21

Re: Ресурси(сайти) з "обміну мовами".

ЩО НЕ ТАК з моїм інглішом

То запишіть себе на диктофон і прослухайте. Врешті, за 200-300 грн на годину можна найняти нейтів т'ютора, котрий розжує всі деталі. Однак на даному етапі я би просто продовжував спілкування з безкоштовними нейтівами.

Так до слова

Я колись у звичайній групі отримував самі п'ятірки; однак рівень групи був надто примітивним, тож я попросився у спецгрупу, до котрої мене спершу не хотіли приймати, потім всіляко принижували і хотіли ставити трійку (я випросив четвірку, щоб не втратити стипендію за середнім балом). Дивився багато фільмів без перекладу, вважаю це стало найбільшим фактором. Звісно, продовжував спілкуватися англійською де тільки міг.
Не знаю в який саме момент це сталося, однак якось я зрозумів що можу працювати напряму з американцями. Думаю що тут головне - не зважати на будь-яку критику. Індуси он мають страшну англійську, однак продовжують нею послуговуватися і внаслідок цього отримують левову частку замовлень зі Штатів...

22

frz написав:

ЩО НЕ ТАК з моїм інглішом

Врешті, за 200-300 грн на годину можна найняти нейтів т'ютора, котрий розжує всі деталі.

Де би їх ще взяти ті "грн"  *WALL*

23

не читати

Glovo, Raketa, Kabanchik.ua ...
Я час від часу жартую вдома, що треба зробити перерву і порозвозити декілька тижнів піццу аби переключитися трохи розумово. А в жартах є лише половина жарту, решта правда.

Зрештою, однією з моїх перших робіт було ходити з офісу в офіс і пропонувати підписку на різну ділову періодику. Я веду до того, що робота є і виконувати просту фізичну роботу за гроші не може бути соромно. Хіба що людина обмежена фізично, тоді інша річ, звісно.

24

frz написав:
не читати

Glovo, Raketa, Kabanchik.ua ...
Я час від часу жартую вдома, що треба зробити перерву і порозвозити декілька тижнів піццу аби переключитися трохи розумово. А в жартах є лише половина жарту, решта правда.

Зрештою, однією з моїх перших робіт було ходити з офісу в офіс і пропонувати підписку на різну ділову періодику. Я веду до того, що робота є і виконувати просту фізичну роботу за гроші не може бути соромно. Хіба що людина обмежена фізично, тоді інша річ, звісно.

в мене діабет, дегенерати предки алкаші, та робота за ~200$,з великими затримками, без відпусток та виносом мізків по вихідним

25

Це складніше. Тоді можна наґуґлити english speaking club, це зазвичай безкоштовні зустрічі студентів десь в бібліотеці чи в кафе. На них і нейтів спікерів часом запрошують. Навіть в умовах карантину можуть бути варіанти. Вважаю що вихід завжди є.

оффтоп

Навіть якщо вас зжерли, то у вас все одно є два виходи )

26

В тебе і з українською не все гаразд

Подякували: 0xDADA11C7, Dimi2

27 Востаннє редагувалося Droid 77 (23.07.2020 23:02:19)

cheappi386, от скажіть відверто.
На цьому форумі перед виходом з форуму своїм співрозмовникам кажете bye bye?
А чи заходите знов на форум під своїм логіном одразу-ж як побачили відповідь на свій пост у вигляді bye bye, або з аналогічним змістом щоб надати відповідь?

P. S.
Ви ж не дівчині кажете - як то було, після першого побачення в ліжку..

28

Дуже культурний "gap", майже не можливо з них добутися фідбеку - чому ти таки, ну щось не те. Взагалі дуже цікаво амера на фідбек, вибити, ну дуже політкорректні.

29

Мені британець розповів мої недоліки у вимові без проблем.

Подякували: FakiNyan1

30

frz написав:

Мені британець розповів мої недоліки у вимові без проблем.

кіко заплатили?

31

Наскільки я пригадую, це було 10$ за одну годину. На тому ж italki можна шукати безкоштовних партнерів з обміну, а можна також шукати платних викладачів.

32

Охх! Пригадую цього літечка вирішила скористатися одним з таких сайтів. Mixxer. Через суттєву різницю в часових поясах з багатьма людьми було складно (неможливо) знайти годинку, коли обом вигідно поспілкуватися. Якось один індієць запропонував зустрітися в Skype. Я погодилася. Спочатку говорили про родини, фільми, книги, спорт, хобі, роботу/навчання. Далі він попросився відійти на декілька хвилин, а повернувся АБСОЛЮТНО голим! Відходив періодично від екрана, щоб я побачила його всього, а коли я вийшла з зустрічі, то запитав, чи бачила я його пеніс і чи я у ліфчику! З того часу таким не користуюся. Ой, ні-ні, це точно не для моєї нервової системи)))
P.S. Навичок спілкування англійською це аж ніяк не покращило, зате я, на відміну від багатьох, вже в 17 бачила справжнього абсолютно голого 25-річного індійського соціяльного працівника)
Зараз користуюся майже виключно матеріалами від British Council.

Подякували: 0xDADA11C71

33

Lata написав:

Якось один індієць запропонував зустрітися в Skype. Я погодилася. Далі він попросився відійти на декілька хвилин, а повернувся АБСОЛЮТНО голим!

Прихований текст

невже ви зустріли пана дадаїста? ги

Подякували: Regen, Lata2

34

FakiNyan, можливо:-)

35

Lata написав:

Якось один індієць запропонував зустрітися в Skype.

Якщьо він насправді пакистанець, це вже расизм

36

Назвався індійцем, отже, не расизм)

37

Пізнавальна історія. В скайпі, принаймні у версії під лінукс, є можливість вимикати вхідне відео, тобто навіть якщо хтось з іншого боку вирішить ввімкнути свою камеру, то мені це зображення не прийде. Я коли спілкувався в italki, то бувало що співрозмовник був  протилежної статі, та ми одразу ж домовлялися що камера не потрібна, бо в нас ціль суто лінгвістична.

Прихований текст

Звісно, навіть з вимкненим потоком відео бажаючі можуть вислати натомість фотку.

Подякували: Lata1

38

Ну не знаю, все одно мені така ідея не подобається. Ще бачила дівчинку, яка видає англійську за рідну, а просить інших допомогти їй з вивченням української, яку вона ніби то забула) А не забула, бо живе в Україні)

Марнування часу :(

39

Чому не можна блокувати непотрібних користувачів раз і назавжди? Я нещодавно зареєструвалася, а мені вже вкотре спамлять! В соцмережах спаму менше!!!

40

Спілківався нещодавньо з одним чоловіком зі штатів, для мене Трамп шахрай,а для нього мессія, а в іншому в нас тіж самі погляди, АБСОЛЮТНО. Цей світ дуже дивний...