21

Re: Коронавіруси, грип

від паління цигарок, папірос, кальянів та ін. нема жожної користи. Запитайте будь якого лікаря. я б на законодавчому рівні дозволив би бити курців палицями і жбурляти в них каміння. а за спротив обливати нафтою, обсипати курячим пір'ям і виселяти на росію. бо то їх рівень

Подякували: 221VOLT1

22 Востаннє редагувалося 221VOLT (15.03.2020 15:57:06)

comport написав:

Курці частіше хворіють на ГРЗ та грип. З коронавірусом може бути так само. Чоловіки мають слабший імунітет, ніж жінки, їх смертність вища. У курців може бути ще вища.

ура! цих смердючих засранців менше стане!
і ще й швидше, ніж від раку з туберкульозом  *CRAZY*

23

221VOLT написав:

В мене для вас погані новини :
97% "цих смердючих засранців" виживуть і будуть мати імунітет до вірусу.

24 Востаннє редагувалося pluszz (15.03.2020 18:16:42)

Як бувший курець можу сказати що не всі курці втрачені деякі можуть стати людьми навіть після 10 років стажу.(Кинув три роки тому. Пишаюсь цим і вважаю одним з найбільших своїх досягнень.)

25 Востаннє редагувалося comport (15.03.2020 18:47:26)

leofun01 написав:
221VOLT написав:

3% - це середня смертність у світі станом на зараз.
Смертність залежить від віку, стану здоров'я, кількості щоденно викурених сигарет.
Навіть від статі. Чоловіки мруть більше.
А також від місця перебування, стану лікарень в місці перебування та швидкості розповсюдження вірусу і загальної кількості хворих у вашому регіоні.

Більша кількість хворих одночасно - більший шанс померти через обмежену кількість ліжок в лікарнях, апаратів ШВЛ, перевантаження лікарень, лікарів та медперсоналу.

26

Прихований текст

Прийшли смски на мобільні номери з адресою сайту про коронавірус

Прихований текст

27

А мене одного хвилює що статистика Італії і Китаю по смертності не сходиться, Італія ніби Європа, а вмирають більше чим в Китаї

Подякували: pluszz1

28

reverse2500 написав:

А мене одного хвилює що статистика Італії і Китаю по смертності не сходиться, Італія ніби Європа, а вмирають більше чим в Китаї

Жорсткі карантинні заходи були запроваджені надто пізно. Що викликало потужну хвилю, сплеск та велику кількість заражень.

Обмежені можливості лікарень та лікарів. Кількість реанімаційного обладнання обмежена, а важких хворих надто багато.

В Італії висока тривалість життя, тобто багато людей старшого віку. Вони дуже погано переносять хворобу. В особливості при відсутності вільного реанімаційного обладнання.

Подякували: Torbins1

29

reverse2500 написав:

Пам'ятаючи радянську статистику (споживання м'яса на душу населення — число, зірочка, примітка «м'ясо і сало в перерахунку на м'ясо», по калоріях, добре хоч примітка стояла) я б китайській довіряв не сильно.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

30

Прихований текст

+1 про комуністичну статистику - там все перекручено аби відбілити владу настільки, наскільки можливо.

Прихований текст

Плюс циркулювали відео, зараз не знайду, показували як в Китаї звалені купи трупів біля лікарні.

31

reverse2500 написав:

А як вам статистика по Південній Кореї

32

Pro obliky [abo dosjahnenja takoho] mogna potcytaty tut. Xotja varto vraxovuvaty takog ulad i vpravnistj dergavy.

33

leofun01 написав:
221VOLT написав:

я ж і кажу -- ця вся істерія в ЗМІ надуває з мухи слона))

знайшли "нову чуму", яка знову "залишить міста пустими" -- на словах,
а насправді -- помирають лише ті, хто і так незабаром помре (з інших причин)

Подякували: leofun01, pluszz2

34

Прихований текст

Магазин біля дому маленький, тож це не показник, однак факт є фактом - жодного рулону туалетного паперу, залишилися лише паперові рушники і серветки.

Прихований текст

Я от не розумію цього ажіотажу - адже якщо мені зараз потрібно один рулон на тиждень, то і через місяць мені буде потрібно той самий один рулон на тиждень.

Прихований текст

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5e6fccc9b230d/photo-2020-03-16-20-21-48.jpg

Подякували: pluszz1

35

frz причина проста

Прихований текст

https://pbs.twimg.com/media/ETP5g7MWsAEzVCT?format=jpg&name=large

а так я не вiрю в цю маячню, що це пандемiя i кiнець свiту. Вмерли одиницi, вiд тубiку вмирають бiльше чи вiд грипу звичайного.
це все вигiдно .... видалив, бо 2.10...

Подякували: pluszz, 221VOLT2

36

пандемія страху, так цей грипосіфіліс можна назвати

Подякували: leofun011

37

Прихований текст

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5e708a36b3e7b/corona-good-news.png

38

Прихований текст

Не захоплююсь Біллом Ґейтсом, однак він передбачив теперішню ситуацію ще в 2015 році
www.youtube.com/watch?v=6Af6b_wyiwI

Подякували: Chemist-i, ostap34PHP, Irbis, Torbins4

39 Востаннє редагувалося frz (23.03.2020 16:29:48)

Прихований текст

В такий цікавий час мушу по лікарях... Схоже, виходить камінець з нирки. печінку таки доведеться лікувати...

40

Прихований текст

МВФ прогнозує глобальну рецесію економіки вже у 2020 році