861 Востаннє редагувалося ch0r_t (26.05.2021 16:55:38)

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

до відома, німецькою Berg - це гора (а не місто, як можуть подумати ті хто не вивчали німецьку), тож Lem+berg = гора лева.

До відома, - засновника фейк-буку прізвище "Цукрова гірочка".

Прихований текст

https://i.ibb.co/StN4tg0/3MzEwfV.png

Подякували: FakiNyan, leofun012

862

Re: Сьогодні я дізнався

леофан знову вподобує мої дописи семирічної давності, ще й ті, в котрих відео з ютубу більше не робе  *SCRATCH*

863 Востаннє редагувалося ch0r_t (26.05.2021 18:13:13)

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

леофан знову вподобує мої дописи семирічної давності, ще й ті, в котрих відео з ютубу більше не робе  *SCRATCH*

Хто зрозуміє цих математиків, я чув він добув якийсь портальний демонічний кристал в інституті і тепер будує орду павуків-роботів в своєму гаражі для повномасштабної інвазії і захоплення світу.

Подякували: leofun01, FakiNyan, dot3

864

Re: Сьогодні я дізнався

ні, для вторгнення потрібно півнів з лайна ліпити

865

Re: Сьогодні я дізнався

А я сьогодні дізнався, що в настройках гугл акаунта є опція автоматично додавати в вибрані мови, ті які гугл думає, що ти розумієш. Виявив, бо на ютубі почали чомусь субтитри в попередньому перегляді вилазити російською. На перший погляд в налаштуваннях була тільки українська і англійська, але як залізти детальніше, то була російська з зірочкою, що вони самі добавили, бо бачили що я розумію російську. Видалив і вибрав, щоб автоматом не додавали. Подивлюсь як буде далі.

Подякували: FakiNyan, leofun012

866

Re: Сьогодні я дізнався

Vo_Vik написав:

А я сьогодні дізнався, що в настройках гугл акаунта є опція автоматично додавати в вибрані мови, ті які гугл думає, що ти розумієш. Виявив, бо на ютубі почали чомусь субтитри в попередньому перегляді вилазити російською. На перший погляд в налаштуваннях була тільки українська і англійська, але як залізти детальніше, то була російська з зірочкою, що вони самі добавили, бо бачили що я розумію російську. Видалив і вибрав, щоб автоматом не додавали. Подивлюсь як буде далі.

теж про це нещодавно взнав, трішки прифігів

867

Re: Сьогодні я дізнався

Vo_Vik написав:

А я сьогодні дізнався, що в настройках гугл акаунта є опція автоматично додавати в вибрані мови, ті які гугл думає, що ти розумієш.

Здається, він це думає виходячи з відмови на його пропозицію «чи перекласти вам цю сторінку»

868

Re: Сьогодні я дізнався

ReAl написав:
Vo_Vik написав:

А я сьогодні дізнався, що в настройках гугл акаунта є опція автоматично додавати в вибрані мови, ті які гугл думає, що ти розумієш.

Здається, він це думає виходячи з відмови на його пропозицію «чи перекласти вам цю сторінку»

Za mojym vypadkom to obrannjem napysa. Odnoho razu obrav Tcesjku (ne bulo Anqlijsjkoji i Ljasjkoji, pro Ukrajynsjku movtcu) i potim piclo-radylo Tcesjku storinku i napysy. No i ctce, ne ukazaly de oti lacty, pro vsjak pidkagu, aby ne cukaly tcy vytratcaly tcas: myaccount.google.com/language

Подякували: leofun011

869 Востаннє редагувалося P.Y. (28.05.2021 10:02:41)

Re: Сьогодні я дізнався

Vo_Vik написав:

А я сьогодні дізнався, що в настройках гугл акаунта є опція автоматично додавати в вибрані мови, ті які гугл думає, що ти розумієш. Виявив, бо на ютубі почали чомусь субтитри в попередньому перегляді вилазити російською. На перший погляд в налаштуваннях була тільки українська і англійська, але як залізти детальніше, то була російська з зірочкою, що вони самі добавили, бо бачили що я розумію російську. Видалив і вибрав, щоб автоматом не додавали. Подивлюсь як буде далі.

Дізнався з цієї теми, загуглив, де це налаштовується, відключив (що цікаво, гугл чомусь вирішив, що я розумію не лише російську, а й казахську. Як це можливо взагалі?!?!?!). Після цього спробував зробити пошук за англомовним запитом — російські сайти серед перших результатів. Пішов у налаштування, змінив регіон з поточного на Соломонові острови — після цього нарешті відімкнуло. Але вони все одно знайдуть спосіб, як занурити мене назад у свою зрусифіковану реальність... Хочу, щоб москалі розбомбили США разом із гуглівською штабквартирою.

Подякували: 0xDADA11C71

870

Re: Сьогодні я дізнався

tchort написав:
FakiNyan написав:

леофан знову вподобує мої дописи семирічної давності, ще й ті, в котрих відео з ютубу більше не робе  *SCRATCH*

Хто зрозуміє цих математиків, я чув він добув якийсь портальний демонічний кристал в інституті і тепер будує орду павуків-роботів в своєму гаражі для повномасштабної інвазії і захоплення світу.

Тоді, ймовірніше, це робот для роздачі подяк. Що має сенс: непомітно відлагодивши робота на місцевих високорейтингових користувачах, можна потім використати його, щоб стати королем репутації на будь-якому іншому форумі з таким же рушієм.

Подякували: leofun011

871

Re: Сьогодні я дізнався

P.Y. написав:

Хочу, щоб москалі розбомбили США разом із гуглівською штабквартирою.

Гадаєте, на хуяндексі краще буде?

Подякували: leofun011

872

Re: Сьогодні я дізнався

агент кремля не палиться

873

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:
P.Y. написав:

Хочу, щоб москалі розбомбили США разом із гуглівською штабквартирою.

Гадаєте, на хуяндексі краще буде?

(А МЕТА для кого зроблена?!)
Розумієте, коли російську мову підсовує москаль — це закономірно й природньо, бо він москаль (що з нього візьмеш?), ми його з чистою совістю банимо і йдемо на американські ресурси. А коли до справи русифікації України впрягається ще й братній американський народ, тут уже тільки бити, ногами, боляче — інших варіантів я просто не бачу.

Подякували: leofun011

874

Re: Сьогодні я дізнався

P.Y. написав:

(А МЕТА для кого зроблена?!)

Dlja Moskaljiv, kotri gyjutj v Ukrajyni. Serijozno, tam Jandeks pryvjazanyj i vykonujutj vymohy RKN.

No i ctce, meni zdavalo sja, ge pro lr=-lang_ru tut vsjim vidomo.

875

Re: Сьогодні я дізнався

dot написав:

No i ctce, meni zdavalo sja, ge pro lr=-lang_ru tut vsjim vidomo.

Факт залишається фактом: українцеві, якщо він не виконає певних танців з бубном, Гугл буде примусово видавати російські результати пошуку за неросійськими запитами. Добре, тут усі достатньо свідомі й комп'ютерно грамотні, щоб або додати потрібні опції, або поритися глибше та ще якісь додаткові опції ввімкнути, або, в крайньому, написати/відшукати плагін чи юзерскрипт, який вичищатиме російські сайти з гуглівських результатів пошуку. Але за замовчуванням гугл нас розглядає як різновид росіян, тож українець, не настільки занурений у націонал-патріотичну тему, буде отримувати кінські дози російського контенту, які, зрештою, можуть похитнути його національну свідомість, яка й без того не настільки міцна. Тут дехто обурюється, що у львівських кав'ярнях крутять російський блатняк — ну так це ж закономірно, коли нагуглити щось українське, не отримавши натомість щось російське, для більшості стає складно.

Отже, що таке lr=-lang_ru? Правильно, це такі рожеві окуляри, які можна начепити на себе, щоб і далі думати, що гугль нас любить.

Подякували: leofun011

876

Re: Сьогодні я дізнався

dot написав:

Dlja Moskaljiv, kotri gyjutj v Ukrajyni. Serijozno, tam Jandeks pryvjazanyj i vykonujutj vymohy RKN.

У даному випадку, це не має значення. МЕТА — приклад пошуковика, яким реально ніхто не користується. Зате український (тому, теоретично, український користувач мав би спершу згадати про нього, а вже потім лізти на яндекс, якщо гугл раптом відімкнуть).

877

Re: Сьогодні я дізнався

P.Y. написав:
dot написав:

Dlja Moskaljiv, kotri gyjutj v Ukrajyni. Serijozno, tam Jandeks pryvjazanyj i vykonujutj vymohy RKN.

У даному випадку, це не має значення. МЕТА — приклад пошуковика, яким реально ніхто не користується. Зате український (тому, теоретично, український користувач мав би спершу згадати про нього, а вже потім лізти на яндекс, якщо гугл раптом відімкнуть).

такий український...

Прихований текст

https://media.discordapp.net/attachments/333936584481177600/847776218777649162/unknown.png

Подякували: leofun011

878

Re: Сьогодні я дізнався

І як той ланг ру допомагає, якщо скролиш список рекомендованих відео на ютубі. В мене в списку не рекомендувати вже тисячі російськомовних каналів. А воно все одно лізе і лізе.

Подякували: 0xDADA11C7, P.Y.2

879

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

такий український...

При бажанні, українські кнопочки можна й на яндексі налаштувати. Чому МЕТА так не може? Втім, вона багато чого не може...

880

Re: Сьогодні я дізнався

Vo_Vik написав:

І як той ланг ру допомагає, якщо скролиш список рекомендованих відео на ютубі. В мене в списку не рекомендувати вже тисячі російськомовних каналів. А воно все одно лізе і лізе.

Tut ne dopomoge, bo to v megax Quqla, pro kotroho i bula mova. Ale dlja takoho mogec maty tydyvy.com.