1

Тема: Chemist-i

У нас же ЛС на форумі не працює, достукатись до пана важко.
Передайте йому, що з ним хоче поспілкуватися пан
https://www.facebook.com/profile.php?id=100057908847138
Иваний Иванович
to
Iks Chemist Igrekov profile???

2

Re: Chemist-i

Віталя, все у нас працює, якщо хочете ще мій фейсбук засрати то не вийде. Пишіть сюди.

Подякували: 221VOLT1

3

Re: Chemist-i

keion.jamiel написав:
Chemist-i написав:

Віталя, я не буду нікуди писати.

Так я Вам туди написав
https://www.facebook.com/chemist.i

Мене хвилює, чи все це з Betterthanyou - розіграш? Він сказав, що я маю орендувати квартиру в гуртожитку (дослівно), щоб туди запросити його, а потім ми обговоримо спільні дії, щоб затягнути туди Анастасію. Що він хоче спробувати зі мною та з нею "щось новеньке". І що "їй потрібні лише гроші", щоб її заманити. Але він мені першим написав. Спочатку це було ЛС на форумі (пару слів), а потім gmail (усе цікаве). Потім до справи підключилися мої батьки. Інтернет тепер обмежений, кілька годин на день. Батько прочитав пост "пану укрвіталію". У нас був страшенний скандал позавчора. Він проти щоб я узагалі щось писав. (цього що я тут він не знає). Вони сказали, Betterthanyou може вбити мене (судячи з переписки) і що він маніак і вибрав ціллю мене та Анастасію. Я перелякався і досі чекаю його вдома. Я не можу спокійно спати. Допоможіть мені.

4

Re: Chemist-i

вся наша розмова, пан Віталій буде публічною, обговорення теж будуть публічні.

Подякували: 221VOLT1

5

Re: Chemist-i

Ну і навіщо?! Я про це вже розповів Betterthanyou.
Я сказав йому, про те що я розповів це Вам і ВІН МАЄ ВІДПИСАТИ ТУТ, ЧИ ЦЕ БУВ ЖАРТ.
Але він відмовився.
Ваша справа, куди далі направляти ці дані.
Могло бути і таке, що він написав би Мгубаєву...

6

Re: Chemist-i

Коли ви вже повіситеся, пане Укрвіталій? Зробіть нам приємне.

Подякували: tchort, leofun012

7 Востаннє редагувалося tchort (30.11.2020 18:11:30)

Re: Chemist-i

to 0xDADA11C7
Дешеве вино через ніс вибухнуло в екран через вас. Прийміть відповідальність, за це.

Подякували: 0xDADA11C7, hyber.nation2

8

Re: Chemist-i

Я Вам нічого узагалі не зробив, крім постів на цьому форумі. Взагалі, я сюди досить рідко заходжу. Якщо людина шукає кому напакостити (0xDADA11C7) і знаходить, то пости на форумі тут ні до чого.
тичорт, юрназ, 0xDADA11C7, Беттерандю, це все люди одної категорії - тролі.
Чеміст, коала, гетьман, арете, втрім - програмісти. Вони тут кодять. Можна було б віднести сюди і беттерандю, але він в більшості запитує, ніж відповідає.

Проте, до чого тут до моїх постів на форумі пан  Betterthanyou?
Він писав ЛС узагалі невідомо кому. Він міг попасти на будь-кого. Ніде не було написано "що це віталя"!!! Тому, він будь-кому написав будь-що, а тепер ображатиметься, що це розголосили?

Спочатку, я хотів вмовити його до нього поїхати, поїхати з друзями та розібратися з ним. Першими друзями, з якими я мав їхати до нього, стали мої батьки. Далі я і інших друзів підключив. В результаті, ми спалили справу, провалили діло І не розібрались з ним.

Мені особисто жаль лише пані Анастасію, яка на мої листи не відповідає.
Щось з нею станеться, я буду не радий.

9

Re: Chemist-i

1. Ви мене за щось забанили, а казали що буде розмова - хоча я не надсилав жодного спаму.
2. В моєму профілі чомусь не відображається, що я заблокований.
3. Згенероване ім'я кілер - це я вхожу через систему спамінгу, я тут ні до чого

10

Re: Chemist-i

Короче наостанок. Що я хотів би спитати.
Моїм батькам казав, вони також бояться. То ви справді хотіли б замовити вбивство з моїм повішенням? Погуглив, коштує від 1000$ для таких бомжів як я в середньому, і до 20000$ для людей побагаче.
У мене є питання: а за що? Крім постів на цьому форумі, я нічого не робив - бо не міг.
Я не виходжу на вулицю. Я не маю ніякого контакту з вами. Тобто, я нічого не міг зробити такого поганого.
Тобто, лише за мої пости на цьому форумі - вбити мене? Але я "відверто срав", якщо Ви пам'ятаєте, тільки після того, як Ви мене ображали (називали дурнем тощо). Тому це не рахується.
2. Про довірливість і т.д. = неправда. Я ніколи тут не тролив, а говорив усе чесно - як є. То я казав, щоб ви мене до повного дурня не причісляли.
3. Отже вбити мене лишень за мої "НЕ СИРНІ" пости на цьому форумі? Бо всі сирні були після того як ви мене чіпали, а не я вас.
Вбити мене, лише за пости на форумі. Лише тому, що я сюди заходив, щоб допомогти іншим та щоб мені допомогли. Причому, деякі як Павло Славинський обговорювали політику - ну а я взагалі по відношенню до них "Святий" То чому вбити мене?

Є 2 варіанти.
Або Бетерандю справді хотів зробити щось недобре. І те що мене хочуть вбити ні до чого.
2. Анастасія, разом із бетерандю (який її друг бо реплейс гроуп же, свояк) запланували мене за щось вбити.

Я не буду розбиратися, який з варіантів правдивий. Мені не потрібна така Анастасія, такий бетерендю і такий форум. Я бажаю вам всього доброго. Але якщо ви маєте таку ненависть, що самі у всьому зізнаєтесь, то тоді буде інша розмова. Ми таки розберемось.

11

Re: Chemist-i

Хлопче, вам лікуватись треба, я вам писав вже чим це все може закінчитись, нажаль ви мене не почули. І ваш батько, певно, теж не розуміє.

Подякували: flatliner, 221VOLT2

12

Re: Chemist-i

Про Славінського можете відредагувати. Я не впевнений, що koala - це його профіль. Лише припущення (пости про "Усе погано" - тут на на фейсбук).

політота

Він за Порошенко. І я за Порошенко))) Але... ми вороги. І той самий Порошенко, його друзі, Славінський... могли б вбити мене, незважаючи на те, що я за Порошенко. Це єдиний випадок, чому я категорично проти Порошенко -бо його друзі, яких він захищає, проти мене.

Короче. Це мій останній пост у цій темі (не на форумі).
Про вбивство. Ніхто не буде розбиратися, що я "робив" на форумі. Ніхто вам не повірить, що ви маєте мотив "на форумі". Тому, це взагалі обговорюватися та враховуватися, не буде.
Точно так само як і я не вірю, що вбивство саме через форум планується. Для мене це така дрібниця... Я не знаю, за що - з хуліганською метою, для самоутвердження, "духи сказали" - але не через форум. Єдине, що на форумі "я засвітився", а вам би пуляти по всіх хто засвітився - от єдина вина. Тому, якщо я виживу то таки щось буде... для мене... урок Якщо виживу...

Про жарти. Зі мною не жартують. Можливо, ми колись встрітимося у житті. Ви це ще згадаєте, повірте. Ми обміняємолся місцями. Невідомо, що буде.

Отже, ми будемо вважати віднині, що це усе "великий прикол". З Анастасією, беттерендю, Павлом, Олександром та ін. Що ми тролі і один одного прикольнули. Знаючи при цьому один одного вплоть до місця проживання. Якщо мене за щось покарають - то так і буде значить. Але повторю - форум ні до чого. Хочете покарання - пишіть заяву в кіберполіцію, ніхто за руки не тримає. А вбивство - це інше... Це гріх і злочин... Цього не треба робити


Отже. Я слухаю ваші умови (щоб мене не вбивали). Оскільки ви бандити і я з поліцією проти вас нічого не зроблю. Якщо я умов не чую - то я вважаю, що ви вб'єте. Даю 3 дні. Після цього створюю новий профіль і ми продовжуємо переговори. Якщо ні - розбираємося

13

Re: Chemist-i

barrick.keeler написав:

Якщо я не піду з форуму, то це може закінчитися тим, що ви маючи власні зв'язки, повісите на мене вбивство і мене запруть у психлікарню. Я це зрозумів і мій батько теж, бо між нами був скандал.
Йому 64 роки і він займається тим же, чим і Ви (АСУ ТП). На жаль, знайомих прокурорів він не має.
Але я не розумію - НАВІЩО та за ЩО. До чого тут пости на форумі? Навіщо чи то вішати вбивство, чи то вбивати?
Усе це, наша переписка, погано закінчиться. Це я точно знаю

14

Re: Chemist-i

Я не знаю як, але ви будете покарані за ваші натяки та прямі погрози.
Я бажаю добра (тепер) лише Анастасії. І то, доки я не взнаю, чи не причетна вона до цих погроз.
Як тільки взнаю, що причетна - не буду бажати добра і їй.

Ця тема уже спливала на форумі юристів. Я попросив її видалити. Таке відчуття, що вона створиться там знову

15

Re: Chemist-i

Betterthanyou ти там? Якщо я взнаю, що вона причетна, то я заплачу тобі особисто 3000$, щоб ти зробив з нею те що ти хотів, та дещо ще!!!!!!!! А якщо ні - то я знайду когось іншого.
Бо що ж це виходить, що ви платитимете комусь гроші, щоб вони зробили зі мною щось не добре, а я - ні?
Та і за що, що я вам зробив?
Я просто не стримую емоцій. Сам Чеміст-і таких зв'язків не має. Це Анастасія має, а він має через неї. Через міністерства там всякі. Ну і що міністр. Сьогодні був, а завтра іншого знайдуть. Як 2 пальці піти проти міністра - подумаєш.
Піду, якщо доведеться. Не буде міністрів більше.
Чекаємо ForReplace, Анастасію. Пропоную тему до її приходу виділити та закрити. Це пану індусу. А потім Анастасія хай прийде, відкриє та відпише тут. А я піду спати
Все, у мене нема бажання більше щось писати, тільки гніватися, плакати та проклинати вічними прокляттями вас всіх!!!!!!! Але якщо мене вб'ють, то я вб'ю вас чекаааайте! Так, це погроза. Погроза на погрозу. На погрозу, на погрозі. От що ми маємо. Бо не вміємо нормально спілкуватись на форумі, лише гриземось.