1 741

Re: Сьогодні я дізнався

Не вірте всьому, що прочитаєте в інтернеті.

Подякували: ch0r_t, 0xDADA11C7, Chemist-i, leofun014

1 742 Востаннє редагувалося ch0r_t (29.01.2022 16:45:43)

Re: Сьогодні я дізнався

frz - Дякую.

Значить дізнався, з розповідей одного служивого (снайперу Ізраїльського ЦАГАЛ-у), що для розгону мирного контролю протестуючих арабів (що протестували цеглинами, камінням й пляшками з бензином), армійським юнітам, які притягалися вочевидь для тих цілей на регулярній основі, видавали (окрім газу й кийків) на такі "миропріятія" один спеціальний надульний девайс/адаптер - він пригвинчувався на зріз ствола гвинтівки й унеможливлював (безпечну для стрільця принаймні) стрільбу бойовими набоями, в який по дизайну можна запхати декілька (чи то одну) гумових куль більшого діаметру, які звісно видавались, разом з магазинами з виключно холостими набоями для відстрілу тієї гуми під час організованих заходів по контролю натовпу.
Так от, якоюсь магією випадковості/збігу - та штука мала діаметр/довжину що просто ідеально підходила для...
стандартної АА батарейки, які, як вже очевидно читачу, солдати швидко збагнули туди запихати й стріляти ними по протестувальникам замість тої гуми. Підписуйтесь на мою розсилку, дізнавайтесь кожен день щось нове, корисне і цікаве. tchort™.

Standard Israeli ammo for _charging_ Arabian protesters.

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/65ab91e72b9c8/ad1ea5e41f8f9042a9e47e87c3749a4c.jpg

Ймовірно приладдя виглядало якось так, для гвинтівки мій поверхневий й лінивий пошук не був плідним.
Подякували: 0xDADA11C71

1 743

Re: Сьогодні я дізнався

tchort написав:

Chemist-i, frz - А довго у вас пішло на освоєння того скілу? Рутина була в пару годин на день?

Прихований текст

Я взагалі спеціально не займався, воно якось саме собою, в перший час просто намагався пальці правильно ставити на свої місця (хоча я і зараз неправильно ставлю, мізинці незадіяні, ніяк окрім шифт/контрол/ентер)

Подякували: ch0r_t1

1 744

Re: Сьогодні я дізнався

Chemist-i написав:
tchort написав:

Chemist-i, frz - А довго у вас пішло на освоєння того скілу? Рутина була в пару годин на день?

Прихований текст

Я взагалі спеціально не займався, воно якось саме собою, в перший час просто намагався пальці правильно ставити на свої місця (хоча я і зараз неправильно ставлю, мізинці незадіяні, ніяк окрім шифт/контрол/ентер)

Прихований текст

В мене задіяні всі пальці - щоправда, лише на руках  *YAHOO*
Вчив українську на курсі "Соло на клавіатурі", пізніше супер швидко догнав англійську в програмці babytype під DOS, а польська розкладка прийшла якось сама.

Прихований текст

Розкладка староболгарського суржику теж прийшла сама. Власне вже цю розкладку ніде не використовую.

1 745

Re: Сьогодні я дізнався

На сайті code.org можна безкоштовно створити клас і там "викладати" основи програмування дітям на основі обраних курсів.

1 746 Востаннє редагувалося ch0r_t (30.01.2022 05:43:53)

Re: Сьогодні я дізнався

Значить та штука на яку мене було недавно підсажено як на чистий кокаінум називається "turbofolk".

Деталі:

Прихований текст

1 747

Re: Сьогодні я дізнався

0xDADA11C7 написав:

bvn
Як там ваші ігроробські задуми? От що справді цікаво читати, то це щоденники розробки та вирішення питань в процесі роботи.

Насправді, оці сінглтони мені для мого бойлерплейт з піксі... Але, є одне але. Я пожиттю велике ракло, яке ніколи й нічого не встигає робити. Тож мої рухи в будь-якому напрямку, це черепахова хода... Десь колись, раз два тижні на вихідних вдається сісти, зробити якийсь один невеличкий крочок і знову відкладається у довгий ящик. Тож хвалитись поки що нема чим.
Ось тут є декілька хеловордів:
http://test.pl.ua/

Власне, це розвиток однієї теми, яка наразі заглохла, коли я при переїзді на новий ноут про...губив похідні коди. Зараз я почав вилизувать загальну структуру проектів (бойлерплейт), щоб потім його брати і швидко наповнювати змістом під конкретну гру... можливо вона колись і народиться та конкретна гра, а можливо й ні... з такими темпами... :(

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

1 748

Re: Сьогодні я дізнався

https://replace.org.ua/uploads/images/10563/74638101c128d946929cb0823d4747e7.jpg

1 749

Re: Сьогодні я дізнався

Craob X (концепт) - ноутбук без жодного фізичного порта - English

1 750

Re: Сьогодні я дізнався

В Ізраїлі друкують штучне м'ясо на 3D принтері, до кінця цього року очікується що продукт надійде в продуктові магазини. Ціна поки що - 34 долари за кілограм.

1 751

Re: Сьогодні я дізнався

Дізнався про https://github.com/charmbracelet/glow
Воно рендерить Маркдавн в консолі.

Подякували: flatliner1

1 752

Re: Сьогодні я дізнався

Херсонський каньйон
https://replace.org.ua/uploads/images/9801/d20d88fd71f26c9f7ef75b66cdaa2bb7.jpg

1 753

Re: Сьогодні я дізнався

Операційна система NetBSD підтримує драйвери мовою Lua.

1 754

Re: Сьогодні я дізнався

Дивився відео на ютубі через мобілку, і помітив, що одне відео підкрутило яскравість. Я подумав, що це глюк, і спробував подивитись інше відео, а потім повернувся до попереднього. Виявилося, що це було HDR відео, і телефон його підтримує. Дуже цікаво виглядає.

Подякували: leofun011

1 755

Re: Сьогодні я дізнався

FakiNyan написав:

Дивився відео на ютубі через мобілку, і помітив, що одне відео підкрутило яскравість. Я подумав, що це глюк, і спробував подивитись інше відео, а потім повернувся до попереднього. Виявилося, що це було HDR відео, і телефон його підтримує. Дуже цікаво виглядає.

Яка модель?

1 756

Re: Сьогодні я дізнався

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

Дивився відео на ютубі через мобілку, і помітив, що одне відео підкрутило яскравість. Я подумав, що це глюк, і спробував подивитись інше відео, а потім повернувся до попереднього. Виявилося, що це було HDR відео, і телефон його підтримує. Дуже цікаво виглядає.

Яка модель?

Motorola edge 20 lite

1 757

Re: Сьогодні я дізнався

В Пакистані вагітна жінка вбила собі в голову цвях, бо за повір'ям це мало б вплинути на стать дитини щоб народився хлопчик.

Прихований текст

Не допомогло.

1 758

Re: Сьогодні я дізнався

frz написав:

В Пакистані вагітна жінка вбила собі в голову цвях, бо за повір'ям це мало б вплинути на стать дитини щоб народився хлопчик.

Прихований текст

Не допомогло.

А чого ви пруфів ніколи не додаєте?

1 759

Re: Сьогодні я дізнався

Chemist-i написав:
frz написав:

В Пакистані вагітна жінка вбила собі в голову цвях, бо за повір'ям це мало б вплинути на стать дитини щоб народився хлопчик.

Прихований текст

Не допомогло.

А чого ви пруфів ніколи не додаєте?

Прихований текст

А ви точно справжній сварщик програміст?

ґуґлиться "pakistan pregnant nail"

1 760

Re: Сьогодні я дізнався

Коротко про мікросервіси:

щоб щось зробити треба 7 інших рестів послати з сервака на сервак, замість одного запиту в бд

(знав це і раніше, але так точно сформулювати досі не міг)