41

Re: Відкриті протоколи та ідентичності

koala написав:

Провайдером насправді може бути й банк. Можливо, провайдер братиме гроші, чи будуть пакети послуг: 5 магазинних ID, 2 пошти, 20 телефонів - безкоштовно, решта - за гроші.

Тепер постає головне питання: на біса воно більшості? За що вони реально платитимуть гроші? як кажуть "продай цю хрінь мені"

42

Re: Відкриті протоколи та ідентичності

HetmanNet написав:

Тепер скажіть про головне у цій частині: хто і кому платитиме?

Функціонально - ті ж, хто й зараз. Прямі потоки  грошей не змінюються; змінюється відповідальність учасників - і потенційні збитки та прибутки від судових справ.

HetmanNet написав:

На біса комусь за поточної фінансової моделі сприяти міграції на іншу платформу? Де гроші?

Google чомусь сприяє. Бо RFC822 і наступники так написані, що неможливо надавати послуги email і не надавати можливість міграції. GMail-ом користуються, бо там зручний інтерфейс, а не тому, що якщо ви не матимете акаунт GMail, то не зможете відправляти листи на GMail. Не все на світі робиться задля миттєвого прибутку окремих компаній.

HetmanNet написав:

Хто за те платитиме? Скільки? Як?

Ті ж, хто й зараз, стільки ж і так само. Я недарма приклади навів.

HetmanNet написав:

сервісів які підтримують цю інтеграцію одиниці. Бо постає питання: на біса воно їм здалося?

Бо великі сервіси лялькуються закритими протоколами і відбиваються від позовів Розділом 230 CDA; а малим складно напорушувати настільки, щоб влетіти у проблеми через недостатній захист персональних даних.

HetmanNet написав:

Тепер є питання: на біса всі ці ускладнення? За для чого? Ви хочете страпон але боїтеся що дізнаються що ви його замовили?

А якщо навіть і так - що з того? Загалом ні, у мене трохи інші фобії, але яка різниця, якщо вам ближчий приклад зі страпоном - можете уявляти собі саме це.

HetmanNet написав:

Зробити сервіс OpenID з реєстрацією виключно по BankID і т.д. і вуаля у нас є сервіс.

Так я ж не кажу, що зараз це неможливо. Власне, моя пропозиція має купу подібностей до того ж BankID; якщо я створив у вас інше враження - одразу ж дисклеймер: ні, нічого принципово нового я не запропонував, лише підтягнув певні особливості того, що існує, до того рівня, який мені видається зручним.

43 Востаннє редагувалося koala (05.08.2021 00:19:11)

Re: Відкриті протоколи та ідентичності

HetmanNet написав:

Тепер постає головне питання: на біса воно більшості? За що вони реально платитимуть гроші? як кажуть "продай цю хрінь мені"

А для більшості не зміниться майже нічого, окрім формулювань питань на сайтах, де треба ідентифікуватися... ну і з'явиться можливість першим звалити з сервісу з незручною фічею без втрати контактів.

Ось вам дещо ближче до моїх фобій, ще й не теоретичне: (англ.) https://www.forbes.com/sites/kashmirhil … ather-did/