501

Re: Віра

frz написав:
Прихований текст

Спробував зрозуміти, як від теми віри дійшли до аніме і відмінників. Потім передумав читати ці простирадла тексту і натомість вирішив пройти декілька завдань на codecademy.

Бог у поміч!

502

P.Y. написав:
bebyk написав:
P.Y. написав:

Якби потреби в відмінниках колись не було, не виникла б і соціальна машина для їх підготовки.

Я вам скажу, де потрібні були «відмінники» і звідки це перенесли у школу.

Армія.

Армія потребувала гарної фізичної підготовки, тоді як типовий школяр-відмінник тратив більше часу на сидячу діяльність (бо більшість предметів вимагають саме цього), тому до армійського ідеалу трохи недотягував.
Ні, звичайно, радянській системі було б добре мати справу з відмінником з усіх предметів (у т.ч., фізкультури), який після школи і в армії відслужить, і в ПТУ відучиться, і стане кваліфікованим робітником, який у вільний час не пиячитиме, а про цілину читатиме. Тільки це недосяжний ідеал, який був актуальним лише в умовах тотального дефіциту соціальних благ, коли людину влаштувало б будь-яке тепле місце. Інакше в відмінника буде амбіцій більше, ніж належить слухняному гвинтикові системи. Тому далі ситуація склалася таким чином, що в робітники й солдати йшли трієчники, а відмінники мітили вище — в умовах холодної війни, створювався додатковий попит держави на кваліфікованих спеціалістів, тож проблемою для того часу це не було. Потім усі з усіма перемирилися, оборонна промисловість з супутніми галузями, що працевлаштовувала зайвих відмінників, згорнулася, а школа продовжувала клепати кадри за старою схемою — коли спеціалісти з в/о вже виїжджали за кордон працювати двірниками. Подальший розвиток шкільної системи туманний і невизначений — принаймні, якихось глобальних задач, для яких вона була б потрібна, ніхто перед нею не ставив, почалися балачки про непотрібність масової шкільної освіти та про якісь елітарні школи для мажорів, тим часом якість державної освіти послідовно знижувалась (якщо сучасні відмінники забивають на навчання, то, можливо, саме тому: замість реальних знань школа їм може дати лише зубріння відповідей на тупі тести, результати яких мало корелюють з реальними здібностями, попри всю важливість для подальшого навчання…).

О, ви знову розучилися писати лаконічно. Я не читаю резонерства незнайомців.  *DONT_KNOW*

503

Боюсь, за Вашим лаконізмом ховається мислення штампами та неспроможність аналізувати речі глибше.

504

bebyk написав:
frz написав:
Прихований текст

Спробував зрозуміти, як від теми віри дійшли до аніме і відмінників. Потім передумав читати ці простирадла тексту і натомість вирішив пройти декілька завдань на codecademy.

Бог у поміч!

Амінь!

505 Востаннє редагувалося ReAl (18.07.2021 11:46:45)

P.Y. написав:
bebyk написав:
P.Y. написав:

Якби потреби в відмінниках колись не було, не виникла б і соціальна машина для їх підготовки.

Я вам скажу, де потрібні були «відмінники» і звідки це перенесли у школу.

Армія.

Армія потребувала гарної фізичної підготовки, тоді як типовий школяр-відмінник тратив більше часу на сидячу діяльність (бо більшість предметів вимагають саме цього), тому до армійського ідеалу трохи недотягував.

Загалом ніщо не заважало поширенню принципів/"механіки" у школу без перенесення конкретного ідеалу (зі створенням ідеалу,
більш зручного для вчителів/директора).
Та й у армії цей ідеал місцями був дуже спотворений дрейфом у бік показушності, що знайшло свій відбиток у анекдотах типу

Залік з фізкультури:
* підхід до турніка і рапорт 5
* підтягування 2
* рапорт і відхід від турніка 5
середня оцінка 4.
* підхід до турніка і рапорт 2
* підтягування 5
* рапорт і відхід від турніка 2
середня оцінка 3.

P.Y. написав:

а відмінники мітили вище — в умовах холодної війни, створювався додатковий попит держави на кваліфікованих спеціалістів, тож проблемою для того часу це не було.

Але принаймні вже у 1980-х попит був доволі нерозбірливий, принаймні, на рівні вступу у ВНЗ — головне вступити, а там дотягнеш до диплома і десь сухе тепле місце у країні "з найбільшою кількістю інженерів у світі" знайдеш.
Про це для мене свідчать результати вступних іспитів ("народ" інтуїтивно відстежував і підлаштовувався під систему "найкращої в світі освіти").
Після якогось курсу літня "практика" у мене була у приймальній комісії, то з роздруківками "АСУ Абитуриент" носився, то ще щось.
Той рік на радіофізичному факультеті КНУ було введено так звану 9-бальну систему («якщо бал атестату 5, то перші два іспити в сумі 9 балів і ти поступив»).
Але паралельно відкинуто систему «якщо у школі золота медаль — перший іспит 5 і ти поступив».
Ну так от були десятки комбінацій 5+2 по перших двох іспитах.
Було багато і 5+3, з них багато після цього позабирали документи, хоча якби отримали ще 5 + 5 за мову-літературу, то поступили б, 5+4 теж шанс був дуже високий.
Але вони розуміли, що того не буде.
Тобто і медаль, і йшов на технічний факультет, а з двох предметів — математика і фізика — один так глибоко, що на 4 на другому іспиті не витяг.
Бо воно не треба.
Бо не вилетиш, ну хіба без стипендії сидітимеш.
Але батьки знали до чого і заради чого готували.

506 Востаннє редагувалося P.Y. (18.07.2021 12:55:32)

Загалом ніщо не заважало поширенню принципів/"механіки" у школу без перенесення конкретного ідеалу (зі створенням ідеалу,
більш зручного для вчителів/директора).

У випадку математики (та споріднених предметів), механічна здача нормативів (що ідеально вписується в армійську модель) — незовсім те, що було потрібно для підготовки майбутніх спеціалістів. Бо над інженером-конструктором ніякий командир не сидітиме і точних команд, яким способом розв'язати ту чи іншу допоміжну задачу, не даватиме. Добре, фізкультура — це 100% рання армійська підготовка (що навіть не приховувалось), в ідеологічних предметах назразок історії, літератури чи, тим більше, наукового марксизму нестандартні ідеї не вітались, але в науково-технічних предметах здатність самостійно мислити була важливим критерієм якості — армійський стройовий підхід тут не спрацював би.

Подякували: leofun011

507

bebyk написав:

Бог у поміч!

кул стори від спідранера ІксІксус

18+ 18+ 18+ 18+
Я ПОПЕРЕДИВ
ТЕ ЩО НАПИСАНО ВСЬОГО НАВСЬОГО ПЛІД ФАНТАЗІЇ АВТОРА В ЯКОГО iq ЯК У БУХАНЦЯ ХЛІБА

18+

Місце дій церква.
Під час війни молода дівчинка(допустим 19) яка вірила в бога молилась йому.
Вривають 4 молодих чоловіка і говорять: "Охохо, отже тут не тільки старі бабусі залишились".
Дівчина така: "Про що ви тільки думаєте? Бог ніколи не пробачить подібного мародерства. Ваші вчинки це насмішка над господом".
Один з цих чоловіків підходить, зриває з неї шматок одежі і каже: "Бог? Це ще що таке?" і потім додали "Ад, дякуємо за гостинець."
В процесі дівчинка просила бога про спасіння поки могла надавати мозку такі запити.
Чотири молодих чоловіка уже пішли, церква почала горіти і дівчина згоріла в ній (дівчина була без свідомості)

І ось постає дівчина перед богом і каже йому "Бог чому ти мені не допоміг?"
А Бог відповідає "було так весело дивитись на твої страдання" і відправив її в ад за гріх під назвою "Блуд"

Класна історія, а головне що повчальна :3

508

P.Y. написав:

Боюсь, за Вашим лаконізмом ховається мислення штампами та неспроможність аналізувати речі глибше.

Бійтесь. А мені норм.

509

https://youtu.be/m2onmDoGWZc

Для мене вся суть релігії в цьому короткому репортажі з Одеси

510

mamkin haker написав:

кул стори

От мене завжди цікавило: люди, які таку маячню пишуть, чим керуються? Їм приємно від думки, що вони когось обісрали, чи очікують, що це когось тригерне і вони отримають задоволення від цього? Чи що вони когось переконають такою маячнею? До речі, це ж стосується і релігійних бабусь з історіями "хтось не ходив до церкви, у нього відвалились ноги, пішов до церкви - знову виросли", але там хоча б очевидний намір переконати. А тут?

511

karmeljuk, мільйони людей вірять у Бога і не мають таких проблем. Чому ви вважаєте, що суть релігії - саме у нетиповій ситуації?

Подякували: 0xDADA11C7, tchort2

512

koala написав:
mamkin haker написав:

кул стори

От мене завжди цікавило: люди, які таку маячню пишуть, чим керуються? Їм приємно від думки, що вони когось обісрали, чи очікують, що це когось тригерне і вони отримають задоволення від цього? Чи що вони когось переконають такою маячнею? До речі, це ж стосується і релігійних бабусь з історіями "хтось не ходив до церкви, у нього відвалились ноги, пішов до церкви - знову виросли", але там хоча б очевидний намір переконати. А тут?

Я нікого не обсирав
Я не очікую що це когось трігерне
Я просто переказав історію
Нікого переконувати я незбираюсь(в більшості випадках це неможливо)

А керуются тим що:

1) робити немає що
2) тонкий тролінг?
3) потрібно знайти таких людей і спитати )))

А я керувався тим що недавно(сьогодні) чув цю історію і переказав її тут

щось мені здачится забагато я на 1 повідомлення :D

513

koala написав:

karmeljuk, мільйони людей вірять у Бога і не мають таких проблем. Чому ви вважаєте, що суть релігії - саме у нетиповій ситуації?

А ще мільйони людей вірять у Зєлєнского, Спасителя з Кривого Рогу.

514

bebyk написав:
koala написав:

То ви для ілюстрації типового виборця Зеленського візьмете унікального україномовного професора-інтелектуала чи звичайного мешканця Кривого Рогу, освіта - молодший спеціаліст з металургії, робота - дрібний бізнес, то ринок, то автомийка?

515

koala написав:
bebyk написав:
koala написав:

То ви для ілюстрації типового виборця Зеленського візьмете унікального україномовного професора-інтелектуала чи звичайного мешканця Кривого Рогу, освіта - молодший спеціаліст з металургії, робота - дрібний бізнес, то ринок, то автомийка?

Не існує типового, бо все унікальне. Ви так кажете, ніби молодший металург менш потрібний суспільності, ніж "інтелектуал" зі Збруча, котрий регулярно пустодзвонить мислію по древу, аби пропіарити персональний бренд, щоб хоч якийсь молодший металург купив "інтелектуала" занудну книженцію.

516

Двох хопців побили в центрі Львова, бо подумали, що вони геї.
https://varta1.com.ua/u-tsentri-lvova-z … oeta-foto/
Ось один з коментарів
https://i.imgur.com/87v0Lc7.png
Шо на це скаже пан frz та пан koala?

517 Востаннє редагувалося tchort (27.07.2021 10:56:39)

А деякі особи що слухають реп, - епічні олігофрени-роздовбаї та грубі особи що вчиняють насильницькі злочини і інакше порушують закон. І що з того тепер?

Будемо дошукуватися статистики по різним ознакам (в т.ч. приналежність оголошена до різних релігійних вчень та поглядів(в т.ч. політичних)) і проводити кореляції?

І яка є ціль подібних шукань і зібрання добірок...наукова робота, чи систематизоване зібрання таких робіт для проведення відповідних підсумків і зміни законодавства та/або кампаній направлених на зміну соціуму і його поглядів?, а чи сподобається особисто вам, те що ви там відшукаєте, чи це не має значення?

А що каже поліція - вони потерпіли насилля за власну поведінку, та сталось так що вини є до того ж гомосексуалістами/пропагаторами якогось руху чи поглядів чи щось інше(особиста неприязнь, виключно), розслідування закінчилось?

Прихований текст

Ось один з коментарів

А є чув якось хтось щось там сказав у чоловічій вбиральній в барі...
Не смішіть.

Як написано вище:

koala написав:

karmeljuk FakiNyan, мільйони людей вірять у Бога і не мають таких проблем. Чому ви вважаєте, що суть релігії - саме у нетиповій ситуації?

518

FakiNyan написав:

Двох хопців побили в центрі Львова, бо подумали, що вони геї.
https://varta1.com.ua/u-tsentri-lvova-z … oeta-foto/
Ось один з коментарів
https://i.imgur.com/87v0Lc7.png

Одразу видно, Православнута, біблії не читала, а в "ТВОРЦЯ" вірить. 0 iq

519 Востаннє редагувалося koala (27.07.2021 11:18:06)

Прочитав новину. Це не ті, хто били, подумали, що то геї - а ті, кого побили, подумали, що їх побили, бо подумали, що вони геї. Бо, цитую, "Між нами і нападниками не було жодного діалогу. Жодної розмови. Жодного слова." Так само може виявитися, що нападників найняв якийсь ображений невдаха-поет, що програв якийсь конкурс... або навіть гей, якому хтось із них відмовив. Через кохання і не таке трапляється.
Що ж до коментаторки - то, вибачте, ідіотів на Землі багато. Вас дуже хвилює, що ідіоти пишуть? Ви хочете, щоб тут кожного з них коментували?

520

koala написав:

Прочитав новину. Це не ті, хто били, подумали, що то геї - а ті, кого побили, подумали, що їх побили, бо подумали, що вони геї. Бо, цитую, "Між нами і нападниками не було жодного діалогу. Жодної розмови. Жодного слова." Так само може виявитися, що нападників найняв якийсь ображений невдаха-поет, що програв якийсь конкурс... або навіть гей, якому хтось із них відмовив. Через кохання і не таке трапляється.
Що ж до коментаторки - то, вибачте, ідіотів на Землі багато. Вас дуже хвилює, що ідіоти пишуть? Ви хочете, щоб тут кожного з них коментували?

Бо єдине, що могли почути злочинці, це нашу з Максимом приватну розмову, де я його поетично назвав “КОХАНИЙ ДРУГ”