1 041

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

остап дроздов розповів. Каже, був якось в ІФ області, і розмовляв з чуваком (в званнях не розбираюсь) з ГК церкви, і це той чувак йому розповів таке.

Це зветься "Рабинович телефоном наспівав"

Подякували: ReAl1

1 042

Re: Сьогодні я дізнався

Кажуть що в деяких китайських перекладах говориться не про "хліб наш насущний" а про "рис наш насущний", бо звичний нам хліб там подають лише в європейських ресторанах.

Скажіть, де я можу спробувати біблійський хліб насущний. На що він був схожий? На мацу? На лаваш? То може і перекладати тоді варто "маца наша насущна"?

Подякували: ch0r_t1

1 043

Re: Сьогодні я дізнався

Якраз з інформацією про давню ізраїльську кухню не настільки важко. Достатньо заґуґлити на зразок "Ancient Israelite cuisine", а далі аби було бажання читати простирадла тексту.
Манна небесна - ось топік для дискусії, що саме це було і яким воно було на смак, є на цю тему раввиністичні анекдоти, відомі в середовищі тих хто цікавиться. З тодішнім хлібом простіше.

1 044

Re: Сьогодні я дізнався

Я не хочу інформації  :D Я хочу з'їсти ту хлібину

1 045

Re: Сьогодні я дізнався

хочу з'їсти ту хлібину

Це теж відносно не проблема. Для цього потрібно придбати квиток до Ізраїлю, зробити прививку від тієї відомої каки аби пустили прикордонники приймаючої сторони, вижити в разі можливого ракетного обстрілу з боку недружніх сусідів, записатися на екскурсію в поселення Біблійних часів (це щось типу Пирогово під Києвом або ж Шевченківського гаю у Львові) і там можна навіть разом з місцевими взяти участь у процесі підготовки, випікання і власне споживання.

1 046

Re: Сьогодні я дізнався

Дякую, так і зроблю, як буду в Ізраїлі.

Подякували: ch0r_t1

1 047 Востаннє редагувалося ch0r_t (10.08.2021 04:35:04)

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7 написав:

Я не хочу інформації  :D Я хочу з'їсти ту хлібину

-Ну...Хоч, хтось, вже будь ласка, дайте ж цьому чоловіку. Хоч шмат. Тієї. Маци.

https://www.youtube.com/watch?v=IeZbm1m0rdg

1 048

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7 написав:

Скажіть, де я можу спробувати біблійський хліб насущний. На що він був схожий? На мацу? На лаваш? То може і перекладати тоді варто "маца наша насущна"?

Ближче до лаваша. Традиційне перше питання старшого сина до батька на Песах: "чому весь рік ми їмо хліб і мацу, а сьогодні лише мацу?"

Подякували: 0xDADA11C71

1 049

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:
FakiNyan написав:
frz написав:

FakiNyan

Ок


А це звідкіля взято?...

остап дроздов розповів. Каже, був якось в ІФ області, і розмовляв з чуваком (в званнях не розбираюсь) з ГК церкви, і це той чувак йому розповів таке.

Зрозуміло, ну я якраз в ІФ області розмовляв з одним дядьком, котрий твердив що Ісус народився під Говерлою. Хоч було б цікаво дізнатися, звідки саме той взяв про забирання дітей від матерів, однак оскільки це видається наразі нездійсненним, то будемо вважати що це народна творчість.

ще про народну творчість

Кажуть що в деяких китайських перекладах говориться не про "хліб наш насущний" а про "рис наш насущний", бо звичний нам хліб там подають лише в європейських ресторанах.
Ще в цьому ж напрямку можна згадати зображення Йосипа, Марії і Ісуса в гуцульських вбраннях.

може буть, але там основна ідея була не в тому, шо робив той Мойсей, а те, як позбутися рабської (совєцької) ментальності, а багато люду як раз і говорять про те, що от Мойсей водив нарід, аби раби повмирали. Але на нашому прикладі ми бачимо, що зміни поколінь не є достатньо, бо батьки-совки зрощують дітей-совків, котрі ніколи в тому совці не були, але дуже його люблять.

1 050 Востаннє редагувалося frz (10.08.2021 11:56:13)

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

батьки-совки зрощують дітей-совків

В цьому є сенс чисто по-людськи, однак для тих хто глибоко вчитується в Біблію (на жаль, в традиційних церквах більше практикується читання похідної літератури, а саму Біблію розгортати "на закуску", або й взагалі покладатися на те що священик розкаже, а самому не читати), кришталево очевидно що відбирання дітей не робилося - ще перед самим входом у Обіцяну Землю психологія людей була рабською; ввійшли не всі, а лише невелика частина; і сам Мойсей теж не ввійшов.

Можна порівняти із загонами яничарів - цих воїнів турки набирали з викрадених на слов'янських землях дітей у малому віці, і вже через 10-15 років вони не те що не мали ніякого зв'язку з Батьківщиною, а й люто боролися проти неї, при цьому були в тому ділі напрочуд успішними.

1 051

Re: Сьогодні я дізнався

взнав про камери компанії Hasselblad, котрі дуже дорогущі, бо мають здоровий сенсор

1 052

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Манна небесна - ось топік для дискусії, що саме це було і яким воно було на смак, є на цю тему раввиністичні анекдоти, відомі в середовищі тих хто цікавиться. З тодішнім хлібом простіше.

Що до цього є лише припущення. Одна з версій:

Манну небесну, якою живилися сини Ізраїлю, виробляла складна і дуже досконала, навіть за сучасними поняттями, машина. Зрозуміло, ніхто не міг побудувати таку машину на Землі 3500 років тому, в ті часи, коли стався результат євреїв з Єгипту. Та зате подібний агрегат міг знаходитися на борту інопланетного космічного корабля, забезпечуючи його екіпаж їжею, а також киснем.

Передбачувана конструкція

Влаштована така машина була, ймовірно, таким чином. Її верхня частина була циліндричним біореактором, або ферментером, в якому знаходилася хлорела і відбувалося її розмноження. Всередину біореактора, де поміщалося джерело світла і тепла, подавалися розчини мінеральних солей, вода і повітря, збагачене вуглекислим газом. Знизу навколо біореактора розташовувалися місткості яйцевидної форми, розчини ферментів і мінеральних солей, що містять, а зовні увесь він був оточений конденсатором, що забезпечував отримання необхідної кількості води з атмосферної вологи.

Автоклав, в якому хлорела перетворювалася на готовий продукт - манну, розташовувався в нижній частині машини. З автоклава манна поступала в дві кулясті збірки, звідки зголоднілі мандрівники і отримували строго дозовані порції. З протилежного боку від збірок знаходився невеликий ядерний реактор, що служив джерелом енергії, там же розміщувався блок системи управління і маніпулятор, що виконував запрограмоване регламентне обслуговування ядерного реактора.

На користь аргументів, що приводяться ученими з Кембріджа, свідчить і той факт, що статтю про перші результати їх досліджень походження манни небесною опублікував в 1977 році англійський журнал Science - видання дуже серйозне і авторитетне в наукових кругах всього світу.

Джерело тексту припущення: Феномен біблейської "манни небесної"

1 053

Re: Сьогодні я дізнався

Droid 77
Посилання на статтю в журналі Science (розумію, тоді не було тих ваших інтернетів, в такому випадку принаймні номер і дату виходу) не було ні у вашому дописі, ні в статті (відверто жовтій) за наданим лінком. Будемо вважати це псевдо-науковою народною творчістю.

1 054

Re: Сьогодні я дізнався

Нестача працівників у сфері ІТ вже змушує деяких роботодавців хантити талановитих школярів (працювати до досягнення повноліття можна зі згоди батьків і якщо графік роботи не перешкоджає в навчанні).

1 055

Re: Сьогодні я дізнався

І де ці ідіоти беруться...

Droid 77 написав:

верхня частина була циліндричним біореактором

От саме циліндричним. Не конічним і не півсферичним, а саме циліндричним. Інакше не працює.

1 056

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

Нестача працівників у сфері ІТ вже змушує деяких роботодавців хантити талановитих школярів (працювати до досягнення повноліття можна зі згоди батьків і якщо графік роботи не перешкоджає в навчанні).

В Україні все помітнішою стає нестача кадрів у багатьох сферах. Особливо зараз через це страждає ІТ-сектор, де кількість вакансій значно перевищує кількість тих, хто шукає роботу.

ІТ страдає найбільше...

ось таке знайшов


Кадровий голод: яких спеціалістів шукають в Україні та чому страждає сфера ІТ

https://24tv.ua/kadroviy-golod-yakih-sp … i_n1699474

1 057 Востаннє редагувалося mamkin haker (12.08.2021 10:22:24)

Re: Сьогодні я дізнався

День народження картопляних чіпсів. (1853) 24-го серпня

1 058

Re: Сьогодні я дізнався

подвійне свято буде

1 059

Re: Сьогодні я дізнався

Коротко про Microsoft:
10 травня 2011 корпорація Microsoft офіційно оголосила про купівлю сервісу VoIP-телефонії Skype за 8,5 мільярда доларів

12 липня 2018 року Microsoft анонсувала безкоштовну версію Microsoft Teams (заміна скайпу)

=_=

-8,5 млрд $

1 060

Re: Сьогодні я дізнався

Djinni повідомив про найм програміста в Україні на позицію з зп 10к єнотів. Спеціалізація - javascript.