81

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

Vo_Vik написав:

Пане Віталій. То був просто знак для вас. Що спасіння можливе. Далі все у ваших руках.

Пане, я давно знав, що якщо писати ТаКе (про уретру) і у відповідному релІгІйному стилі, то навіть батюшка скаже звернутися до психіатра, а люди почнуть насміхатись, ображатись, хтось мо й каменем кине.

Те, що я таке пишу (про вчорашнє я вже пожалкував) - це моє НеРозУміння, це мої неврози, навантаження і неможливість тримати себе у руках.

Про те, що інтернет - це не інший світ, а засіб комунікації, і про те що це я пишу багатьом чужим людям, я теж знаю.

Але от чомусь на вулиці та в магазині я не можу про таке відверте писати, навіть по телефону чи по Тому Ж інтернету своїм знайомим я ТакОго НЕ ПИШУ.

Але тут, де немає ще точної гарантії, що мене знають, я дозволяю собі таке.

Тобто, я усе розумію, але чомусь тут стриматись не можу, а перед знайомими стримуюсь (хоча деякі знайомі прочитають це і розкажуть іншим знайомим).

НУ НЕ ЗНАЮ Я ЧОМУ ЦЕ ТАК.
Щось не так напевно з головою, роздвоєння особистості якесь.

Давно пора перестати сюди ходити, це писати і виправдовуватись.
Цей форум для мене став мискою для блювання

82

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

Питання не в говоріні чи писанні. І не в тому, що було. І не в тому, що робили чи будуть робити інші люди відносно вас. Питання - що робите ви? В не залежності від того що робить світ навколо вас чи що робиться зі світом навколо вас. Чи вважаєте ви що сьогоднішній ви є кращим за вчерашнього вас. І що треба зробити, щоб завтрашній ви були кращим за вас сьогоднішнього.

Подякували: qbergstrom72651

83

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

Vo_Vik написав:

Питання не в говоріні чи писанні. І не в тому, що було. І не в тому, що робили чи будуть робити інші люди відносно вас. Питання - що робите ви? В не залежності від того що робить світ навколо вас чи що робиться зі світом навколо вас. Чи вважаєте ви що сьогоднішній ви є кращим за вчерашнього вас. І що треба зробити, щоб завтрашній ви були кращим за вас сьогоднішнього.

Кращість - це відносне питання.
По глобальному я не кращий, а гірший.
По релігійному я ще гірший.

Кожного дня я виточую в собі жорстокість, аби мати імунітет життя у цьому жорстокому світі.
Я уявляю сцени, де я когось вбиваю і кожного разу мені їх уявляти все простіше (і навіть є насолода від цього).
Взагалі, я намагаюся бути гіршим за усіх і одночасно таким, що приносить якусь користь.

Так, напевно Гітлер, Сталін, Володимир Путін, Павло Славинський - це не той взірець, куди я повинен рухатися.
Тоді скажіть куди?

84 Востаннє редагувалося Vo_Vik (11.02.2021 17:40:38)

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

Гм. Очевидно що в жодної людини самій по собі не вийде стати кращою. Я на форумі не можу вам допомогти теж. Навіть по тій простій причині, що я не можу сказати наскільки сильно ви тут скажімо так перебільшуєте  чи прикрашаєте певні речі.

А би порадив піти шукати допомоги в певних людей. Але ви ж не підете.

Давайте тако. Знайдіть місце де вас ніхто не буде чіпати і нічого не буде відволікати. Хоча б півгодини.
Прочитайте наприклад оце http://ukrbible.at.ua/PS/ps6.htm я знаю, ви не вірите, але текст вам якраз підходить.
Ляжте закрийте очі. І в думках задайте питання, що я можу зробити в даний час, щоб стати кращим. Уявіть ситуацію, що хтось любить вас більше ніж власне життя. І ви говорите з цією особою. Ви говорите про те яким би вас хотіла бачити та особа, яка вас любить. І попросіть щоб ця особа допомогла вам зробити крок  на зустріч їй.

ПС: і зрозумійте мене правильно, але я не відкриваю і не читаю приватні повідомлення. Так сталось.

85 Востаннє редагувалося Vo_Vik (11.02.2021 17:35:36)

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

cheappi386, вибачте, що у вашій темі займаюсь отаким. Але метод з мого останього повідомлення теж можете спробувати.

Бо поради з погляду бізнес підходу вроді вже перебрали.

86

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

Короче кажучи, я поки що не зрозумів.

Я вважаю, що я нічого не зробив такого, а мене банять, "цькують" та карають. Точніше, я зробив, але...

Ви не єдині, хто траплялися мені на шляху, серед таких, що тільки шукають привід.
Їм що не скажи і не зроби - вони знайдуть що там не так.
Тому, те що я зробив, рахується але не настільки, бо те що ви робите було б і без цього.

Гарним прикладом є дружина одна броварська депутатка. Ми були не знайомі. Я до неї тільки зайшов в кабінет - напевно по одягу визначила що я із простих - так зразу і каже "Я розкусила тебе, ти злочинець". Ну я і став в землю вкопаний. А потім ми зробили пару пакостей один одному (вона першою) і коніфлікт заморозився.

Оце пан koala у першу чергу та інші у мене асоціюються із цією депутаткою. Як її досі не вигнали - дивуюся. Напевно ж не мені одному таке вчудила.

От на прикладі пана koala. Він придирається до усіх там, де немає де. Як робиш йому зауваження - починає робити пакості. Як робиш пакості у відповідь - він відповідає пакостями в кубі. І його при цьому чогось всі терплять, а мене не хочуть терпіти, хоч я стаю терористом, хоч "мирною вівцею". У чому секрет - не відомо.

"Тролінг" - під цим поняттям мається на увазі будь-яка розмова, що потенційно містить провокації. Сюди підпадають розмови цсіх людей світу. Тому, називати звичні речі якимись незвичними іменами, що начебто потребують покарання - це можуть робити тільки садисти для покарання звичайних людей.

А зізнаватися перед садистом у провині - це йому "на руку".
Але навіть зізнавшись, провина не така велика, що дає право йому робити те, що він робить...
А він продовжує робити.

Тому, як я давно уже не раз писав. Діло у грошах, а не у "тролінгу" і т.д., що там ще про мене казали. Поки була у батька фірма - був я на форумі, закрилася - почали активно банити.

І звісно що до депутата на прийом - в самому дорогому одязі із блискітками і без золотих коронок.

87

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

*Короче не важливо уже, чия це дружина.
Одного мого давнього ворога, скажімо так.
Конфлікт теж було заморожено

88

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

Ну світ такий. Зміною світу займаються інші. Ваша ціль наразі змінити себе. Забудьте про несправедливий світ. Ідіть будь-ласка зробіть те що я вас дуже прошу зробити. Дуже-дуже прошу. А поки до завтра форумна не справедливість зачекає.

89

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

frz написав:

Отже, за кордоном (в нас зовсім ні) досить поширене використання псевдонімів у повсякденному житті включаючи роботу

В азіатів (китайців, корейців) при роботі на західний ринок це практично норма. Наприклад, співробітниця на ім'я Ziyue називає себе західним іменем Abby. В робочому акаунті так і сказано - Ziyue (Abby) [і далі прізвище].

Подякували: Regen1

90

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

Vo_Vik написав:

cheappi386, вибачте, що у вашій темі займаюсь отаким. Але метод з мого останього повідомлення теж можете спробувати.

Бо поради з погляду бізнес підходу вроді вже перебрали.

я вас не зрозумів...

91

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

cheappi386 написав:
Vo_Vik написав:

cheappi386, вибачте, що у вашій темі займаюсь отаким. Але метод з мого останього повідомлення теж можете спробувати.

Бо поради з погляду бізнес підходу вроді вже перебрали.

я вас не зрозумів...

Ляжте закрийте очі. І в думках задайте питання, що я можу зробити в даний час, щоб стати кращим. Уявіть ситуацію, що хтось любить вас більше ніж власне життя. І ви говорите з цією особою. Ви говорите про те яким би вас хотіла бачити та особа, яка вас любить. І попросіть щоб ця особа допомогла вам зробити крок  на зустріч їй.

92

Re: Не знаю навіть, що зробити можна

може йому просто двох рабів дати?