921

Re: Сьогодні я дізнався

Сьогодні я дізнався, що лікування пухлини іде добре, на наступну процедуру (а якщо пощастить - то й контроль) за 3 місяці.

Подякували: ch0r_t, 0xDADA11C7, flatliner, Chemist-i4

922

Re: Сьогодні я дізнався

Шо, ще в одного реплейсянина пухлина? Їдьте з того Києва в село до frz, всі ті пухлини від радіацій та поганого повітря...

923

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:

Сьогодні я дізнався, що лікування пухлини іде добре, на наступну процедуру (а якщо пощастить - то й контроль) за 3 місяці.

Бажаю одужання.

924 Востаннє редагувалося frz (25.06.2021 18:13:20)

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

в село до frz

Щоб там оселитися, потрібно докласти стільки зусиль, що це пригода на декілька років (з айтішною зарплатою). Або ж потрібно отримати в спадок тисяч сто єнотів і тоді замовити все під ключ. Але як місце для перемикання від міської суєти цілком класне.

https://replace.org.ua/topic/13244/

925 Востаннє редагувалося ch0r_t (25.06.2021 17:59:46)

Re: Сьогодні я дізнався

Теж вляпався в госпіталь.
І дізнався що буде коли медична сестра криво введе анальгін в вену...(кільце вище антибіотика проба, чи щось таке.)
Одужуйте пане koala, повертайтесь до роботи.

Прихований текст

https://i.ibb.co/frdmLt6/20210623-163257.jpg

*Якщо придивитися, схоже на синьо-фіолетовий вогник.

Подякували: koala, leofun012

926

Re: Сьогодні я дізнався

хм, це шо треба робити, аби воно таке синє було. У мене такого не було навіть після тижня крапельниці і купи аналізів крові.

927

Re: Сьогодні я дізнався

tchort написав:

вляпався в госпіталь

Бажаю одужання.

928

Re: Сьогодні я дізнався

koala написав:

Сьогодні я дізнався, що лікування пухлини іде добре, на наступну процедуру (а якщо пощастить - то й контроль) за 3 місяці.

Мої родичі бабусі хто чим болів, від лікування не одужав. 2-4 роки протянули.

А без лікування більше всього прожив дід, з раком простати, 7 років і у нього текла кров. А помер не від раку, а захлинувся блювотними масами після отруєння кавуном. При тому він був на ногах, з метастазами у шлунок і в нього все боліло.

А все що Ви дізналися - то гроші із Вас витягують. Мені вас жаль, як людину. Ледь не заплакав, прочитавши

koala написав:

Сьогодні я дізнався, що лікування пухлини іде добре

То кажуть усім хворим таке і нам про це розповідати не варто, бо це не достовірна інформація, це тільки медична етика.

Ви б сказали краще що за пухлина, може б ми щось підсказали, де краще лікувать та чим. Якщо хіміотерапію проходили недавно то ще не все втрачено, а якщо давно то у вас буде новий рак як побічний ефект терапії.
Я б радив користуватися більш новими препаратами, не жаліючи коштів та у Німеччині чи тому подібних країнах, а не в розкрученому Ізраїлі де теж витягують гроші.

Лімфатичні вирізати ні в якому разі не треба, бо то прямий шлях у той світ. Тільки якщо рання стадія без метастазування можна вирізать, усе інше не сповільнить а прискорить...

Але мабуть більшість порад будуть сприйняті негативно, а більше довіри буде якомусь лікарю.

Я щиро бажаю одужання, але знаю, що його не буде. Бажаю прожити без мук якомога більше.
Взагалі бажаю встого доброго...

P.S. Мабуть тільки у мене одного нема грошей на вирізання новоутворень, з котрими я ходжу багато років (мінімум 3 роки), в мене болять лімфовузли і частий пронос, та то може й добре таким чином Бог рятує мене від цих проблем з хімією. Але раптом почнеться ядерна реакція, яку не зупинити, з метастазуванням?
Але раптом до того часу винайдуть ліки і раптом мене вилікують?.

929

Re: Сьогодні я дізнався

Павле. Ви не подумайте що я бажаю вам зла.
Я тільки зі зла хіба що.

----
Було таке співпадіння. Снився мені десь місяць тому якби сон. Я не жартую, знаєте.
Я прошу у цьому сні, щоб Бог позбавив мене від моїх ворогів, кудись їх дів (не на той світ а просто кудись, щоб вони мене не доставали). В списку називаю Павло Славинський. Бог каже "добре, я спробую щось зробити. Але знай, ти ж сам будеш проти його кудись дівати, бо більше ніхто тобі з фріланс-завдань допомагати не буде". А я кажу "інші допоможуть". А Бог каже "ну добре, але в тебе буде шанс це відмінити, я тобі покажу що тобі більше ніхто крім нього не допоможе". І от я був уже схаменувся, але вийшов із сна.

Ви ж віруючий в Бога.
То як думаєте, то співпадіння було чи ні?
Я не хочу щорб Ви помирали.

Не треба. Хай лишиться той Павло Славинський. Нехай і вредний. Але готовий допомагати. Мені чи комусь іншому, забираючи якби-то ворога я не даю допомагати іншим, інших багато.
Павле, залишайтесь з нами.

930

Re: Сьогодні я дізнався

родичі по казали по селах продають хати 2поверхові, заходь і живи за 20к грн. Бо всі або повмирали, або  в місто виїхали.
Але з інетом у селах халепа - 3G і не скрізь

931

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався про Ресурсний голод

Подякували: ReAl, Chemist-i2

932 Востаннє редагувалося frz (27.06.2021 08:29:37)

Re: Сьогодні я дізнався

https://alternativeto.net/software/krisp/

Давненько вже дізнався про Krisp - програмку під вінду або мак для вилучення фонових шумів (наприклад, кличуть на кухню їсти / плаче дитина, а в тебе якраз триває демо для кастомера). Але крісп платний. А тепер є й безкоштовні варіанти, в тому числі й для лінукса.

Щойно випробував Cadmus під убунтою - працює. Після встановлення потрібно тільки запустити cadmus вручну, а далі вибрати новий віртуальний мікрофон cadmus в вашій програмі, через яку потрібно спілкуватися. Прибирає геть навіть моє фонове тайпання по клавіатурі.

933 Востаннє редагувалося frz (30.06.2021 02:31:22)

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався, що в Польщі практикується расова сегрегація за ознакою - є/нема прививки від коронавірусу

польською

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/40da880e5a49af0d1832db1de98badcb.jpeg

934 Востаннє редагувалося ch0r_t (30.06.2021 06:51:05)

Re: Сьогодні я дізнався

Виявляється в Steam на розпродажі лежить Cyberpunk 2077 всього за 600грн. Хмм...може й мені розбитий в смерть лептоп свій виставити на розпродаж зі знижкою у 10-15%, чи ніхто не хоче купити поламаний брухт з пластиком за 14 000 грн?

Подякували: leofun011

935

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Дізнався, що в Польщі практикується расова сегрегація за ознакою - є/нема прививки від коронавірусу

польською

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/40da880e5a49af0d1832db1de98badcb.jpeg

нова фіча по всьому світу, для обмеження переміщення людей

936

Re: Сьогодні я дізнався

tchort написав:

Виявляється в Steam на розпродажі лежить Cyberpunk 2077 всього за 600грн. Хмм...може й мені розбитий в смерть лептоп свій виставити на розпродаж зі знижкою у 10-15%, чи ніхто не хоче купити поламаний брухт з пластиком за 14 000 грн?

Воно норм робе на пк, то проблеми в основному на приставках, і ті вже значно пофіксили

937

Re: Сьогодні я дізнався

Оце я розумію антихристиянський тріль:

Гривз, помістивши свої геніталії на надгробну плиту, прочитав заклинання, яке повинно було посмертно змінити сексуальну орієнтацію Джонстон і зробити її лесбійкою в потойбічному світі

Джерело

Подякували: FakiNyan, ch0r_t, Chemist-i3

938 Востаннє редагувалося ch0r_t (01.07.2021 21:19:21)

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався про свою рідкісну спосібність визначити по самим лише розводам і блікам на задньому склі авто та іншим характерним ознакам на автомобілі, - професійну зайнятість її власника.

Заднє Скло, - Професійного гвалтівника

https://i.ibb.co/3v6YDmQ/first.jpg
https://i.ibb.co/VM8Gkvw/second.jpg

939

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7
0xDADA11C7 написав:

Оце я розумію антихристиянський тріль:

Гривз, помістивши свої геніталії на надгробну плиту, прочитав заклинання, яке повинно було посмертно змінити сексуальну орієнтацію Джонстон і зробити її лесбійкою в потойбічному світі

-Негайно поверніться до технічної літератури та документації по компіляторам.

Подякували: 0xDADA11C7, Chemist-i, leofun013

940

Re: Сьогодні я дізнався

Моя мама написав:

Ізраїль дає безпроцентний кредит на купівлю землі в Україні