121

Re: Коронавіруси, грип

Сибірська виразка погано передається повітряно-пиловим (навіть не повітряно-крапельним) способом. Переважно контактним.

Антитіла бувають кількох видів. IgM виділяються під час активної хвороби; IgG - потім підтримують імунітет до цієї хвороби. Зникнення IgM після хвороби - це норма, а от за скільки часу зникають IgG до SARS_CoV-2 - питання відкрите.

Подякували: bvn1

122

Чи вві Львові кажуть "тривожать"???

123 Востаннє редагувалося frz (24.04.2020 13:51:59)

Чи вві Львові кажуть "тривожать"???

Прихований текст

Якщо про суто львівське словосполучення, то кажуть "я маю гризоту" (тобто мене щось "гризе", непокоїть). Але і "тривожать" теж є у вжитку.

124

"Лінія оборони" про китайсько-австралійські стосунки через вірус

(ґуґл транслейт)

...буквально на днях відбулася сутичка зовнішньополітичних відомств Китаю та Австралії, занадто показова, щоб вважати, що все пройде тихо і повернеться на вихідні позиції. Так, Австралія офіційно зажадала від Китаю допустити міжнародних фахівців для розслідування причин пандемії і пообіцяла ініціювати інший формат міжнародного розслідування, в разі відмови.

Пекін, у свою чергу, різко відкинув ці вимоги і пригрозив Австралії санкціями, якщо та стане наполягати на міжнародному розслідуванні пандемії, яку за аналогією з пандемією грипу «іспанка», що сталася 100 років тому, вже в пору називати «китайка». Все це, разом узяте, може безпосередньо позначитися на статусі Китаю, як на всесвітній фабриці, що виробляє що завгодно, для всього світу.

Подякували: dot1

125

проблема в тому що Китай подавав свої симптоми, які є ніби SARS але вірус новий, спалах епідемії вірусу в Америці показав, що вірус вражає мілкі капіляри, і не тільки легень, саме тому люди і можуть померти від ниркової недостатнысть. саме за це і Трамп теж хоче, аби допустити своїх спеціалістів в Китай для дослідження вірусу. Але за звинувачення штучно виведеного вірусу Китай говорить "В наших спеціалістів немає такого досвіду".

126

reverse2500 написав:

проблема в тому що Китай подавав свої симптоми, які є ніби SARS але вірус новий, спалах епідемії вірусу в Америці показав, що вірус вражає мілкі капіляри, і не тільки легень, саме тому люди і можуть померти від ниркової недостатнысть. саме за це і Трамп теж хоче, аби допустити своїх спеціалістів в Китай для дослідження вірусу. Але за звинувачення штучно виведеного вірусу Китай говорить "В наших спеціалістів немає такого досвіду".

Спочатку Трамп торговою війною на Китай наїхав. А потім вірус... Збіг ?

127 Востаннє редагувалося koala (29.04.2020 08:45:19)

Збіг, але вдало використаний Китаєм. Гляньте за датами - Китай заперечував передачу вірусу від людини людині рівно до укладання нової угоди.

128

а ми звідки знаємо де правда?
Ситуація з "короновірусом" така, що кожен хоче взяти з цього вигоду, в одних країнах встановлюється тотальний режим. Самі бачите, Росія захотіла бути лідером в нафтогазовій сфері і що з цього вийшло. В нас теж повний капець, самі бачите, писати не буду. Все заплутано і не знаєш де правда. Наприклад я запевняти не можу і не збираюсь, що саме так як я сказав.
Але вірусологи говорять що є три види Гострого Респіраторного синдрому: SARS, MERS, SARS-COV19, перший вже років п'ять світом ходить і нічого. В мене в самого багато питань, розумієте я можу теж зробити тест на гепатит, в мене по тесту він буде позитивним, але я не жовтію.  Організм бореться. Так саме з тестами, читав в новинах одного хворого, що що зробили три тести, поки не показало позитивно, тобто, робили б і 10 тестів, поки результат буде позитивним ? Комаровському вже пишуть, що ОТГ села виділили на дезинфекцію вулиь 120 тис. грн. де максимум 10 людей на день іде. Одним словом, ви самі все бачите.

129

reverse2500 написав:

перший вже років п'ять світом ходить і нічого

Терміново повідомте про це ВООЗ, а то вони вважають, що останній випадок SARS було зафіксовано в 2004 році. Про спалах 2015 і пізніше вони не знають, а інформація критична - він удесятеро летальніший за COVID-19
https://www.who.int/csr/don/archive/dis … ndrome/en/

130 Востаннє редагувалося reverse2500 (29.04.2020 16:19:21)

а хто тестував з 2004 року людей ? Думаю мало на увазі що багато є доказів по тесту за останні роки по SARS, може той вірусолог працював останні пять років  і сказав за свій стаж, тут насправді питань більше чим відповідей. Тут зараз над цими лабораторіями мало не моляться і просять вакцину, а вони в шоці дивляться, на SARS і як він світом поширився, то ніхто не кричав про допомогу.
Вірус нічого не вбиває, навіть якщо людина вилічилась, то вона може захворіти повторно, перенести легку форму, під виглядом ангіни і відповідно заразити когось. Я навіть якщо в мене простуда, я ж тестів не роблю який в мене грип виду, може той і не грип.
Проблема в SARS основна, в довгій, дуже довгій задачі скрити це, але його і випадково знайшли в бізнесмена з Канади, який прилетів з Китаю, думаю, як би не він, випадків було ще більше. Від Covid19 ще самі не знають чого чекати.

131 Востаннє редагувалося frz (30.04.2020 10:27:03)

лінія оборони про Венесуелу під час коронавірусу, ґуґл транслейт

...де може вибухнути справжня трагедія, так це - в Венесуелі. За даними Frankfurter Allgemeine, ситуація в країні вже виходить за рамки прийнятною. Країні загрожує голод, причому не брак окремих продуктів, а саме голод. Поки увага світової громадськості сконцентрована на пандемії, там починається фінальна стадія смерті країни.

Заходів по боротьбі з коронавірусів там не проводиться, хоча 400 заражених там все ж зафіксовано. Проте, питання там стоїть дещо інакше, ніж в інших місцях. Від коронавируса ти постраждаєш чи ні, а ось від голоду можеш легко протягнути ноги.

У різних частинах країни голодні бунти переросли в акти мародерства, коли голодні люди просто зносили охорону магазинів і виносили звідти все начисто. Під час одного з таких штурмів, що сталися в провінції Гвіана, поліцейський застрелив 29-ти річного чоловіка.

У відповідь, Мадуро наказав військовим взяти під охорону підприємства харчової промисловості концерну Coposa, але як кажуть місцеві жителі, проблема вже не тільки в тому, що продовольства проводиться мало, і навіть не в тому, що у людей немає грошей купувати, а розподіл продуктів, яке влаштував уряд, не вирішує продовольчої проблеми в принципі, а вже в тому, що навіть наявне продовольство не вдається розвозити по магазинах.

132

frz написав:
лінія оборони про Венесуелу під час коронавірусу, ґуґл транслейт

...де може вибухнути справжня трагедія, так це - в Венесуелі. За даними Frankfurter Allgemeine, ситуація в країні вже виходить за рамки прийнятною. Країні загрожує голод, причому не брак окремих продуктів, а саме голод. Поки увага світової громадськості сконцентрована на пандемії, там починається фінальна стадія смерті країни.

Заходів по боротьбі з коронавірусів там не проводиться, хоча 400 заражених там все ж зафіксовано. Проте, питання там стоїть дещо інакше, ніж в інших місцях. Від коронавируса ти постраждаєш чи ні, а ось від голоду можеш легко протягнути ноги.

У різних частинах країни голодні бунти переросли в акти мародерства, коли голодні люди просто зносили охорону магазинів і виносили звідти все начисто. Під час одного з таких штурмів, що сталися в провінції Гвіана, поліцейський застрелив 29-ти річного чоловіка.

У відповідь, Мадуро наказав військовим взяти під охорону підприємства харчової промисловості концерну Coposa, але як кажуть місцеві жителі, проблема вже не тільки в тому, що продовольства проводиться мало, і навіть не в тому, що у людей немає грошей купувати, а розподіл продуктів, яке влаштував уряд, не вирішує продовольчої проблеми в принципі, а вже в тому, що навіть наявне продовольство не вдається розвозити по магазинах.

щось як подумаю про потенціяльну різницю між водієм автобусу та актором, то стає страшно...

Подякували: dot, bvn, frz, pluszz4

133

Правила п.2.10. Обговорення політики та політичних новин заборонено.

134 Востаннє редагувалося cheappi386 (01.05.2020 17:28:02)

koala написав:

Збіг, але вдало використаний Китаєм. Гляньте за датами - Китай заперечував передачу вірусу від людини людині рівно до укладання нової угоди.

Китай це навіть не тоталітарна країна, це один з еталонів тоталітаризму. Їх компартія заради ядерної програми вбила голодом людей навіть більше ніж Сралін заради "індустріалізації". Я не вірю у збіг, тим більше що в Ухані знаходяться лабораторії з розробки біо. зброї (типо випадковий витік).

135

на фоні загальної паніки, панікерів з їх купами забобон-казок, пов'язаних з вірусом,
різних продаванів-втюхувателів "чудодійних-лікувальних жаб'ячих лапок",
приємно почитати (бо відосики слухати не люблю) думку профі

транскрибація >>

так, російська, так, наявні деякі смішні неточності

і разом з тим наявні логіка та професіоналізм :)

Прихований текст

висловлюю надію, що на цьому форумі серйозно не вважає,
що розповсюдження вірусу(чи що там ще) залежить від мобільного зв'язку  *JOKINGLY*