21

Re: Таксофони

ur_naz написав:

вони залишаться назавжди в фільмах жахів

Хоча порівняно з сучасними ектопаразитами, що живляться нашим часом і грошима, дзвенячі таксофони здаються досить невинними створіннями...

22 Востаннє редагувалося plusxx (03.03.2020 16:03:17)

Re: Таксофони

frz я вчився з 2004 по 2008 включно.

Подякували: 221VOLT1

23

Re: Таксофони

Традиційний телефон це стильно, надійно і свідчить про фінансове благополуччя та вискокий соціальний статус. Від стаціоанрного телфонного звʼязку відмовляються всілякі тупі голодранці.

24 Востаннє редагувалося frz (03.03.2020 11:56:16)

Re: Таксофони

javascriptIsLife написав:

Традиційний телефон це стильно, надійно і свідчить про фінансове благополуччя та вискокий соціальний статус. Від стаціоанрного телфонного звʼязку відмовляються всілякі тупі голодранці.

Справді, чи це сарказм? Бо я чогось думав що лише бабусі ним користуються. Реально, за останні декілька років мені на нього телефонували хіба що старші родички, котрі ще не знають номеру мобільного. Ну ще з жеку було. Встановив там автовідповідач, котрий зачитує мій номер мобільного. Тримаю стаціонарний суто про всяк випадок, бо для мене вартість абонплати не кусається. Часом коли потрібно зателефонувати на міський номер, то мені швидше взяти мобільний, котрий завжди під рукою, ніж йти по стаціонарний (в мене радіотрубка, але не завжди під рукою).

25 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (03.03.2020 22:17:02)

Re: Таксофони

Фіфті-фіфті. У випадку якого-небудь великого пи…ця такий звʼязок дійсно може стати в нагоді. І з часом перетвориться в, якщо вже не перетворився, в таку собі елітну річ — в більшості людей немає а в мене є, більшість настільки бідна що не може дозволити собі платити якісь срані N гривень за телефон а я можу і т.п. Ну і з практичної точки зору такий телефон важче зламати, неможливо загубити, не потрібно постійно заряджати, не потрібно так часто віддавати сраним капіталістам свої грошики.

PS А мобілко завжди під рукою у всіляких психопатичних невротиків яким важко з ним розлучитися навіть на секунду.

26

Re: Таксофони

javascriptIsLife написав:

не потрібно так часто віддавати

До відома, абонплата в укртелекомі становить 60 грн. 44 коп. (і це через те що в мене пільги). Абонплата в київстарі в мене 35 грн., в vodafone 60 грн. (фактично 50 грн., бо я погодився на акційну пропозицію сплатити за рік наперед).

PS А мобілко завжди під рукою у всіляких психопатичних невротиків яким важко з ним розлучитися навіть на секунду.

Тут в цілому погоджуся, однак є і такі варіанти з реального життя:
1) двофакторна авторизація на роботі через андроїд пристрій
2) якісь глюки з мікрофоном на компі, через що надійніше завжди підключатися на call з телефону (це тричі на день мінімум).

27 Востаннє редагувалося comport (04.03.2020 12:14:09)

Re: Таксофони

У Київстара є послуга 30 хв. на міські номери. Коштує 15 грн.
Тут вартість ще стара.
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/voice/30fix
Або це різні послуги?
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/voic … source=ivr

28

Re: Таксофони

Це додатковий пакет. Та й скільки кому потрібно тих міських хвилин, це вже індивідуально. Скажімо, в моєму тарифному плані це 3 грн за 3 хв, далі 1,5 грн за хвилину. Тариф "так собі", але я ним користуюся в основному для 4G, а от на міські номери я дійсно рідко телефоную, тож це лише для тих моментів, коли лінь йти по радіотрубку стацінарного телефону, або ж коли я не вдома.