21

Re: Гроші з Росії в Україну

Дайте мені банхамер. Я ним буду користуватись тільки в таких випадках. Обіцяю. Ця історія заслуговує вичещення всіх повідомлень в null.

22

Re: Гроші з Росії в Україну

Як на мене, після того як нагріліли з майом котре лишилося Українцям від союзу. То взагалі накавелити на всі горлянки. Та робити те що зручно мені і тільки мені.
Отака моя думка про Все..

23

Re: Гроші з Росії в Україну

torsar написав:

Та щоб я поїхав у Москаляндію?

Не в Москаляндію, а в матушку Росію.
Діло в тому, що коли СССР розпадався домовилися - формально країни будуть незалежними, а не формально залежними і обьеднаються при першій можливості. Та от... не судилося...
В кожній країні зьявилися олігархи, які не бажають ні з ким ділитися, а приєднання до Росії=більше плати в процентах чи віддавай все наверх. То війна в Україні йде за бабло олігархів щоби Путіну не дісталося, а не за територію і за це гинуть люди. Якби ми приєдналися, цього б не було але...
Я вважаю, що приєднання має бути з центом в Києві

24

Re: Гроші з Росії в Україну

Річ у тому, що Київська Русь створила Росію, Москаляндію - в інтернеті почитайте. Саме тому і було б справедливо зробити центр Росії в Києві. Я впевнений, що навіть Путін не відмовився б від цього. Адже Росія - це вкрадена назва Київської Русі, насправді вся територія Росії формально досі належить тій Києвській Русі, яка була 2000 років тому... Росія це і є Русь! Русь це наша матушка, Росія це наша матушка, центр повинен бути в Києві.

25

Re: Гроші з Росії в Україну

Можеш використати Skrill, отримати платіж можливо з будь-якої країни, а вивести гроші отдразу на картку банку.

26

Re: Гроші з Росії в Україну

mastercard/visa