1 561

Re: Сьогодні я дізнався

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/ff71e17566f12b6faeededec8272875e.jpg

Подякували: 0xDADA11C7, Yola, flatliner3

1 562

Re: Сьогодні я дізнався

перший в історії штраф за перевищення швидкості був виписаний мотоциклісту, котрий пересувався з швидкістю 8 миль за годину (12.87 км/год)

1 563

Re: Сьогодні я дізнався

8 миль на годину це і пробігти можна, щоправда недовго.

Подякували: leofun011

1 564 Востаннє редагувалося ch0r_t (27.12.2021 00:28:22)

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7 написав:

8 миль на годину це і пробігти можна, щоправда недовго.

Цікаво чим той офіцер провів виміри перед тим як виписати зареєстрований конторами історичний папірець. З якого капелюха/заднього портфелю витяг радар, чи класичний метроном годинник, аби заміряти час між стовбами...чи не знаю яким Ньютоном він заміряв ту швидкість, хіба набрехав на око "-щось то не виглядає на дозволені пару миль, та як мінімум вісім...вогнегасник-шолом де?".

1 565

Re: Сьогодні я дізнався

Ну як-як, за допомогою сержанта Радара, ви що - не знаєте класику?

- Доброго дня, капітан Непийпиво, ваші водійські права, будь ласка.
- А що сталося, чому зупинили?
- Перевищення швидкості.
- А звідки це відомо, у вас же нема радару?
- Хвильку. Прийом, сержант Радар, біля вас проїжджала сіра машина, як вона їхала?
- Вжииииик!
- А як мала їхати?
- Жжшшш...

1 566 Востаннє редагувалося mamkin haker (24.01.2022 17:41:26)

Re: Сьогодні я дізнався

https://www.kit.edu/kit/english/pi_2021 … -light.php
Взлом пк через лазерний принтер лазерами :D

Прихований текст

https://www.kit.edu/img/pi/2021_117_IT-Sicherheit_Computerangriffe%20mit%20Laserlicht_2_72dpi.jpg

1 567 Востаннє редагувалося ch0r_t (27.12.2021 22:36:43)

Re: Сьогодні я дізнався

mamkin haker написав:

https://www.kit.edu/kit/english/pi_2021 … -light.php
Взлом пк через лазерний принтер лазерами :D

Прихований текст

https://www.kit.edu/img/pi/2021_117_IT-Sicherheit_Computerangriffe%20mit%20Laserlicht_2_72dpi.jpg

Ще тільки 2-гу стр того паперу прочитав, https://intellisec.de/pubs/2021-acsac.pdf але здається що там йдеться не про саме проникнення ("взлом"), а ефективну двосторонню комунікацію з кодом що вже потрапив в "не підключену / ізольовану" систему (напр через ланцюг постачання софту/заліза організації, чи якісь скомпрометовані драйвери(в сутності теж саме) хз), тобто про можливість/технологію використання нових, прихованих каналів комунікації.

Крім того, миготіти відносно потужним синьо-пурпурним лазером (там не UV, а наскільки зрозумів видимого спектру лазер) по обладнанню з LED, ще той відчайдушний задум...

папір написав:
Прихований текст
абзац до

We cannot deploy any additional receiving equipment
at the attacked device and need to operate the channel entirely
from remote. This bidirectional channel is applicable to devices
where existing LEDs are connected to a general purpose I/O (GPIO)
interface and hence information can be sent and received through
the device’s firmware.

To demonstrate the efficacy of our attack, we systematically evaluate
the receiving capabilities of LEDs and characterize the needed
laser modules with respect to power capabilities, wavelength, and
modulation. We find that for most devices a blue/purple engraving
laser for merely 150 € is sufficient to conduct the attack against
LEDs of different color. For the back-channel, we investigate the
suitability of cameras as found in modern smartphones as well as
specialized avalanche photodetectors.

пару, після

While exfiltrating data using
flashing LEDs has been investigated before (cf. Table 1), we significantly
push the limits in terms of distance and data rate. In our
experiments, we demonstrate infiltration and exfiltration of data
over 25 m at 18.2 kbps and 100 kbps, respectively. We are the first
to enable fast, bidirectional covert communication in this setting.

In summary, we make the following contributions:
Novel infiltration technique. We present a novel method for
sending data towards air-gapped devices by utilizing built-in
LEDs as receivers. Note, LEDs are designed to emit light, rather
than receiving it. By using high-intensity lasers, we induce
signals across tens of meters.
Significantly faster communication. In comparison to related work on covert channels, we are increasing the data rate
of communication by an order of magnitude. For exfiltration,
we improve the data rate by a factor of 25 and realize a speedup factor of 110 for data infiltration.
Practical implementation. We demonstrate the feasibility of
our bidirectional communication channel in different practical
scenarios. We are able to bridge 25 m at 18.2 kbps for infiltrating and 100 kbps for exfiltrating data using LEDs already build
in office devices.

Власне, товариш-дослідник там написав:
Прихований текст

There exist various hardware-based attacks [see 34] facilitated by
supply-chain compromise [3], which inevitably leave physical evidence behind
(the device itself). In this paper, we thus focus on
software supply-chain attacks [e.g., 7, 8] that use covert channels
without any additionally brought-in equipment. Our method enables bidirectional
communication into air-gapped systems using
optical transmission
and, thus, operates on the intersection of two
different fields of research: (a) Covert channels to exfiltrate and
infiltrate data, and (b) visible light communication, that forms the
foundation of our attack. Subsequently, we discuss both in detail

Подякували: mamkin haker1

1 568 Востаннє редагувалося ch0r_t (28.12.2021 05:04:16)

Re: Сьогодні я дізнався

Британські війська (всі п'ять з половиною офіцерів штабу) готові евакуюватися з України у разі вторгнення Росії.
Пише SUNDAY EXPRESS -> { British troops ready to evacuate from Ukraine in event of Russian invasion }

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/88ea82ce6d0ce9db758047f2d7060970.jpeg
[На фото чоловік сумує за своєю батьківщиною, що своїм полум'ям все ще зігріває його десь знизу.]


More than 100 are deployed in a training and advisory role with Polish, US and Canadian forces. The move to shape an exit strategy follows Defence Secretary Ben Wallace saying it is "highly unlikely" UK forces will fight Russian troops on Ukrainian soil.

Tensions continue to mount, with more than 100,000 Russian troops said to be near the border.
Satellite images from US firm Maxar Technologies have revealed a new brigade-level unit, consisting of hundreds of tanks and armoured vehicles, situated at an army base in Crimea.

Прихований текст

Army chiefs are to mount a full "review" of Operation Orbital to ensure all UK personnel can be "safely withdrawn" if Moscow orders in troops.
Most of the British force is stationed at Yavoriv and these will drive to the Polish border a short distance away, sources say.

A small team of staff officers in the capital Kiev will also head for the border, while a maritime training cadre in Odessa is in the UK for Christmas.
The decision to evacuate will be made by Chief of Joint Operations Lt Gen Charlie Strickland.
His staff at Permanent Joint HQ in Northwood, Herts, will be on standby over Christmas to monitor "atmospherics", and Lt Gen Strickland is understood to be receiving twice-daily updates.

"He will be looking carefully to gauge the effect of any incursion on the ability to get his troops out - he cannot allow them to be trapped there," said an Army source last night.

British forces have provided short-term training to the Ukraine Army as part of an international package of support following aggression in 2014.

1 569

Re: Сьогодні я дізнався

Та це ясно що UK евакуюються, добре якщо свої вундервафлі підженуть вчасно. Ніхто не буде класти голови замість нас.

1 570

Re: Сьогодні я дізнався

Linux Mint 20 має ім'я - Уляна

Подякували: mamkin haker1

1 571

Re: Сьогодні я дізнався

що летальна зброя - не сухопутна.
на 1:55
https://youtu.be/c-SMU_DueOI?t=115

Подякували: 0xDADA11C71

1 572

Re: Сьогодні я дізнався

Прочитав про "першого програміста", ніколи б не подумав, що це жінка!!!
https://toloka.media/archives/718

1 573

Re: Сьогодні я дізнався

arw написав:

Прочитав про "першого програміста", ніколи б не подумав, що це жінка!!!
https://toloka.media/archives/718

Ви все переплутали. Першим програмістом справді прийнято вважати жінку - Аду Лавлейс.
Катерина Ющенко начебто написала першу високорівневу мову програмування, але по-факту в світі першою розповсюдженою високорівневою мовою програмування була Фортран. Якщо ж говорити про справді першу високорівневу мову програмування, то її розробив Конрад Цузе, але його згадувати нізя, бо то неполіткоректно.

Подякували: arw1

1 574

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7 написав:
arw написав:

Прочитав про "першого програміста", ніколи б не подумав, що це жінка!!!
https://toloka.media/archives/718

Ви все переплутали. Першим програмістом справді прийнято вважати жінку - Аду Лавлейс.
Катерина Ющенко начебто написала першу високорівневу мову програмування, але по-факту в світі першою розповсюдженою високорівневою мовою програмування була Фортран. Якщо ж говорити про справді першу високорівневу мову програмування, то її розробив Конрад Цузе, але його згадувати нізя, бо то неполіткоректно.

З найстаріших широко відомих мов програмування, принаймні одна (COBOL) була започаткована жінкою.

Звідки в постсовку взявся стереотип про несумісність програмування з жінками — важко сказати (виникала думка, що деякі колективи отрмали керівників-ґеїв, яким імпонувала ідея оточити себе розумними хлопчиками — звідси й статева селективність. Втім, мабуть, все простіше: чоловіки не народжують дітей — відповідно, не бігають в декретні відпустки (які доводиться оплачувати роботодавцеві) — ось у роботодавців і з'явилась мотивація для відмазки, що жінка-програміст — не жінка й не програміст. Але ж ні: якщо більшість програмістів працюють як ФОП, то там оплата відпусток лягає на самий ФОП. Отже...).

1 575

Re: Сьогодні я дізнався

В теорії жінка є людиною, а на практиці ні. Я не буду продовжувати цю безплідну розмову, бо по-перше маю приклад перед очами - моя мати колишній "програміст", яка слово agree не знає. Ні, вона була набагато краще справлялася зі своєю роботою, ніж її колеги-програмісти та деякі чоловіки, але... бомж-колядун по хвакту. Це мій особистий досвід. Можемо подивитися на статистику участі жінок в OpenSource русі, чи навіть активністю на цьому форумі. Мені більше жодних аргументів не потрібно, бо вигадувати аргументи, які протирічать життю я не збираюся. І так, я знаю доброго фахівця жіночої статі навколокодерського фаху, але це таке виключення, яке підтверджує правило - їй чоловік потрібен лише для сексу, а так вона цілком здатна впоратися з власним життям, не потребуючи жодної сторонньої допомоги. Мабуть, невдовзі в неї пеніс виросте, бо від поведінки більшості жінок це разюче відрізняється.

Подякували: ch0r_t, leofun01, machinegun3

1 576

Re: Сьогодні я дізнався

У місті Юрга Кемеровської області РФ місцевий криміналітет 4 роки збирав данину із контрактників місцевої військової частини, на балансі якої був ядерний арсенал. Контрактникам погрожували, залякували і били тих, хто не платив.
Мудохали і учасників бойових дій у Сирії. Військові, яких на 80-тисячне містечко аж 3 бригади, у поліцію не зверталися. Так із кожного військовослужбовця із 2017-го року "стригли" до 400 тисяч рублів в рік.
Але хтось таки заявив на лідерів злочинного угруповання Мудариса Тартькова і справа навіть дійшла до розслідування і арешту. Але коли ватажка відпустили і він продовжив розсікати по тайожному райцентрі на своєму тонованому "Мерсі", свідки стали забирати покази.
Мудариз Тартьков з глухоманського містечка виявився страшнішим за НАТО.
Лише 2 роки тому таке ж кримінальне іго вдалося скинути у іншій "ядерній" частині в Читинській області. Там військовослужбовців РФ "стригли" "Джон Келі" та "Саша Бурят" (в миру Гогіто Гешеані та Олександр Цапилов)
В Алейську (Алтайський край) контрактники платили місцевим бандюкам по 20 тисяч рублів лише за "грубу відповідь".
В суворій Челябінській області суд міста Чебаркуль засудив аж чотирьох урків за "розбій та пограбування" місцевих військових.
В закритому місті Вілючинську (база субмарин Тихоокеанського флоту РФ) на Камчатці бандити обклали даниною екіпаж атомного підводного човна "Георгій Побєдоносєц". Гроші чуваки забирали прямо на борту ракетного крейсера.
Тут в голові не вкладається навіть те, що бандити взагалі проходили на борт субмарини із ядерною зброєю, яка загрожує самому Вашингтону.

Звідсіля

Російський криміналітет робить таке, на що жодне ЗСУ+Нацгвардія+СБУ не наважиться. Може треба налагоджувати зв'язки з російським криміналітетом, щоби убезпечити світ від московської воєнщини? Свободу Мударису Тартькову!

Дискусія з приводу цієї новини тут

Подякували: ch0r_t, machinegun, flatliner3

1 577

Re: Сьогодні я дізнався

Ну, в моєму найближчому оточенні є принаймні три жінки, що працюють чи працювали програмістами. Не можу сказати, що вони чимось програють перед програмістами-чоловіками з цього ж оточення, включаючи недопрограміста в моїй особі.

Щодо цього форуму. Гадаю, відсутність жінок на ньому — симптом не проблем жінок, а проблем самого форуму: в цій офіцерській берлозі, яка тут утворилася після втрати засновника (втім, мабуть, раніше — просто тоді це не так кидалося в вічі), не кожен чоловік витримає — а ви хочете, що реальні програмістки (с) кидали роботу/дітей/домашні справи й ішли сюди відвойовувати місце в гомоієрархії у місцевої тролоти? Будьмо реалістами: це нереально. Постійних учасниць (яким було б цікаве спілкування у форматі цього форуму) нема вже давно. Або лише по ділу і лише епізодично. Хоча, заходила сюди одна дівчинка рік чи два тому, ставила цікаві питання про систему типів С++ — нічого, місцеві спеціалісти успішно її затюкали.

Подякували: leofun01, cheappi386, flatliner3

1 578

Re: Сьогодні я дізнався

й ішли сюди відвойовувати місце в гомоієрархії у місцевої тролоти?

А ви вважаєте, що програміст, який нездатний заткнути рота тролю, тобто не послати його, не почати кидатися лайном, а просто чітко висловитися, не давши тролю жодного шансу - справжній програміст? Ні, це макака, якій роботодавець кидає кісточку, а сеньйор мордує його технічним завданням, в якому той не тямить. Якщо особа не здатна сформулювати мету свого візиту, то і в програмуванні їй робити нічого, без будь-яких статевих упереджень. Але по-факту ставити чіткі питання та висловлюватися здатні лише чоловіки.

Подякували: ch0r_t1

1 579

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7 написав:

й ішли сюди відвойовувати місце в гомоієрархії у місцевої тролоти?

А ви вважаєте, що програміст, який нездатний заткнути рота тролю, тобто не послати його, не почати кидатися лайном, а просто чітко висловитися, не давши тролю жодного шансу - справжній програміст? Ні, це макака, якій роботодавець кидає кісточку, а сеньйор мордує його технічним завданням, в якому той не тямить. Якщо особа не здатна сформулювати мету свого візиту, то і в програмуванні їй робити нічого, без будь-яких статевих упереджень. Але по-факту ставити чіткі питання та висловлюватися здатні лише чоловіки.

Я вважаю, що з затиканням ротів тролям і самі тролі впораються. Ну або не впораються. Однаково результат не вартий докладених зусиль. Нормальній людині, навіть якщо вона вміє відстояти свою позицію, спілкування поза роботою потрібне для відпочинку від гризні з начальством на роботі — музичку послухати, котиків запостити... Якщо ми всі тут як собаки гриземось, то, виходить, мало викладаємось на роботі, або макакуємо там, або й ніякої роботи штатним кулхацкером нема взагалі.

Подякували: leofun011

1 580

Re: Сьогодні я дізнався

спілкування поза роботою потрібне для відпочинку від гризні з начальством на роботі — музичку послухати, котиків запостити...

Особисто я з жодним начальством не гризуся, бо мої повідомлення щодо роботи й технічного завдання зокрема не можна сприймати двозначно - нема предмету гризні.

Якщо ми всі тут як собаки гриземось

Ви щось плутаєте. До нас часто заходять (нахабні зазвичай) дегенерати, яким треба показати їхнє місце. Жодної "гризні" тут нема - це просто гігієна, не більше. До людей, які знають чого хочуть, ставлення прихільне. Наприклад, знайдіть в цій темі гризню або тролів - тема велика на 206 повідомлень. Я знаю, що користувач завдяки нашому форуму збільшив кількість донатів і розширив кількість гравців. І жодного кривого слова!

Подякували: ch0r_t1