re: Сьогодні я дізнався

P.Y. написав:

1.Про які саме аспекти еволюційної теорії там ідеться?....
2.Його взагалі можна читати без ризику бути спаленим ліберальною інквізицією?

1. -Про те як все почалося(існування РНК/ДНК) так як все ймовірно закінчиться. (На форумі цім згадана не просто так.)
2. -Як кажуть, - є тільки один спосіб перевірити. Дякувати Дарвіну читається вона легко і швидко.

704

Re: Сьогодні я дізнався

Пумпернікель - це сорт житнього хліба у Німеччині з додаванням цілого зерна.

705

Re: Сьогодні я дізнався

Для акуалізації у Приватбанку треба надати документальне підтвердження джерел ваших доходів.

706

Re: Сьогодні я дізнався

bvn написав:

Для акуалізації у Приватбанку треба надати документальне підтвердження джерел ваших доходів.

це якшо ви багато грошей невідомо звідки отримуєте на свій власний (не ФОП) рахунок?

707

Re: Сьогодні я дізнався

В мене приват просив декларацію доходів за рік. Отримую суми лише на фоп.

708

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:
bvn написав:

Для акуалізації у Приватбанку треба надати документальне підтвердження джерел ваших доходів.

це якшо ви багато грошей невідомо звідки отримуєте на свій власний (не ФОП) рахунок?

А багато це скільки, хоча б, приблизно ?

Подякували: flatliner1

709

Re: Сьогодні я дізнався

Betterthanyou написав:
FakiNyan написав:
bvn написав:

Для акуалізації у Приватбанку треба надати документальне підтвердження джерел ваших доходів.

це якшо ви багато грошей невідомо звідки отримуєте на свій власний (не ФОП) рахунок?

А багато це скільки, хоча б, приблизно ?

най буде 5000 долярів

Подякували: Betterthanyou1

710 Востаннє редагувалося frz (09.03.2021 21:10:04)

Re: Сьогодні я дізнався

А багато це скільки

Прихований текст

Ви це серйозно? Нема ніякої визначеної суми насправді. В такого великого банку як приват просто може банально не вистачати рук дійти до кожного умовного фрілансера (те саме з податковою). Але це до пори до часу. А потім ще візьмуть заднім числом нарахують вам пдфо 18% плюс пеню за здійснення фактичної підприємницької діяльності без сплати податків... Ну ок, якщо це буде полегшенням, то не за останні десять років, а лише за три - такий термін позовної давності. Скажете, що вже витратили все і нема чим заплатити? Ну то є квартира, яку можна конфіскувати в рахунок погашення боргів і заборонити виїзд за кордон поки решта не буде сплачено, якщо вартості квартири буде недостатньо. Може я згущую фарби, але краще бути готовим до такого, там в податковій з періоду 90х основна публіка особливо не змінилася. Я б так не ризикував точно.

711

Re: Сьогодні я дізнався

Це все мабуть пов'язано з:
Як зміняться правила платежів з 28 квітня: без паспорта дозволять переводити не більше п’ять тисяч
і розмова йдеться не про 5000 долярів а про 5000 грн.

712 Востаннє редагувалося FakiNyan (09.03.2021 21:46:48)

Re: Сьогодні я дізнався

Droid 77 написав:

Це все мабуть пов'язано з:
Як зміняться правила платежів з 28 квітня: без паспорта дозволять переводити не більше п’ять тисяч
і розмова йдеться не про 5000 долярів а про 5000 грн.

Це питання досліджував сайт «Страна».

а чого ви не берете новини з сайту раша тудай?

Прихований текст

додам ще, що деякий час слідкую за однією ультра правою організацією. Давно помітив, що вони расисти, і не найрозумніші, але вирішив послідкувати й далі, аби побачити, на які події, і як саме вони реагують, що підтримують, а що ні. Так от, ні на що вони не реагують, практично. По Стерненку навіть слова жодного не сказали, наприклад. Про те, шо росія - ворог, теж нічого не бачив (хоча вони воюють проти них на фронті), але часто розповідають про різних фашиків європи, котрі колись когось вбили. (згадували і про одного гарного японця, котрий в свій час зарізав комуняку, котрий виступав за комуністичне майбутнє Японії, і той японець був крутий).
А вчора ж було 8 березня, і був марш чи то феменісток, чи ще когось, так от ці ідіоти з правої організації почали розповідати щось про зле лгбт, котре нав'язує, цитую, "занепадаючий захід", і посилались на ще таку ж групу ідіотів з чи то проросійської організації, що косить під правих українців, чи просто купки маргіналів з низьким інтелектом - Традицію і порядок.
Також в них була розгорнута стаття на цю тему, я вирішив подивитись, а там практично кожне посилання, на котре вони посилаються, має в кінці .ru

Подякували: frz, /KIT\2

713

Re: Сьогодні я дізнався

не так давно взнав, що Arete значе доброчесність. Вгадайде, де я то вичитав?

Подякували: Arete1

714 Востаннє редагувалося frz (09.03.2021 21:56:54)

Re: Сьогодні я дізнався

Прихований текст

за однією ультра правою організацією

Одній країні, де тайга і болота, вигідно стимулювати, а то й навіть створювати з нуля і підтримувати різні радикальні рухи в країнах, котрі вона вважає своєю сферою впливу; потім час від часу спрямовувати увагу змі на особливо яскраві випадки...

715

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

а чого ви не берете новини з сайту раша тудай?

До чого тут тудай?
Ось та сама новина з іншого ресурсу:
Як правильно здійснювати платежі з 28 квітня: актуальні запитання та відповіді
Чи теж скажете "не то пальто"?

Подякували: leofun011

716

Re: Сьогодні я дізнався

Droid 77 написав:

та сама новина

Прихований текст

Йдеться про те, щоб не користуватися пропагандистськими псевдозмі взагалі. Там текст саме цієї новини відповідає тому що опубліковано на інших ресурсах, однак серед дев'яти нормальних новин десята буде пропагандистською і непристосоване око це "проковтне".

717

Re: Сьогодні я дізнався

Soktcynsjkyj vypadok, 1998 rik.

Pidvodne sudno Pn. Korejy popalo sja v rybatsjku sjitku. Tam bulo devjatj osib, de tcetvero stratyly rectu, a potim sja ubyly.

718 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.03.2021 05:36:02)

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

не так давно взнав, що Arete значе доброчесність. Вгадайде, де я то вичитав?

Тут? https://replace.org.ua/post/153475/#p153475
Чоловік 6-років на форумі а вам тільки цікаво стало вчора.

719

Re: Сьогодні я дізнався

tchort написав:
FakiNyan написав:

не так давно взнав, що Arete значе доброчесність. Вгадайде, де я то вичитав?

Тут? https://replace.org.ua/post/153475/#p153475
Чоловік 6-років на форумі а вам тільки цікаво стало вчора.

звісно, шо ні. Я чоловіками не цікавлюсь, на відміну від вас.  Вичитав я то в дуже вумній книжці, ви таких не читаєте, тому не намагайтесь здогадатись.

720

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

Вичитав я то в дуже вумній книжці, ви таких не читаєте, тому не намагайтесь здогадатись.

В ній згадуються мотоцикли? :)