41

Re: Коронавіруси, грип

Прихований текст

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/86786a3c573b6143082b50f5ae6485ca.jpg

Подякували: leofun011

42

Прихований текст

Сплю мабуть що чотири години вдень. Крім звичайного сну вночі.

43

Прихований текст

Таїланд - через відсутність туристів натовпи голодних мавп на вулицях б'ються за їжу

https://m.youtube.com/watch?v=22JgHBb-0dg#

44 Востаннє редагувалося reverse2500 (24.03.2020 07:31:01)

народ, паніці немає меж, я взагалі в шоці як ветеринар по спеціальності та як продають ультрафіолетові лампи ( не бактерицидні ), тільки напиши шо то антисептик і будуть брати за шалені гроші, ніби це врятує. А ще дивно, доказано що вірус може проникати через слизові оболонки очей, а заставляють носити маски, Я прошу вас вимагайте маски, любі хоч самому шиті, рукавички, хоч робочі одноразові, хоч кухонні, та захисні окуляри, періодично раз на дві три години піддавати це термічній обробці хвилин 15-20, навіть праскою гладити. Хочите носити тільки маски, буде як в Італії.
Ще є купа питань до влади, чого по вулицям не робиться віруліцидна дезинфекція, яка повинна знищувати віруси, а не стрептококи і інші "бацили" хлоркою.
а ще я дивуюсь скільки спеціалістів появилось по COVID-19 та пневмонії, ви уявляєте скільки крім інфекційного ринотрахеїту діагнозів є ще, знаєте що вірусна хвороба це не страшно, організм з ним ще бореться, страшно бактеріальна хвороба, не кожен людський організм з нею справляється ( без антибіотиків ).

Подякували: pluszz1

45

reverse2500

Прихований текст

крім інфекційного ринотрахеїту

Прихований текст

Ви маєте на увазі, що зараз замість діагнозу "коронавірус" ставлять "трахеїт"?

46

ні, крім пневмонії, ще є багато діагнозів смертельних

47

Прихований текст

https://replace.org.ua/uploads/images/9801/358ff760f67dd96b41351102f5c4a368.png

Подякували: leofun011

48

reverse2500, так є ще мухи, комарі. І я не жартую, це теж наразі обговорюють в мережі.
Уявляєте, скільки сіток зкуплять?
Пам'ятаєте, Дональд Трамп сказав, що влітку коронавірус затихне? То був сарказм!

49 Востаннє редагувалося monoxrom (25.03.2020 21:51:24)

боюся трохи цього вірусу, у мене є астма і об'єм легень трохи менший ніж потрібно для мого віку
якщо зловити щось таке як це може бути дуже погано, принаймні я знаю як це коли не можеш дихати.

З іншого боку запалення легень як такого у мене небуло ніколи як і всяких ангін тому що при астмі якщо щось попадає в легені то ефект є дуже швидкий, таке щоб ходити з тим днями то такого не буде. Ефект полягає в тому що починається кашляння і набряк в легенях і тут або все відкашляється або ні. Але якщо використовувати лікарства то все проходить набагато легше і швидше. А ще зразу відчутно різницю повітря в приміщеннях і на дворі

50 Востаннє редагувалося comport (26.03.2020 00:45:28)

Що до медично-наукових новин щодо ковід-19 ніби непоганий твіттер:
https://twitter.com/neurosciencenew
англійською

51

я не думаю що наші комарі будуть рознозчиками КоВіД19, sars таких випадків не бачу, хіба якісь види, є ж малярійні комарі.
дальше, раджу не страждати, привикайте, до нового вірусу. Я сам в шоці, зараз користуються антисептиком, що б ковід19 не підчипити, а те шо завжди була паличка Коха ( туберкульозна ), то вам було все одно, а тепер давайте ще полічимо вірусів грипу і свинячий грип, який боялись. Я і сам не знаю чи виживу, бо теж є проблеми з легенями, але як ми казали в Десні "Кому судилось втопитись, той не повішається".
от вам "їжа для думок"
https://1.bp.blogspot.com/-UrOJUNXob9o/VfnBtbEclEI/AAAAAAAAAWk/RMDI-1FdXng/s1600/water_u_s%255B1%255D.jpg
от не можу знайти де читав, що вірус не стійкий в 7.0 РН.
Зараз постараюсь пояснити ту картинку і чим так добре РН 7 - 8, потім ви зрозумієте що ми п'ємо воду в якій навіть митися не можна. Одні паразити добре живуть в кислотному середовищі, а другі в лужному,  а середина дозволяє ефективно боротись організмові з любителями двох видів, саме тому є РН шлунка, слизових оболонок, саме тому можна почути, що колись боліло горло, та бабуся робила чай з смородинового варення, а зараз чай не допомагає, спирають все на віруси нові. Рівень падає, винні ми люди, ми використовуємо миючі засоби, які знижують РН. Рішення є, давно вже, технічна сода, але хто буде таскати по 50 кг мішки.

52

Почав бігати на стадіоні біля дому.

Подякували: reverse2500, Chemist-i2

53

frz написав:

від долі не втечете...

54

FakiNyan написав:
frz написав:

від долі не втечете...

Прихований текст

Річ у тім, що на карантині бачу що мало рухаюся. На стадіоні зранку мало людей і зберігається дистанція. Після цього прийняв душ,

Прихований текст

пішов до спальні спілкуватися з дружиною

, далі поки що бодрий і повний сил )

55

тут якби карантин не виявився смертельнішим за той вірус.

56

ви ще це називаєте карантином ? Для мене це пародія.
От чого Італія та Іспанія такі втрати, Ольга Діденко в інстаграмі як говорила, говорить лікареві, в мене температура, приїхала з Франції, їй сказали пий парацетамол, ібупрофен і сиди в дома. Далі, вже писав, в легенях немає нервових закінчень, тому людина і нічого не відчуває. Все зводиться до того, як я говорю "До нас приходять коли пі**ь, або якась х**я, так  пі**ь ми не лічимо, а х**я сама по собі проходить".
Дивимось Германію, Швецію, тести вільно можна зробити, інфікованих на контроль і зразу, ніяких додому
В нас читаю таке, шо АК хочеться в руки брати, шо фонд Порошенка купив тести, потім виявляється шо люди пишуть ніяких тестів не було. В Львові пишуть Винники поліклініка закупила медичний кисень, поліклініка говорить що це не правда. Поки ждеш тесту, бо спочатку роблять тест на грип, то або вилікуватись від короновірусу можна, або померти

57

Запрацювала Радіоаматорська аварійна служба (РАС) України з інформуванням про ситуацію з COVID-19 по містам та областям
https://www.youtube.com/watch?v=4QOWFLwTEgU

Інформування та робота АРС РАС на КХ ведеться на частотах 3649.0 кГц, 7090.0 кГц, 14292.0 кГц відповідно до розділу 10 Регламенту аматорського радіозв'язку України та на виконання Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

p.s.: трафік РАС України на час карантину буде проходити в DMR TG2559 і Echolink "Конференція Україна" о 20:00 (за Київським часом) щодня.

58 Востаннє редагувалося dot (26.03.2020 16:59:22)

Batcu, sjudy kydajutj i garty do koronavirusu, todi zakynu sjudy pisnju

reverse2500 написав:
Прихований текст

я не думаю що наші комарі будуть рознозчиками КоВіД19, sars таких випадків не бачу, хіба якісь види, є ж малярійні комарі.
дальше, раджу не страждати, привикайте, до нового вірусу. Я сам в шоці, зараз користуються антисептиком, що б ковід19 не підчипити, а те шо завжди була паличка Коха ( туберкульозна ), то вам було все одно, а тепер давайте ще полічимо вірусів грипу і свинячий грип, який боялись. Я і сам не знаю чи виживу, бо теж є проблеми з легенями, але як ми казали в Десні "Кому судилось втопитись, той не повішається".
от вам "їжа для думок"
https://1.bp.blogspot.com/-UrOJUNXob9o/VfnBtbEclEI/AAAAAAAAAWk/RMDI-1FdXng/s1600/water_u_s%255B1%255D.jpg
от не можу знайти де читав, що вірус не стійкий в 7.0 РН.
Зараз постараюсь пояснити ту картинку і чим так добре РН 7 - 8, потім ви зрозумієте що ми п'ємо воду в якій навіть митися не можна. Одні паразити добре живуть в кислотному середовищі, а другі в лужному,  а середина дозволяє ефективно боротись організмові з любителями двох видів, саме тому є РН шлунка, слизових оболонок, саме тому можна почути, що колись боліло горло, та бабуся робила чай з смородинового варення, а зараз чай не допомагає, спирають все на віруси нові. Рівень падає, винні ми люди, ми використовуємо миючі засоби, які знижують РН. Рішення є, давно вже, технічна сода, але хто буде таскати по 50 кг мішки.

Do palotcky Koxy je ctceplenja, do Vuxansjkoho koronovirusu – nemaje. Ruky zavgdy myv, dosji antyseptykom ne korystuju sja (lyce dekiljka raziv dlja medytcnoho zastosuvu). Pro texnytcnu vodu ne tsjikavo i ne potrjibno.  Te ctco ljudyna maje na sobi bahato boljatcok – ne tajna, vaglyva rjitc lyce imunitet. Ljudy perevagno vmyrajutj ne tcerez koronavirus, skiljky tcerez oslablenoho imunitetu, tomu vge ne vystatcaje syl boroty sja navitj proty zvytcnyx bakteryj, jak ot pnevmonyja, kotra tcasto i je rezuljtatom smertjy.

Sport i vsje take – to dobre. I te, ge potcav dbaty pro sebe (xotca ne zaxodj do homeopatyjy).

reverse2500 написав:
Прихований текст

ви ще це називаєте карантином ? Для мене це пародія.
От чого Італія та Іспанія такі втрати, Ольга Діденко в інстаграмі як говорила, говорить лікареві, в мене температура, приїхала з Франції, їй сказали пий парацетамол, ібупрофен і сиди в дома. Далі, вже писав, в легенях немає нервових закінчень, тому людина і нічого не відчуває. Все зводиться до того, як я говорю "До нас приходять коли пі**ь, або якась х**я, так  пі**ь ми не лічимо, а х**я сама по собі проходить".
Дивимось Германію, Швецію, тести вільно можна зробити, інфікованих на контроль і зразу, ніяких додому
В нас читаю таке, шо АК хочеться в руки брати, шо фонд Порошенка купив тести, потім виявляється шо люди пишуть ніяких тестів не було. В Львові пишуть Винники поліклініка закупила медичний кисень, поліклініка говорить що це не правда. Поки ждеш тесту, бо спочатку роблять тест на грип, то або вилікуватись від короновірусу можна, або померти

V budj-jakomu vypadku, to je nad-zvytcajnym stanom. Te, ge Ukrajyna maje slabkoho medytsynsjkoho stanu – ne je tajnoju. Dekotri korystujutj sja karantynom, jak posylenjam avtorytaryzmu, Ukrajyna ne vynjatok.

Pro te, ge fond Porocenka kupyv testy – vperce tcuju, vidky tcytajec? Ja znaju, ge fond prydbav dekiljka medytcnyx obladnanj i masok. Bulo b tsjikavo pohljanuty dgerela na nepravdu.

cheappi386 написав:

тут якби карантин не виявився смертельнішим за той вірус.

Ekonomyka potcala padaty zadovho do karantynu, tomu tut mogna sjmilyvo pysaty bez jakby.

Подякували: pluszz1

59

Пане  Dot залиште отой варіант латинки на котрім написали останнє повідомлення бо він мені видається дуже навіть читабельним.

60

Кирилицею, проте, все одно зрозуміліше (на стадії максимовичівки було оптимально, ІМНО).

Подякували: Torbins1