41

Re: Як конвертувати С++ в C???

P.Y. написав:

Що є таким же протезом, як і виклик віндової паузи — хіба що пауза платформозалежна, але й проблема швидкого закриття консольного віконця теж специфічна для віндоус.

Це не проблема, а очікувана поведінка. Перед написанням коду, хорошою практикою є вивчення ОС. Тоді більшість питань відпадуть самі по собі.

P.Y. написав:

Вам хочеться запустити свою програму безпосередньо з середовища розробки і прочитати, що там вона вивела, а не побачити, як блимнуло консольне віконце. Якщо у 2тисячі20му році щось змінилось у цьому плані, то 1) я дуже здивуюсь, 2) так що там змінилось?

Нічого не змінилося, там завжди була така можливість. Пам'ятаю працював у Visual Studio 2010 і там була можливість затримати ваше віконце, щоб не блимнуло. Просто це ж потрібно прочитати документацію на MSDN, що звісно ж важко, простіше побігти на форум з питанням.

P.Y. написав:

Тоді разом з нубським хеловорлдом доведеться тягати інструкцію для користувача, як налаштувати IDE. І все одно знайдеться середовище, де ця інструкція виявиться непридатною (наприклад, інша версія чи взагалі інше IDE, де потрібну опцію зарили десь в іншому місці, або й зовсім не включили). Паузу ж, у разі чого, можна закоментувати, якщо вона стає непотрібною — це простіше, ніж розбиратися зі специфікою конкретного середовища.

Яку інструкцію? Достатньо один раз прочитати і запам'ятати, чи ви вже всіх початківців до розумово відсталих зарахували?
Там тре лише натиснути комбінацію з 2х кнопок, що звісно важко.
Звісно в іншому середовищі цієї функції може не бути, бо можливо середовище одразу все зробить за вас "з коробки". Тому перед написанням коду, ще одною хорошою практикою є вивчення свого середовища і його функціоналу.
Якщо для вас проблема розібратися зі специфікою середовища в якому ви працюєте, ну, то.. Вільному воля.
Але не тре свою думку насаджувати іншим.

P.Y. написав:

Оскільки я не справжній програміст, то пишу свої програмки в текстовому редакторі (не IDE), запуск і компіляція яких, залежно від мови програмування та конкретної задачі, роблю або руками в консолі, або використовую плагін для запуску з редактора — в другому випадку, проблема «віконце блимнуло» лишається актуальною, тому доводиться використовувати подібні протези.

Запускайте свій *.exe з-під cmd.
Або створіть bat-файл і пропишіть:

your_name.exe
pause

Ось тут можна поставити pause.
А от в код такого роду platform-specific shit не треба пхати.

P.Y. написав:

Ну от справді, тут люблять шпиняти новачків, що вони пишуть «сішний код на сіплюсплюс». Ви ж, наскільки я розумію, розбираєтесь у C/C++ на професійному рівні — тож поясніть, чому таке відхилення для вас прийнятне, а для нуба — ні.

Бо нуба спочатку потрібно вимуштрувати. Вчиш С++ пиши С++ код, для нуба це має бути правило в топ-10. Потім коли почне читати більш професійну літературу зможе писати необхідний йому код. Для мене таке відхилення прийнятне, бо я можу обґрунтувати чому я використав ту чи іншу інструкцію, коли нуб в 99% -- ні.

P.Y. написав:

Зрештою, чому б усім не писати сумісний код, однаково валідний і в C, і в С++, використовуючи С++-специфічні елементи виключно там, де це справді необхідно?

Бо це буде bullshit.

Подякували: leofun011

42

Re: Як конвертувати С++ в C???

С++ це розширення мови С! Нас вчать так, що це просто адд-он, доповнення, тому що Страуструп так вирiшив а комiтет його не пiдтримав, ось вiн i створив свою мову!

43 Востаннє редагувалося Droid 77 (12.09.2020 14:24:22)

Re: Як конвертувати С++ в C???

Покажіть тим хто Вас вчать ось це: C (мова програмування)
С++ це не розширення а інший стандарт, можливо навіть сказати інший діалект мови.
Це як Старослов'янська з якої пішли інші мови: Українська, Білоруська, Російська.
І не один Страуструп над цим працював а багато людей, як і при формуванні звичайної людської мови.

44

Re: Як конвертувати С++ в C???

Droid 77 написав:

С++ це не розширення а інший стандарт, можливо навіть сказати інший діалект мови.

Скільки ще разів потрібно буде повторити, що це дві різні мови?

45 Востаннє редагувалося Droid 77 (12.09.2020 14:25:46)

Re: Як конвертувати С++ в C???

А я про що?

46

Re: Як конвертувати С++ в C???

С++ це просто Сі з класами! Так пише вiкi!

47

Re: Як конвертувати С++ в C???

Якщо С++ це Сі з класами і в наведеному коді класів немає, значить це мова С, ліл. А отже перекладати нічого не потрібно.

48 Востаннє редагувалося koala (12.09.2020 16:40:15)

Re: Як конвертувати С++ в C???

SilverST написав:

От один Droid 77 нормальний, допомiг, дякую!

Droid 77, ви відповідаєте за тих, кого приручили.

SilverST написав:

а допомогти новачку нема кому!!!!  ]:->  ]:->  ]:->

По-перше, вам не допомогли. Ви нічому не навчилися.
По-друге, ви не новачок. Новачок - це той, хто почав вивчати предмет. Ви не почали, ви взяли чужу роботу.

SilverST написав:

С++ це розширення мови С! Нас вчать так, що це просто адд-он, доповнення, тому що Страуструп так вирiшив а комiтет його не пiдтримав, ось вiн i створив свою мову!

Значить, вас учать неправильно; але якщо навіть вас дійсно так учать - то це означає, що ви навіть цього не зрозуміли. Літак, знаєте, є певним чином розширенням автомобіля: колеса є, їздити може. Але на підставі цього брати довільний маршрут літака і просити переробити під маршрут автомобіля - абсурд. Тут пощастило - маршрут був "виїхати з ангару і зробити коло"; але навіть на такому маршруті краще не переробляти маршрут літака під маршрут автомобіля.

SilverST написав:

Так пише вiкi!

Може, ви там так і написали, але тоді цей вандалізм вже виправили.

Подякували: leofun011

49

Re: Як конвертувати С++ в C???

та то в нашого зеленого френда знову погіршення. ну не може воно чемно себе поводити бодай 2 дні

50

Re: Як конвертувати С++ в C???

SilverST написав:

С++ це просто Сі з класами! Так пише вiкi!

Так от і гляньте в тій-ж вікі скільки є стандартів Сі і скільки С++, і у всіх тих стандартів є суттєві відмінності.
Казати що то все одне і теж саме це теж саме що казати - всі люди на планеті говорять однією мовою бо колись одна людина раніше за всіх надряпала на стіні символ ☼

51

Re: Як конвертувати С++ в C???

Питання «мова чи діалект» політичне й лежить за межами лінгвістики ©
Якщо говорити про «діалекти» мови BASIC, то між деякими з них узагалі неможливо здійснювати обмін сумісним кодом.
У випадку ж C та C++, створення сумісного коду для них можливе — проте, зараз їх прийнято вважати окремими мовами.
Висновок: не намагайтесь це зрозуміте — просто прийміть, що тут близькоспоріднені мови називаються діалектами, а тут — мовами.

52

Re: Як конвертувати С++ в C???

Значить, вас учать неправильно

Чому ж, в істоичному плані вони, до певної міри, мають рацію. Просто це було актуально давно — після кількох десятиліть самостійного розвитку обох мов, зараз такий погляд на плюси вважається єретичним.

53

Re: Як конвертувати С++ в C???

Бо нуба спочатку потрібно вимуштрувати. Вчиш С++ пиши С++ код, для нуба це має бути правило в топ-10. Потім коли почне читати більш професійну літературу зможе писати необхідний йому код. Для мене таке відхилення прийнятне, бо я можу обґрунтувати чому я використав ту чи іншу інструкцію, коли нуб в 99% -- ні.

Виглядає так, ніби від школяриків вимагають, щоб вони свої шкільні твори писали на чистій солов'їній, тоді як уся сучасна література твориться на суржику — письменникам можна, остальним ніззя. Ну і яка цінність цієї солов'їної писанини на аркушах в лінійку, якщо нею навіть книжки писати соромно? Зазубрив-здав-забув — а далі це непотріб.

Якщо пуристичний С++ незручний для реального програміста, то чом би не дати обґрунтування, чому так можна, і студентові, замість цієї схоластики з зазубрюванням непотрібних норм, які все одно на практиці не застосовуються?

54

Re: Як конвертувати С++ в C???

wander написав:

Запускайте свій *.exe з-під cmd.
Або створіть bat-файл і пропишіть:

your_name.exe
pause

Ось тут можна поставити pause.
А от в код такого роду platform-specific shit не треба пхати.

Я б розглядав паузу (байдуже, реалізовану платформоспецифічно чи засобами стандартних бібліотек) як різновид відлагоджувальних рядків. Які мають сенс на етапі розробки, і які слід прибрати з кінцевого продукту. Писати окремий батник з паузою заради платформоспецифічної проблеми, актуальної виключно на стадії розробки, просто нема сенсу.

З іншого боку, якщо студент, щоб показати виконану роботу, запускає її перед викладачем в IDE, то, до певної міри, за межі стадії розробки він не виходить взагалі.

55

Re: Як конвертувати С++ в C???

0xDADA11C7 написав:

Якщо С++ це Сі з класами і в наведеному коді класів немає, значить це мова С, ліл. А отже перекладати нічого не потрібно.

Враховуючи, що cout є екземпляром класу, використання класів у коді присутнє.

Подякували: leofun011

56

Re: Як конвертувати С++ в C???

P.Y. написав:

Виглядає так, ніби від школяриків вимагають, щоб вони свої шкільні твори писали на чистій солов'їній, тоді як уся сучасна література твориться на суржику — письменникам можна, остальним ніззя. Ну і яка цінність цієї солов'їної писанини на аркушах в лінійку, якщо нею навіть книжки писати соромно? Зазубрив-здав-забув — а далі це непотріб.

*SCRATCH*
Ви перш ніж оце видати, самі розібралися в питанні?

P.Y. написав:

Якщо пуристичний С++ незручний для реального програміста, то чом би не дати обґрунтування, чому так можна, і студентові, замість цієї схоластики з зазубрюванням непотрібних норм, які все одно на практиці не застосовуються?

Обґрунтування чого? Що можна, а чого - ні? Тоді відповідь проста: можна все.
Ба більше, де я казав, що те чого вчать на практиці не застосовується? Тут, не все так просто, існують різні задачі, проблеми, проєкти і відповідно різні шляхи їх вирішення/реалізації. Ви таке враження, що живете в якомусь утопічному світі, де можна дати обґрунтування на всі питання. Якби так можна було зробити, то люди програмісти були б не потрібні.

P.Y. написав:

Писати окремий батник з паузою заради платформоспецифічної проблеми, актуальної виключно на стадії розробки, просто нема сенсу.

Ви очевидно ніколи не писали під кроссплатформ, ніколи не збирали і не лінкували бібліотек, не збирали документацію, ЮТ і т.д.