41

Re: Потрібно спростити

Давайте не відволікатись від теми.

Які критерії закриття теми??
Хтось може пояснити??

42

Re: Потрібно спростити

Бажання автора теми.
Для тих, хто бажає самостійно вирішувати, що потрібно іншим учасникам, щоб відповісти на їхні питання - наявність бажання встановлюється самостійно модератором.

43

Re: Потрібно спростити

Платити для вирішення завдань можна пану koala.

це помилка, фінансами на форумі займаюсь я, тому платити треба саме мені

44

Re: Потрібно спростити

не треба нікому платити

Форма "Ви" виходить з форми "ми" https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_we
Але москалі, дворянство, перекрутили усе і стали використовувати "ви", бо на росії дуже чітка владна вертикаль. Згодом це звернення перекинулось і на простих людей. Коли з'явилось кіно. Форма "ви" стала пропагуватись опосередковано, бо вже вважалась нормою.
Отак незнання розповсюдило помилкову форму звернення, неприродну для слов'янських мов

Подякували: cheappi386, dot2

45

Re: Потрібно спростити

FakiNyan написав:

Платити для вирішення завдань можна пану koala.

це помилка, фінансами на форумі займаюсь я, тому платити треба саме мені

А в чому, власне, між вами різниця?

46

Re: Потрібно спростити

а я не факіньян

Подякували: FakiNyan1

47

Re: Потрібно спростити

koala написав:

Бажання автора теми.
Для тих, хто бажає самостійно вирішувати, що потрібно іншим учасникам, щоб відповісти на їхні питання - наявність бажання встановлюється самостійно модератором.

Хи-хи-хи-хи!!
Це жалюгідне намаганні виправдати свою підлість.

Цей форум дійсно український.
Лише ми, українці, маєму таку ментальність.
Ось і будемо перегноєм, на якому зротатимуть інші нації.

48

Re: Потрібно спростити

тобто після слова перегноєм повинно з'явитися бажання допомагати?
коли я вчився, теж було багато блазнів, але зціпивши зуби доводилось терпіти, щоб отримати потрібне.
зате потім вже я сам мав змогу блазнювати. проте таки отримав пошану серед спільноти. Допомагати є велике моральне задоволення, а іноді і фінансове...
Якщо хочеш отримати допомогу, ігноруй тих, хто, як тобі здається не допомагає тобі. Спілкуйся лише з тими, хто дає тобі ниточку до рішення проблеми. Таким чином ти матимеш більші шанси вирішити свою проблему. Будь які намагання з'ясувати відносини лише погіршать ситуацію.

49

Re: Потрібно спростити

ur_naz написав:

тобто після слова перегноєм повинно з'явитися бажання допомагати?

Так кажете, ніби ось-ось збирались допомогти *JOKINGLY*

Ну а справді, для чого поводитись як український котел грішників з відомого анекдоту? Не так багато в нас живих українських форумів, щоб ще й спаскуджувати їх внутрішніми силами адміністрації — з цією модераторською токсичністю треба щось робити, бо при всій повазі до присутніх тут модераторів як фахівців-програмістів, свою функцію як модератори (не натискати на модераторські кнопки, а гасити конфліктні ситуації замість того, щоб їх провокувати) вони виконали жахливо. Попри те, що на саме питання відповісти проблематично, можна було б по-людському пояснити, в чому там складність, замість цієї клоунади з закриттям. Просто поставте себе на місце людини з іншої епохи: ось дають вам вже готову програму на перфокартах — треба тільки запустити її й, можливо, відловити пару багів — давайте, запускайте, тут кожен дурень знає, як це робиться.

Що ж стосується змістовності самого питання, то так, допомогти тут можна мало чим. Мініфікований код у чомусь подібний до скомпільованого: його генерує спеціальна програма-мініфікатор на основі повноцінного JS-коду з відступами та переносами рядків, коментарями й осмисленими назвами змінних — мініфікатор усе це викидає, щоб зменшити розмір програми, не вплинувши на її роботоздатність. При бажанні, мініфікований код можна привести до вигляду, більш придатного для читання, відформатувавши його (існують програми та онлайн-сервіси для автоматичного форматування), але це виправляє проблему лише частково: хоч структуру програми в такому вигляді й можна буде якось бачити, коментарів та осмислених назв змінних це не поверне — а отже, лишається мало підказок, що ця програма має насправді робити. Крім того, схоже, тут мініфікатор позамінював if на тернарний оператор, що теж не сприяє легкості читання (так, це можна повиправляти руками, але час...). Тобто, робота з мініфікованим кодом нагадує роботу з деасембльованим кодом, де теж обмаль додаткової інформації про те, що програміст мав на увазі.
На щастя, дуже часто поруч з мініфікованою версією розміщують і повну (напр., у файлі myscript.js лежить повна версія, myscript.min.js — мініфікована), тому для аналізу коду, якщо є можливість, краще завантажити повну версію замість мініфікованої.
Якщо ж такої можливості нема, то з наведеного коду можна зробити висновок, що це частина якоїсь гри (глобально використовувані імена змінних, функцій та полів збережено без змін), але, очевидно, цей фрагмент коду надто малий, щоб охопити її всю — тобто, ще десь лежить решта гри, що, можливо, могло б дати додаткові підказки. Утім, розбирати мегабайти чужого мініфікованого коду — заняття на любителя, скажімо так.

50 Востаннє редагувалося elektryk (17.05.2021 21:53:39)

Re: Потрібно спростити

Є в мене один знайомий негер.
Я якось спитав, чим відрізняються наші менталітети.
Він відповів:
Ми один одного як собаки облизуєм,
а ви гризетеся між собою, як собаки.

51

Re: Потрібно спростити

ur_naz написав:

не треба нікому платити

Форма "Ви" виходить з форми "ми" https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_we
Але москалі, дворянство, перекрутили усе і стали використовувати "ви", бо на росії дуже чітка владна вертикаль. Згодом це звернення перекинулось і на простих людей. Коли з'явилось кіно. Форма "ви" стала пропагуватись опосередковано, бо вже вважалась нормою.
Отак незнання розповсюдило помилкову форму звернення, неприродну для слов'янських мов

У різних мовах розвиток форм ввічливості йшов різними шляхами. В польській це взагалі «вона», наприклад, або «пан» і третя особа — при тому, що, наприклад, у нас говорити про людину в третій особі в її присутності вважається, скоріш, поганим тоном.

Що ж стосується англійської, то в них викання пішло ще далі, ніж у нас, відтіснивши історичне «ти» (thou) навіть з побутового неформального спілкування — нині цей займенник вживається лише в молитвах та в високому стилі. Зрозуміло, коли ви звертаєтесь на «ви» до всіх, то додаткових ознак ввічливості цей займенник не несе. Але подивіться, як англофони носяться з тим своїм «sir» або «mam» — фактично, таким же обов'язковим у багатьох випадках, як у нас ввічливе «Ви».

52

Re: Потрібно спростити

P.Y. написав:

Утім, розбирати мегабайти чужого мініфікованого коду — заняття на любителя, скажімо так.

Пану Електрику цього не поясниш, в нього запуск Апача забрав декілька років. До речі, ви, як давній користувач, могли б це знати, а не прикидатися шлангом, що існує якась токсичність модераторів на порожньому місці. Ну або можете допомогти оптимізувавши™ його програму, щоб це не значило. Ваш текст про ущільнення коду за допомогою тернарного оператора звучить Електрику (ми тут всі розуміємо про що мова, дехто навіть без вашого коментаря, окрім Електрика) як вам програма мовою APL пошифрована RSA-2048 в режимі CBC.

Подякували: flatliner1

53

Re: Потрібно спростити

Проблема токсичного модерування стосується не лише ситуації з Електриком. І, в даному випадку, особисто мене не влаштовує, що модератори надто часто опускаються до відвертого тролингу. Модерування може бути м'яким, може бути жорстким, але тут я бачу ситуацію, коли й до самих модераторів було б варто модератора приставити, щоб допомагав їм дотримуватись норм ввічливого спілкування, які більш відповідали б їхньому статусу на серйозному форумі. Візьміть, для прикладу, український стекексчейндж — теж не надто дружня спільнота, але там, принаймні, намагаються діяти формально ввічливо (виштовхнути небажаного користувача можна й без кривлянь, просто скрупульозно вимагаючи від нього дотримання кожного пункту правил — але для цього модератори мають і самі не виходити за рамки, зберігати своє обличчя).

54

Re: Потрібно спростити

P.Y. написав:

І, в даному випадку, особисто мене не влаштовує, що модератори надто часто опускаються до відвертого тролингу.

Існують програмісти (бувають й початківці) та окремо від них - дегенерати. Модератори боряться з дегенератами, здебільшого освітянськими, як прийшли тут висратися своїми лабами. До початківців в спільноті ставлення прихильне - в підтвердження тому можу навести приклад кота та остапа. Вони вже не початківці, але коли прийшли на форум, то були ними. Нині вони гордість і окраса нашого форуму.

Подякували: Chemist-i, ch0r_t2

55

Re: Потрібно спростити

Дегенерати чи ні — діло десяте. Мені однаково неприємно спостерігати, і коли людину б'ють просто так, і коли б'ють по ділу.

56

Re: Потрібно спростити

З таким гуманізмом так і москалів полюбите, якщо ще не полюбили.

Подякували: FakiNyan, /KIT\2

57 Востаннє редагувалося FakiNyan (17.05.2021 21:26:56)

Re: Потрібно спростити

P.Y. написав:

Дегенерати чи ні — діло десяте. Мені однаково неприємно спостерігати, і коли людину б'ють просто так, і коли б'ють по ділу.

ви напросились на мою писанину в темі про світогляд, зара, з'їм фініки, і напишу...
p.s. хоча ні, забийте, я пізніше то напишу, через кілька днів може

58

Re: Потрібно спростити

0xDADA11C7 написав:

З таким гуманізмом так і москалів полюбите, якщо ще не полюбили.

З таким гуманізмом мені досить і того, що за моїм вікном стоїть відділення поміліції, де чась від часу то комусь руки ламають, то когось ногами б'ють. Звісно, приємніше було б думати, що так вони тільки з якимись повністю поганими людьми поводяться, але кого вони там насправді калічать (чи бандитів, чи патріотів, чи когось просто випадково зловили серед вулиці) — хтозна.
В задачі питається, яка мені радість з такого ж свинства в віртуальному житті, коли мені вистачає цих видовищ і в реалі?

59

Re: Потрібно спростити

Маю теж особистий досвід.
А мені досить того, що я 20 годів свого життя здоровкався з дегенератами, деякі з котрих навіть власних дітей в роддомі залишали. Ні, дякую, я жив в хрущобі з дегенератами, вчився в технікумі з відбірними дегенератами, провчився рік у ВИШ'і з дегенератами, мені ще тільки віртуальних дегенератів не вистачає у житті.

Подякували: FakiNyan, ch0r_t2

60

Re: Потрібно спростити

тю, у нас людину 9 місяців тримали в сізо, били, катували током, примушували зізнатись у вбивстві...
як зелібобу обрали, країна полетіла у прірву. То чому модератори окремого форума мають бути краще?