21 Востаннє редагувалося frz (01.05.2020 22:39:30)

Re: Віра

Свого часу я помолився приблизно такою молитвою покаяння: "Господь, я приходжу до Тебе. Пробач мене за те, як я жив досі. Прийми моє життя і роби з ним те, що Ти хочеш. Присвячую Тобі залишок моїх днів і прошу - веди мене і скеровуй далі. Хочу жити далі тільки так як Ти хочеш."

Після цього моє життя змінилося, бо я говорячи це, мав на увазі моє рішення, це не було під впливом короткочасних емоцій / переживання.

Коли я згадую про той момент, я також згадую про те як був присутнім колись давніше на постриженні одного чоловіка в монахи. Він лежав в церкві на підлозі, його накрили чорним полотном, він оголосив себе мертвим для цього світу. В конфесії, куди я належу, нема такого поняття як монах, однак це дуже добре відповідає тому що сталося. Тобто одружуватися можна, працювати на світській роботі теж, однак бути мертвим для світу, бути "не від світу цього", не жити за гріховними традиціями цього світу - це саме воно.

22

VTrim написав:
Vo_Vik написав:

Розказую анекдот:
Пожар в борделі, вікна двері завалило, вийти нема як. Тут одна дівчина падає на коліна і починає молитись. "Боже, прости мені, обставини так стались, якщо спасусь, то більше не буду." Тут баче вона світло і чує голос: "Добре, але якщо не змінишся, то через 3 роки потонеш разом з кораблем". Після цього зовнішня стіна її кімнати падає і вона вибігає на двір. Довго приходить до себе, але за пару тижнів грошей знов нема, робити більше нічого не вміє, тай всі подружки кажуть, що то вона диму надихалась. То вертається до праці. Через 3 роки виграє в лотарею круїз. Згадує, що було, але вирішує, що через неї не будуть корабель на 5000 людей топити. І їде. Посередині океану корабель попадає на айберг і починає тонути. Вона знов падає на коліна і починає молитись.
- Боже, добре, я грішна, а цих людей за що топиш.
І тут голос з неба:
- Я вас по всьому світу 3 роки збирав.

Хороший анекдот, сміялись всім духовенством.

До чого це я, а до того, що може деяким людям і більш корисно швидше закінчити страждати на цьому світі. Вон Канаді страждають, що через цей карантин прийшлось відкласти всі випадки "смерті з медичною допомогою"(medically assisted death), бояться що замість померти вірусом захворіють.

Подякували: leofun011

23

javascriptIsLife
Розумієте, річ у тім що я вірю. Ось так просто. Це для мене не предмет суперечок, холіварів чи чогось подібного. Це швидше як радіоприймач - він у мене з батарейками. В когось такий же радіоприймач, тільки без них...

24

frz написав:

раз покаявся і все - досить

Я себе відношу до армініанства, умовно кажучи. Це доволі умовний поділ, зрештою. Отже, я згідний що справжнє покаяння, розворот і зміна життя - цього достатньо. Важливе примирення з Богом, бо до того я особисто жив у ворожнечі з Ним через своє життя, там є що розповідати але мабуть згодом. І тут важливо розуміти, що потрібне подальше освячення, аналіз свого життя і відкидання того що раніше (навіть після покаяння) могло здаватися цілком невинним. І покаянні роздуми постійно, як згадано вже вище.

Шкода, а я хотів за напередвизначеність поговорити, маю нині настрій. Але то таке.

25

Я атеїст, христос не надав мені можливості трощити черепи свинособак, тому я деабетичний атеїст.Вибачте мені за слабкість. ЗА те що я не зміг знайти альтернативних шляхів(((((((((((

Подякували: 0xDADA11C71

26

Не зміг і все? Отако здався, ще буде купа можливостей в житті. Головне  - бажання.

27 Востаннє редагувалося ur_naz (02.05.2020 06:00:45)

оу, написати кілька рядків коду, щоб дитина зорієнтувалась, ми не вміємо, теми закриваємо. Проте пофлудити завжди готові.
Все більше схиляюся на те, що допомагати безнадійним не є зло. Напротив, дуже корисно, бо вони потім будуть лише робити свою справу, а не швендятись по форумах з засміченими мізками

28 Востаннє редагувалося frz (02.05.2020 07:45:33)

В темі про паскаль я не допоміг, бо сам не пам'ятаю паскаль. В іншій темі де я запропонував рішення на sql, я описав можливі кроки. Вмієте і бажаєте допомогти більше - вперед. За згадані роки стажу я вже стільки разів стикався зі спробами маніпуляції типу "ти не так відповів як я очікував, отже ти не справжній християнин", що це вже на мене давно не діє...

29

це вже інше питання - виховання. на то є модератори

30

Релігія опіум для народу. не потрібна. Кажуть, що на фронті чи в тюрмі нема невіруючих, але це брехня. Просто більшість людей слабаки, і починають шукати якусь опору в житті.
Наука давно заперечила будь яку релігію, містику і т.д.

31

ExPy написав:

Релігія опіум для народу. не потрібна..

те що зараз ми бачимо, релігія це жити за рахунок не граматного народу, уявіть собі, мені людина доказувала, що вода в церкві свята, я її сказав, хрест срібний от і все. Навіть срібний виріб чи срібло занурити в воду, то буде те саме. Шо в мене були очі великі, шо в неї. Я думав, як так, 21 століття і люди не можуть зрозуміти елементарщину.
Далі, хочете вірте, хочете ні, півтора року назад, звернувся до ясновидиці, все по телефону розказала, не потрібно було чекати сеансів, сказав ім'я ( без прізвища і по-батькові )і дату народження. Розповіла що було є і буде відразу, без всяких там неділь чекань. Менше з тим. як вона розповіла є гадалки які вгадають буде, вгадають не буде, є ясновидиці, які говорять що бачуть. Ось так, самі ті хто сайти розкручені з темами гадалка Мотря в третьому поколінні часто до неї звертаються.

32

Це пісець, "релігія - то фігня, нічого немає, що би не пояснила наука, а от ясновидиці - це є сила, бо наука не може пояснити." - майже цитата. Якщо вам добре жити  в цьому когнітивному дисонансі, то я навіть не знаю, що сказати.

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

33

Я не вірю що всесвіт помре. Ми всі переселемося в космос і на інші планети. І ми всі там будемо.

34 Востаннє редагувалося Vo_Vik (02.05.2020 12:20:57)

javascriptIsLife написав:

Я не вірю що всесвіт помре. Ми всі переселемося в космос і на інші планети. І ми всі там будемо.

В кінці кінців всі сонця випалять всі легкі елементи, що є в них і погаснуть. Наступить теплова смерть всесвіту.
Це трохи не те, що мають наувазі коли говорять з термодинамічної точки зору. Але коли не буде ядерних процесів, то температури просто зрівноважаться і все, так що майже те.

35

Vo_Vik написав:

В кінці кінців всі сонця випалять всі легкі елементи, що є в них і погаснуть. Наступить теплова смерть всесвіту.

Це якщо фізика в яку ми віримо правильна. Доречі автором теорії вибуху був католицький священник.

36

pluszz написав:
Vo_Vik написав:

Це якщо фізика в яку ми віримо правильна. Доречі автором теорії вибуху був католицький священник.

Якщо фізика в яку ми віримо - не правильна, то як можна нею заперечувати інші речі, і казати, що вони не правильні.

37

Ну я ж не заперечую.Тай любе заперечення чого не будь теоріями, звучить якось не дуже.

38

pluszz написав:
Vo_Vik написав:

Якщо ми виявляємо, що фізика, в яку ми віримо, неправильна в певних деталях, то виправляємо ці деталі. А що роблять з релігією в подібній ситуації? Взяти парадокс всемогутності, наприклад...

39

Якби релігію кожного разу виправляли, то це була б наука, а нащо нам дві науки?
Утім, основи науки, як і основи релігії, незмінні і загалом непридатні до перевірки. Візьмемо, наприклад, сам науковий метод - як у ньому виявити і виправити хиби, якщо виявлення хиб і їхнє виправлення і є науковим методом? Або принцип існування законів природи - як його довести, якщо не вважати існування законів природи законом природи?

Подякували: pluszz, ostap34PHP2

40

Відомий митець написав:

Я гадаю, що найбільше благо з усіх, які існують у нашому світі, — це неспроможність людського розуму зіставити все, що йому відомо про реальність. Ми живемо на тихому острівці невігластва посеред темних неозорих морів, і нам судилося не зважуватися  на  далекі  мандрівки.  Наші науки,  кожна  з  яких простягається у власному  напрямі,  досі  не  спромоглися завдати нам відчутної шкоди; але рано чи  пізно  уривки  незбагненного досі знання зберуться докупи, і перед нами  відкриються  такі  жахливі  перспективи дійсності й нашого жалюгідного становища в ній, що ми або збожеволіємо від цього одкровення, або втечемо від світла у спокій і затишок нових темних віків.

Подякували: P.Y., leofun012